UFO na inauguraciji Obame

da brate zavera neka a ? ajde reci mi ... zasto bi neko pokusao da sakrije da vanzemaljci postoje ? mislim moras biti debil da uopste pokusas to da sakrijes.... u filmovima se stalno prica o nekim zaverama bla bla bla nasli smo elijena ali smo ga sakrili u podzemnoj ustanovi za koju niko ne zna, i ko bude cackao i bockao poslacemo coveka u crnom sa slusalicom u uvetu da ti prosvira mozak sa 45-icom sa prigusivacem. ... ali ovo je real life...
 
E, pa u real life-u sakrivas aliena zbog sledecih razloga

1) neces da priznas da ima neko jaci od tebe (ameri pre svega)
2) daj da cutimo dok ne istrazimo tehnologiju (reverse engeneering) pa da zeznemo neprijatelja
3) Kad smo vec lagali par godina kako sada da priznamo istinu a da ne ispadnemo losi
4) obican narod nije u stanju da podese istinu, sto ne zna nece ni da ga boli (narocito u prvoj polovini proslog veka, roswel i ostalo)
5) sve sto saznamo od aliena mozemo da delic po delic prodajemo od tehnologije i informacija za ogromne pare drugim drzavama.

Sigurno ima jos razloga...
 
Koliko ja znam, povodom inauguracije Obame bila je angazovana cak i vojska u cilju prevencije incidenata, nereda itd..... onda je normalno i najlogicnije da to na snimku bude neki fighter uhvacen u preletanju a ne nekakav NLO. z:hm:To sto brzo leti ne mora da znaci da nije avion.... danas su avioni sve brzi i bolji tako da ovo uopste ne deluje cudno....bar za mene.
 
^dobro ali fighteri ne lete tako nisko... a i malo su bucni.. moguce da je onaj avion za nadgledanje predator bese.. on je poprilicno necujan.. ali je bele boje i duguljast.. ko zna.

Moguce je da sakrivaju .. ali opet kazem, malo je debilno sakrivati nesto tako veliko, mislim da se ne bi usudili da sakriju tako nesto... ja sam vidjao razne stvai na nebu.. nocu uglavnom i ne kazem da ne postoje... naravno da nismo jedini. Ali elijeni se izgleda pojavljuju samo negde u americi ili rusiji ... pa onda oni kriju da bi krali tehnologiju.... ne ? mislim ameri kriju zar ne ? a sta je sa ostalim drazavama?
 
e sad gledam ovo usperno kao i nesto mi mnogo malo FPS-a tu ima .... mislim da CNN ima para da priusti sebi pristojnu kameru koja snima malo kvalitetnije.... ovo mi deluje kako da je snimano sa kamkoderom ***...

Mislim da je problem ogromna brzina vidjenog objekta. Kamere ne mogu pratiti takve brzine.
Kao sto kamera ne moze zabeleziti prolet metka.
Mada metak u letu jeste snimnjen ali to je drugacija tehnolologija snimanja od one na live tv prenosima.
bullet-queenheart-1b.jpg
 
ne objekat, pogledaj ljude kako se krecu u slow mo. ... kako "seku" preskace mnogo +su boje jako lose asvetlo uzas. nisam vise ni siguran da je to cnn-ov snimak... jel' zna neko da li je ta informacija 100% tacna ? mislim bilo ko moze da postavi tripod i kamericu da snima tako, posle izmontira ono u pozadini, ubaci cnn znak i to je to ... digne "buku" o vanzemaljcima i obami sirom sveta... sve je moguce.. pa cak i da je to UFO... ali kazem sanse daje to UFO su jako male.
 
Koliko ja znam, povodom inauguracije Obame bila je angazovana cak i vojska u cilju prevencije incidenata, nereda itd..... onda je normalno i najlogicnije da to na snimku bude neki fighter uhvacen u preletanju a ne nekakav NLO. z:hm:To sto brzo leti ne mora da znaci da nije avion.... danas su avioni sve brzi i bolji tako da ovo uopste ne deluje cudno....bar za mene.


Pa mogao bi biti avion ali pod sledecim uslovima :

1) da mu je neko dao odobrenje da prelece tako nisko blizu mase ljudi (veoma neverovatno i opasno, da je neko bez odobrenja to uradio odma sledi vojni sud)
2) da je totalno necujan (ljudi su nastavili normalno da se krecu, da je proleteo jet fighter probio bi im bubne opne svima)
 
e sad gledam ovo usperno kao i nesto mi mnogo malo FPS-a tu ima .... mislim da CNN ima para da priusti sebi pristojnu kameru koja snima malo kvalitetnije.... ovo mi deluje kako da je snimano sa kamkoderom ***...


CNN ima naravno u posedu bolji snimak, ali ono sto je okaceno na internet je prilagodjeno tome da ljudi preko interneta mogu da streamuju, a takodje i na you tube ne moze da se okaci full HD snimak kakav bi svi voleli da vide.

Ako ima neko nekog u CNN-u pa da mazne original da lepo vidimo? :))
 
ne objekat, pogledaj ljude kako se krecu u slow mo. ... kako "seku" preskace mnogo +su boje jako lose asvetlo uzas. nisam vise ni siguran da je to cnn-ov snimak... jel' zna neko da li je ta informacija 100% tacna ? mislim bilo ko moze da postavi tripod i kamericu da snima tako, posle izmontira ono u pozadini, ubaci cnn znak i to je to ... digne "buku" o vanzemaljcima i obami sirom sveta... sve je moguce.. pa cak i da je to UFO... ali kazem sanse daje to UFO su jako male.


http://www.cnn.com/video/#/video/politics/2009/01/20/inaug.blitz.gergen.obrien.cnn?iref=videosearch

Direktno sa CNN-ovog sajta!
 
I tako ovaj snimak otkriva ono što ljubitelji teorije zavjere nastoje sakriti. Potpuno je jasno da se radi o avionu koji prelijeće teren neposredno prije dolaska predsjedničkog helikoptera. I nije nečujan, samo ton nije ni sniman kao što se i inače radi kada slika pripreme nekog događaja služi samo kao podloga za neku TV emisiju. Ne čuje se avion a ne čuje se ni žamor gomile.
Neko je odsjekao dio snimka, unakazio ga i postavio kao senzacionalističku vijest.
Bezvezarija.
 
Preletanje mlaznjaka u niskom letu iznad gomile ljudi nije uobicajeni postupak. Takodje je problematicna brzina objekta, koji iako veoma udaljen, ostaje u kadru samo sekund ili manje. Svako iz toga moze da izracuna brzinu koja mora da je ogromna.

Evo i slicnog snimka preletanja mlaznjaka pa neka svako oceni da li je to isto.

Cinjenica da se ni CNN televizija, ili bilo ko drugi, oglasava u vezi ovoga, pokazuje da klasicni argumenti tipa ptica, avion, greska na kameri i slicno ne bi zvucale ozbiljno i uverljivo, mozda cak i smesno, tako da je cutanje jedini metod izbora u sakrivanju istine.

Mislim da je ovo do sada najaci snimak letelice tipa NLO koji skoro da ne ostavlja mesta sumnji.
 
I tako ovaj snimak otkriva ono što ljubitelji teorije zavjere nastoje sakriti. Potpuno je jasno da se radi o avionu koji prelijeće teren neposredno prije dolaska predsjedničkog helikoptera. I nije nečujan, samo ton nije ni sniman kao što se i inače radi kada slika pripreme nekog događaja služi samo kao podloga za neku TV emisiju. Ne čuje se avion a ne čuje se ni žamor gomile.
Neko je odsjekao dio snimka, unakazio ga i postavio kao senzacionalističku vijest.
Bezvezarija.

Sta bi taj avion proveravao tako nisko pored 20.000 ljudi koji su brinuli o obezbedjenju celog dogadjaja ?

Znas i sam kako se cuje mlazni motor. A ljudi i alje mirno hodaju ? Uprkos tome sto im je avion proleteo tik iznad glava ?

A obratite posebno paznju na nagli zaokret objekta po 90 stepeni ulevo, u trenutku kada dodje skroz na levi deo vidnog polja kamere. Nema te letilice na zemlji sa takvim manevarskim karakteristikama (bar da mi znamo) niti ptice mogu da izvedu tako nesto , a pogotovu ne pri takvoj ogromnoj brzini!
 
Šta bi mogao provjeravati avion, a ne može obezbjeđenje na zemlji? Recimo, mogao bi provjeriti da nije slučajno aktivan neki sistem navođenja raketa. '99 su iznad Srbije mnogi NATO avioni radili upravo to, a zatim je slijedilo uništavanje uočenog sistema.
Mlazni avion može proletjeti i veoma tiho, pa i skoro nečujno, ako je prethodno postigao veliku brzinu (recimo obrušavanjem). A zašto bi ljudi na zemlji reagovali na nešto što znaju da će se desiti? Navikli su oni na te stvari kada se radi o njihovom predsjedniku.

Skinuo sam taj CNN snimak i pregledao sliku po sliku. Nema nikakvog naglog skretanja objekta. On prosto prođe skoro pravom linijom.
 
Poslednja izmena:
moguce je da je ovo zaista NLO, jer kao prvo ne bi mogao ni jedan avion tom brzinom da preleti i da tek tako nestane, a tek o ptici nema govora...........a sad naravno uvek postoji mogucnost da je neka fotomontaza, ali ne mira da znaci, mislim zasto ne bi bio NLO ?
Mislim cinjenica je vec da nas oni posecuju vec ko zna koliko a vrlo je moguce i da su duze na Zemlji od nas i da imaju uticaja na svet i na nas na ovaj il onaj nacin mnogo vise nego sto smo mi svesni toga........

I sad je na Vil Smitu da ih zaustavi... Daaaaaaaaaaaaj!!!
To je avion. Taj dan je letelo mnooogo aviona. Ako su oko Klintona pravili frku, pa tek oko Buša, naravno da će biti frke i oko ovog skota. Nije ništa drugačiji od prethodnih, jedino što je zaspao u solarijumu kad je bio mali pa je blago zagoreo...
Tad su povukli F-22 Raptore lovce nove generacije, koji poseduju stelt tehnologiju... Ne kažem da je to, ali mislim da nije ni NLO... Dajte ljudi, nisam jedan od onih što ne veruju, štaviše, bilo bi krajnje glupo da smo jedina inteligentna bića u svemiru, ali od sveg j*****g mesta oni BAŠ na Kumovu slamu, BAŠ u solarni sistem, BAŠ na Zemlju, BAŠ kod Obame, pred CNN...
Hoće i mali zeleni da izađu na televizor!
Došli da mu čestitaju novu titulu...
:lol: :roll:
Verovaću potpuno u zelene kad jedan od njih dođe, bude se rukovao samnom, fotografisao, kad ga naučim srpskim psovkama i kad završimo zajedno ispod stola od moje domaće rakije! E tad verujem. Do tad- jok!
Pozdrav. (p.s. ovo je moje mišljenje koliko god ono smešno zvučalo... Neki delovi su preterani, sami ćete shvatiti koji)
 
Svi smo čuli za E:T.-a i Alfa.

I sad je na Vil Smitu da ih zaustavi... Daaaaaaaaaaaaj!!!
To je avion. Taj dan je letelo mnooogo aviona. Ako su oko Klintona pravili frku, pa tek oko Buša, naravno da će biti frke i oko ovog skota. Nije ništa drugačiji od prethodnih, jedino što je zaspao u solarijumu kad je bio mali pa je blago zagoreo...
Tad su povukli F-22 Raptore lovce nove generacije, koji poseduju stelt tehnologiju... Ne kažem da je to, ali mislim da nije ni NLO... Dajte ljudi, nisam jedan od onih što ne veruju, štaviše, bilo bi krajnje glupo da smo jedina inteligentna bića u svemiru, ali od sveg j*****g mesta oni BAŠ na Kumovu slamu, BAŠ u solarni sistem, BAŠ na Zemlju, BAŠ kod Obame, pred CNN...
Hoće i mali zeleni da izađu na televizor!
Došli da mu čestitaju novu titulu...
:lol: :roll:
Verovaću potpuno u zelene kad jedan od njih dođe, bude se rukovao samnom, fotografisao, kad ga naučim srpskim psovkama i kad završimo zajedno ispod stola od moje domaće rakije! E tad verujem. Do tad- jok!
Pozdrav. (p.s. ovo je moje mišljenje koliko god ono smešno zvučalo... Neki delovi su preterani, sami ćete shvatiti koji)

Patrijoto
 
Poslednja izmena:

Back
Top