Udaja u 20-toj.....

jane_va:
Pa,sto ste tako negativne po tom pitanju :?: :?:
Ali,mozda mi se ukazala dobra prilika.....
OK,ja studiram u Bg-u,ali nesto mi i ne ide.....

Ne znam, :shock: :shock: ,sad ste me MNOGO zbunile,bre :x :? :?:
O čemu ti, bre :shock:
Dobra prilika :shock: :?: I to 'možda'. Šta to znači? Jesi rekla - volim ga; ili možda volimo se :idea:
Ne ide fax, pa onda pred matičara :roll: Kakav razlog za udaju; 'aj' razmisli malo sama :P
 
Ako ti fax ne ide ... zaposli se negde, proputuj malo, zezaj se .. sto moras da se udaš? Nije to jedino rešenje. Sutra kad dodju klinci i kad te spopadnu sve obaveze sa 22, a tvoje drugarice uživaju na moru, nemoj posle da otvaraš topić ''Ljudi pomagajte, hoću da vratim svoju mladost''
 
NatasaNatasa:
Ako ti fax ne ide ... zaposli se negde, proputuj malo, zezaj se .. sto moras da se udaš? Nije to jedino rešenje. Sutra kad dodju klinci i kad te spopadnu sve obaveze sa 22, a tvoje drugarice uživaju na moru, nemoj posle da otvaraš topić ''Ljudi pomagajte, hoću da vratim svoju mladost''

Potpuno se slazem, jer kod mene je upravo tako bilo.Zato sam ti i rekla nemoj da zuris jer ces se posle lagano kajati....... :roll:
 
Razlozi za:

1. udaj se da ne bi morala da razmišljaš
2. udaj se da bi popravila svoj ekonomski status
3. udaj se da se nebi kajala što nisi
4. udaj se da ne bi bila sama
5. udaj se da bi imala za koga da spremaš
6. udaj se da bi naučila da kuvaš
7. udaj se da bi odrasla u očima roditelja
8. udaj se da bi imala kome da polažeš račune
9. udaj se da bi nosila prsten
10. udaj se da bi se reklo da jesi
 
jane_va:
Pa,sto ste tako negativne po tom pitanju :?: :?:
Ali,mozda mi se ukazala dobra prilika.....
OK,ja studiram u Bg-u,ali nesto mi i ne ide.....

Ne znam, :shock: :shock: ,sad ste me MNOGO zbunile,bre :x :? :?:
Iskreno se nadam da nas samo zamajavas! :shock: Jer, ako ti je argument "dobra prilika", mislim da je resenje tvog problema vise nego ocigledno. :idea:
Ako su te gore navedeni odgovori zbunili, sacekaj jos malo da sazris. Neces valjda posle pitati "Da li da radjam decu?" "Da li da radim ili da budem domacica?" i sl?! Nemoj ovo licno da shvatas, ali daj ti malo iskuliraj sa svojim mislima, za ovakve stvari jedino ti se pitas.

PS los faks nije izgovor za udaju, niti brak mora ne znam koliko da utice na faks u negativnom smislu, naprotiv
 
ma da...ma bolje u 16....ozhenish neko dete...i vremenom ga obliqjesh...da na kraju bude bash onako kao saliveno za tvoju lichnos...udaja/zhenidba u 20....idiotlook...shto ne vazhi za bratju rome(izvinte bratjo romi ak vas na forumu ima)
 
AntunTun:
ma da...ma bolje u 16....ozhenish neko dete...i vremenom ga obliqjesh...da na kraju bude bash onako kao saliveno za tvoju lichnos...udaja/zhenidba u 20....idiotlook...shto ne vazhi za bratju rome(izvinte bratjo romi ak vas na forumu ima)

Izvini nisu svi iste brzine sazrevanja....
Ti si za sebe osetio da pre 40 nisi sposoban da formiraš zajednicu sa nekim, ali to nije obavezujuće za druge....

Potpuno sam siguran da ćeš sa 70 biti još zreliji , ali i nemoćniji.....
 
Patak, jednim delom si u pravu, ali devojka nije iznela prave argumente za udaju, jer da ih ima, ne bi ni pitala druge vec bi znala kako da postupi. Otuda mozda takva reakcija ne samo lika iznad, vec i vecine drugih ljudi.
 
dvadeset godina je rano.
mnogi se i tada osecaju kao deca.pa kada deca dobiju decu to bude mnogo lose.
niko tu nije srecan.
sa dvadeset treba da se rade druge stvari,ne da se udaje/zeni.a ne posle da se kaju sto su propuistili razne stvari.
cast izuzecima,ima i takvih.
 
:D :lol: :lol: :lol:
Devojke,bolje sada-nego NIKADA!!!

Duga kosa,kratka pamet... :wink: Ali,sta ces...
Jednog dana se probudis,a mislis da je san...al,nije!
Pogledas se u ogledalo i pomislis:Boze,ko je ovo,to nisam ja!!!!!
Jesi,jesi...ti si,samo s borama,bez svezine,k'o izduvan balon :!: :!: :!:
More,devojke,bolje se vi udajite,nego sto delite zlobne savete!! :oops:
 

Back
Top