Ubijeni Ksenija Pajcin i Filip Kapisoda

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Tuga...
i...samo tuga..
Saucesce porodicama i svima kojima je ovo dvoje ljudi ulepsalo makar jedan tren zivota svojom mladoscu lepotom i energijom.

Хмда...:roll::roll::roll: Улепшало до мојега, да извинете. Покој им души, ред је да се тако каже, али ја сам равнодушан потпуно.:rtfm: Зрачили су они на свакакве начине, само не позитивном енергијом. Убили се-убили се, шит хепенз.
Сад се селим на свој ПДФ, да ме пинковци не растргну овде Иначе, ја се не држим девизе "о покојнику све најлепше", да се одма' разумемо.:rtfm::rtfm::rtfm:
 
Poslednja izmena od moderatora:
***, shit happens....
Zao mi je sto su mrtvi, al ne toliko da zbog njihove smrti tugujem.

Al jedna stvar mi je zaista fascinantna. Ako se ispostavi da je on izvrsio ubistvo i samoubistvo onda one pajsere sto rade psiholoske profile/karaktere za VB treba, pa recimo zatuci. Jer ako dopustaju da mentalno nestabile osobe ulaze u tu kucu onda nemam reci. Pre par godina u kuci je bio onaj Antal sto je kasnije ubio kevu...
 
13518584704b9fd4604a631242108053_450x329.jpg


Njihova tela pronađena su sa prostrelnim ranama od vatrenog oružja a prema nepotvrđenim informacijama, Petar Kapisoda prvo je ubio Kseniju Pajčin a potom i samog sebe. O tome, prema još uvek nepotvrđenim informacijama, svedoči i činjenica da je pored njegovog tela pronađen pištolj i prostrelna rana u slepoočnicu.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2010&mm=03&dd=16&nav_category=16&nav_id=418206
 
Vrlo brzo ce se saznati istina, ali odavde , poznajuci njih dvoje iz medija nikako ne bih rekao da je on akter ubistva pa samoubistva.Pre mi to "ide" uz narav Ksenije.

Sto se ostalog tice, u bedi u kojoj zivimo, u okruzenju potpuno korumpirane drzave, kriminalaca na svakom cosku,droge u svakoj trafici, stalne borbe vecine u ovoj drzavi za goli opstanak, mislim da ovaj dogadjaj ne zasluzuje ovoliku paznju.
"Besni", zadrti, bezobrazni,drski, nevaspitani, koji su mislili da je ceo svet njihov, samo zato sto su takvi....
Vise me pogadja tragedija nekog seljaka koji je svoju imovinu izgubio u poplavama zadnjih dana, a kojem drzava nikad to nece nadoknaditi.
 
***, shit happens....
Zao mi je sto su mrtvi, al ne toliko da zbog njihove smrti tugujem.

Al jedna stvar mi je zaista fascinantna. Ako se ispostavi da je on izvrsio ubistvo i samoubistvo onda one pajsere sto rade psiholoske profile/karaktere za VB treba, pa recimo zatuci. Jer ako dopustaju da mentalno nestabile osobe ulaze u tu kucu onda nemam reci. Pre par godina u kuci je bio onaj Antal sto je kasnije ubio kevu...

Taj Antal nije bio u Srpskom VB-u...Ili?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top