Uhapsen Darko Saric

:super:

Uhapšen osumnjičeni gospodin Darko Šarić.

Bravo za Prvog i Dačića. :klap: Kažem ja, najbolja ekipa. Ou yeaaa.! :mafijas:

:zcepanje: da bre , Gospodin , ne skapiraše te iako si par puta naglasio ...k'o da smo svi čuvali ovce sa tim veličanstvom finansijerom i mudrim trgovcem nemavezečime :mrgreen:

gde vam se zametnuo gospodin žabac , Cane ...Subotić, isto nevini finansijer , pardon prijatelj sranke , onaj što je častio ppv-a u ostavci i precednika kiselom vodom u pariskom Ric-u pre no što se ustoličiše kao samostalci ? :D

sem što je proglašen nevinim po svim pitanjima tračeva i podmetaljki ljubomornih da se nečasno obogatio valjajući cigare i druge kućne potrepštine :rotf:
 

Dakle,
avionom pod Svajcarskom zastavom u pratnji dvojice operativaca doputovao u Podgoricu.
Iz aviona Svajcarske kompanije predat u ruke dvojice operativaca Republike Srbije i sproveden u avion Vlade Srbije - pod srpskom zastavom.
 
:zcepanje: da bre , Gospodin , ne skapiraše te iako si par puta naglasio ...k'o da smo svi čuvali ovce sa tim veličanstvom finansijerom i mudrim trgovcem nemavezečime :mrgreen:

gde vam se zametnuo gospodin žabac , Cane ...Subotić, isto nevini finansijer , pardon prijatelj sranke , onaj što je častio ppv-a u ostavci i precednika kiselom vodom u pariskom Ric-u pre no što se ustoličiše kao samostalci ? :D

sem što je proglašen nevinim po svim pitanjima tračeva i podmetaljki ljubomornih da se nečasno obogatio valjajući cigare i druge kućne potrepštine :rotf:

U ta vremena su vladali nevaspitani žutaći koji su odmah započinjali sa : kriminalac taj i taj ...

Recimo sećam se : Koštunica stoji iza atentata na Đinđića, treba ga u istražni zatvor ... Ni gospodin, ni doktor, ni profesor ... :sad2:
 
:klap:

Sve bandite u zatvor i uzeti im imovinu. :)

Biću razočaran ako se dogodi da Ivica nema baš nikakve veze s gospodinom Darkom i njegovim poslovima. To će značiti da je po sredi muljačina u pravosuđu. :evil:
Ha, treba otvoriti kladionicu kao što je propagirao u izbornoj kampanji...:) Ja bih ovako postavio pitanje za klađenje:
Da li će zajedno, u duetu pjevati " ne mogu ti doć, ne mogu ti proć"?...:hahaha:
 
U ta vremena su vladali nevaspitani žutaći koji su odmah započinjali sa : kriminalac taj i taj ...

Recimo sećam se : Koštunica stoji iza atentata na Đinđića, treba ga u istražni zatvor ... Ni gospodin, ni doktor, ni profesor ... :sad2:

Dobro , jesu žutare bili prostačine, bezgaćaši i golje kad tek zajahaše ovu našu nesrećnu zemljicu al' brzo ih je prijateljski Brisel doveo u red ...za cipele i italijanska odela :mrgreen:...retorika manje više mada su i za to imali učitelje i cia-bia-itd trenere al' zato ovi tvoji sve sama gospoda , pucaju od obrazovanja , intelekta i lepih manira stečenih da l' ubosni il' bajčetini to više nema nikakve veze , vlas' je vlas'
 
Izgleda da je doktor Gangula začetnik te primitivne kvaziobrazovane Srbije. Posle bljesnu i diplomac i gomila dr-a s fakulteta kojima se ni adresa ne zna. To ni u Nambiji nema ...

:think: Da li treba ukinuti tzv. privatne fakultete ? Čini se da su se pretvorili u biznis centre a ne u obrazovne ustanove ?!
 
Ma koga bre zabole za tog Sarica?Nek udare na sva zvona da su dodelili svakom detetu deciji dodatak,da su zaposlili barem hiljadu ljudi u nekoj novoj fabrici,da su regulisali zdravstvo da se narod leci kao ljudi a ne kao stoka....e to bi mene zanimalo,a sto je uhapsen tamo neki krimos,jaka stvar!

- - - - - - - - - -

Ja bih da mi njega lepo pustimo i damo dva dana fore. Onda kažemo dveronjama i radikalima da ga u'vate.

Pa i pusti ce ga kao i Miskovica!Ako im dobro plati....
 
Izgleda da je doktor Gangula začetnik te primitivne kvaziobrazovane Srbije. Posle bljesnu i diplomac i gomila dr-a s fakulteta kojima se ni adresa ne zna. To ni u Nambiji nema ...

:think: Da li treba ukinuti tzv. privatne fakultete ? Čini se da su se pretvorili u biznis centre a ne u obrazovne ustanove ?!

Дао си ми идеју.....да изнајмим луксузни аутобус, потрпам са "професорима" пар "ххххтрендова" и на терен а ла
изборна кампања....дипломе за кеш и на лицу места !!!
 
Mi ga kao pratili a on se kao predao, novinari napaljuju masu, masa talasa a Saric celo vreme na drzavnom platnom spisku i godinama pere krvav novac zaradjen od ratova i droge.

Sta mislite od kojih se novaca sponzorisu oni dizaci balvana na granicnom prelazu izmedju Kosova i Srbije i razne politikantske tvorevine!?


Sva sreca pa je narod jos uvek u sexualno izbornom zanosu pa po dobrom starom obicaju ne koristi svoj mozak a da se pri tome niko ne zapita “gde je ovaj krimos uhapsen" to jest u kojoj drzavi je bio kada se predao.


Ona prava narko mafija se po svetu monstruozno i najcesce krvavo obracunava sa raznim policijama, DEA, FBI I ostalim organizacijama gde se bukvalno vode mali ratovi a ovaj Saric se toboz predao srpskoj policiji.
Sa onolikim novcem mogao je malu armiju da sponzorise i da istrebi pola BIA-e a on im se predao.

Je*o takvog “narko bosa”!!!


Ma daj koga vi to zaje*avate!?

Je se Saric zazeleo gibanice I prasetine?

Treba da se sporovede detaljna istraga kome je iz drzavne vrhuske Srbije I Crne Gore sve ove godine Saric bio od koristi.

Za to nekom drugom prilikom kad budemo uredjena I pravna drzava a u medju vremenu uzivajte u medijskom pumpanju koje ce se koliko vidim razvuci barem na dve nedelje kako bi se pobeglo od ozbiljnih problema.
 
Danas sam slusao kako je radio Darko Saric i taj klan, Prvo sam se predao.drugo u njegovom poslu nije bilo nasilja. Isao je sa najnizom cenom narkotika i cesto je cekao na novac ,tj poslovao je sa pocekom i do 100 dana,Distribuija je bila na sitno ne vise od 1 kg i islo se skuterima da se ne privuce paznja. Veoma organizovan i oprezan tako da se cini da ipak neko zestok stoji iza njega. Mozda neko od vodecih politicara a; ne samo kod nas. Trece vazna osoba je i Misa Banana koji je bio operativac i koji mnogo zna.
 

Back
Top