Ubijeni Ksenija Pajcin i Filip Kapisoda

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Poenta nije bila ta Paganko ;) vec samo da stavim do znanja da ljudi vole da kazu neistinu samo da bi bili interesantniji :confused:

Beogradska policija pronašla je danas popodne beživotna tela pop pevačice Ksenije Pajčin i manekena Filipa Kapsiode. Nacionalni dnevnik Pink televizije, javio je u 19 i 30h da je konstatovana smrt ovog emotivnog para, te da je Filip iz pištolja prvo ubio Kseniju, pa sebe.

pa zavisi kad je cula vest.
 
13518584704b9fd4604a631242108053_450x329.jpg


Njihova tela pronađena su sa prostrelnim ranama od vatrenog oružja a prema nepotvrđenim informacijama, Petar Kapisoda prvo je ubio Kseniju Pajčin a potom i samog sebe. O tome, prema još uvek nepotvrđenim informacijama, svedoči i činjenica da je pored njegovog tela pronađen pištolj i prostrelna rana u slepoočnicu.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2010&mm=03&dd=16&nav_category=16&nav_id=418206

zar nije filip? petar je rukometas.
 
***, shit happens....
Zao mi je sto su mrtvi, al ne toliko da zbog njihove smrti tugujem.

Al jedna stvar mi je zaista fascinantna. Ako se ispostavi da je on izvrsio ubistvo i samoubistvo onda one pajsere sto rade psiholoske profile/karaktere za VB treba, pa recimo zatuci. Jer ako dopustaju da mentalno nestabile osobe ulaze u tu kucu onda nemam reci. Pre par godina u kuci je bio onaj Antal sto je kasnije ubio kevu...

...од како су кренуле такве емисије,..а нарочита та са оним
ОКОМ,.....ништа више није као пре!!!

Такво нешто не гледам и ОСУЂУЈЕМ оне који су организовали и
код нас такве емисије!!!

.
 
Vrlo brzo ce se saznati istina, ali odavde , poznajuci njih dvoje iz medija nikako ne bih rekao da je on akter ubistva pa samoubistva.Pre mi to "ide" uz narav Ksenije.

Sto se ostalog tice, u bedi u kojoj zivimo, u okruzenju potpuno korumpirane drzave, kriminalaca na svakom cosku,droge u svakoj trafici, stalne borbe vecine u ovoj drzavi za goli opstanak, mislim da ovaj dogadjaj ne zasluzuje ovoliku paznju.
"Besni", zadrti, bezobrazni,drski, nevaspitani, koji su mislili da je ceo svet njihov, samo zato sto su takvi....
Vise me pogadja tragedija nekog seljaka koji je svoju imovinu izgubio u poplavama zadnjih dana, a kojem drzava nikad to nece nadoknaditi.


Ispod mire, sto djavola vire... I ja sam pomislila da je ona njega, pa sebe... Al eto. Pokoj Im Dusi.
 
Poslednja izmena:
Pajčinova i Kapisoda nađeni mrtvi
16. mart 2010. | 19:39 -> 20:23 | Izvor: B92 Beograd -- Poznata pevačica Ksenija Pajčin i njen dečko, maneken Filip Kapisoda, pronađeni su mrtvi u stanu u Nikšićkoj ulici u Beogradu.

"Njihova tela pronađena su sa prostrelnim ranama od vatrenog oružja a prema nepotvrđenim informacijama, Petar Kapisoda prvo je ubio Kseniju Pajčin a potom i samog sebe. O tome, prema još uvek nepotvrđenim informacijama, svedoči i činjenica da je pored njegovog tela pronađen pištolj i prostrelna rana u slepoočnicu.

Uskoro opširnije. "

Petar ili Filip, za B92 je sve isto ... :dash:
 
Vrlo brzo ce se saznati istina, ali odavde , poznajuci njih dvoje iz medija nikako ne bih rekao da je on akter ubistva pa samoubistva.Pre mi to "ide" uz narav Ksenije.

Sto se ostalog tice, u bedi u kojoj zivimo, u okruzenju potpuno korumpirane drzave, kriminalaca na svakom cosku,droge u svakoj trafici, stalne borbe vecine u ovoj drzavi za goli opstanak, mislim da ovaj dogadjaj ne zasluzuje ovoliku paznju.
"Besni", zadrti, bezobrazni,drski, nevaspitani, koji su mislili da je ceo svet njihov, samo zato sto su takvi....
Vise me pogadja tragedija nekog seljaka koji je svoju imovinu izgubio u poplavama zadnjih dana, a kojem drzava nikad to nece nadoknaditi.

cekaj, svaki ljubomorni muskarac koji ubije zenu pa izvrsi samoubistvo je za tebe sta? besan zadrt, drzak, bezobrazan, nevaspitan??? pobrkao si loncice. poenta je u tome da se ovakvi zlocini desavaju, ne samo kod nas ovde vec svuda u svetu, i desavali su se i ranije, mozda vise nego sada...
a ti si sa svojim komentarima zasluzio sve gore navedene prideve.
ko god bio kriv za ovu tragediju, bilo on ili ona, na stranu na to sto su bili javne licnosti, tuga je uvek najveca zbog izgubljenog zivota...
 
Sto se ostalog tice, u bedi u kojoj zivimo, u okruzenju potpuno korumpirane drzave, kriminalaca na svakom cosku,droge u svakoj trafici, stalne borbe vecine u ovoj drzavi za goli opstanak, mislim da ovaj dogadjaj ne zasluzuje ovoliku paznju.
"Besni", zadrti, bezobrazni,drski, nevaspitani, koji su mislili da je ceo svet njihov, samo zato sto su takvi....
Vise me pogadja tragedija nekog seljaka koji je svoju imovinu izgubio u poplavama zadnjih dana, a kojem drzava nikad to nece nadoknaditi.

Браво мајсторе!:okok::okok::okok: Могао си да поменеш и генерала ЈНА Владимира Трифуновића, коме је на правди бога упропашћен цео живот само зато што је хтео да спречи да недужни људи узалуд изгину. А овде се пишу књиге жалости двома... не знам ни сам како да их назовем! Да сам хтео - не бих успео да срочим овакав пост.

Додао бих:
линк 1
линк 2
 
Poslednja izmena:
Informacija je sa b 92 i verovano nije zvanicna :neutral:

E decko mnogo si dosadan sta si se zalepio za mene... Pravis se da znas sve a mi ovde sto smo stavili da je bilo na pinku mi smo onda ludi... Nisam htela na ovaj nacin da ti se obratim ali morala sam jer si dosadan.. Tema je ozbiljna tako da ko je gde i kada saznao to nije bitno,bitne su informacije koje mnogi traze...
 
Vishak para i manjak morala.:neutral:
ps. i nema veze sa politikom...valjda.:confused:

Има, има...

Поука је да идеологија хедонизма ''секса, дроге и насиља'' уништава младост Србије. Сви њени конзументи су у опасности, првенствено од себе самих.

Ово је само једна кап у мору моралне кризе у Србији. О духовној да и не причамо.
 
На којој си теми, знаш ли ????? :think::think::think:

Језиво је све то, наравно, убиство.
То ваљда ни не треба помињати, да си, као човек, сваким убиством згрожен.

Али, искрено, за ово двоје готово једва да сам и чула, па ми, лично, баш много ни не значи што су изгинули.

А и за Милисава, Ксенијиног пса, сазнадох пре 15-ак минута, кад кликнух на повезану тему о саобраћајном удесу ових двоје пре пар месеци, и, ето, запитах се, искрено шта је са псом, и шта ће сад с њим бити

(Већ сам, уосталом, овде толико пута раније написала, сасвим искрено, да ме, како сам старија, све више погађају патње и судбина животиња - и познатих ми и непознатих, док саосећања за људе, тј "човечанство" имам све више, онако уистину, само према познатим ми и блиским особама).

Је л' довољно објашњење?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top