U slucaju pobede radikala...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
slavonija:
pripazi na sebe, mrznja unistava samo onoga koji mrzi...i nije samo tvoja Srbija...cak ona nije ni malo tvoja, jer da je tvoja nebi nju predstavljao kao sto cinis...
rekla sam vec jednom, ali ponovit cu.. ocito ti je potrebno...Ustav SFRJ je prva ponistila Republika Srbija ( ucinila ga nevazecim), ako lazes sebe nemoj vecinu na ovom forumu...ili si samo nepismen...oprastam ti...vjerojatno nepismen i zaluden radikalskom propagandom...za razliku od tebe ja cijenim srpski narod..

Jok, ja nepismen, smesna si mi ti. U Evropskoj uniji je inace prevladala desna demokratska strana, zna se kojim putem Evropa nastavlja, tamo de je Jugoslavija prestala. Sve u svoje vreme, ali sledeci put bolje bez nas.

Ja ti zivim u toj uniji, za 80% i vise naroda ta unija znaci gubitak socijalne zastite i pad standarda. Obicnim istocnim narodima unija nista nece doneti, niski rast zarada ide ruku uz ruku sa rastom cena.

Inace mene ce vrlo vrlo tesko da pogodi taj pad standarda. Deleko dok mene stigne :-D
Bogatim svuda ide dobro, siromasni ljudi imaju vise prava i njihov glas vredi vise u manjim drzavama, nego jedna ogromna velika unija, gde cak glas jednog celog malog naroda nevredi skoro nista!

Ti necenis srpski narod, ni malo. Ti volis jos bivsu Jugu i nasla si Srbiju kao glavnog krivca za sve. A ja ti krivim zapad i vase otcepljenje za sve.
 
Salvantis:
Mrzi me da ti ponovo citiram Ducica, ili da PONOVO postavljam gomile istorijskih tekstova o vasim zlocinima od Tridesetogodisnjeg rata, do Oluje...nisi vredna bacenog vremena.

Medjutim, kad hrvat nekome, a pogotovo Srbima, na srpskom sajtu prica o zlocinima, to onda nije samo potpuni nedostatak morala i vaspitanja, to je najgora vrsta gluposti i bezobrazluka koja se moze zamisliti.

Gore nego da Svaba ode na izraelski sajt i drzi predavanja Jevrejima, na primer o tome kako su "losi prema Palestincima".
Samo sto Nemac za razliku od hrvata, ima makar malo savesti, stida i srama...
A da ne govorim kako bi ga svi na tom sajtu slozno oterali u tri PM.

salvantis, za tebe pretpostavljam da imas mozga...zato nerazumijem ovaj tvoj post...
ti meni u posljednjih 1000 god. mozes sve moguce napisati tko je sto rekao za Hrvate, i sve negativno; to isto ja mogu tebi reci i napisati za Srbe; samo ja to ne cinim jer je meni svejedno koga i kad su Srbi ubijali, koga su posrbljavali, kako i koliko falscifiraju povijest, meni to nije bitno a niti je bilo kome normalnom to bitno, niti ja zelim trositi vrijeme na listanju po wikipediji da bi nasla negativnost o srbima ( a ima ih masovno)...swve je to bilo JUCER...a Srbi su pocinili zlocin DANAS...Osudeni za Genocid...I tvoj predsjednik ce uci u povijest kao "Kasapin ili koljac Balkana" ( to nije uspijelo ni Pavelicu)
Pogledaj se u ogledalo..
I Njemacka( najdemokratskija zemlja Europe) ima moralno i svako drugo pravo drzati predavanje Izraelcima za ono sto cine Palestinancima...
Jucer je jucer..
 
slavonija:
salvantis, za tebe pretpostavljam da imas mozga...zato nerazumijem ovaj tvoj post...
ti meni u posljednjih 1000 god. mozes sve moguce napisati tko je sto rekao za Hrvate, i sve negativno; to isto ja mogu tebi reci i napisati za Srbe; samo ja to ne cinim jer je meni svejedno koga i kad su Srbi ubijali, koga su posrbljavali, kako i koliko falscifiraju povijest, meni to nije bitno a niti je bilo kome normalnom to bitno, niti ja zelim trositi vrijeme na listanju po wikipediji da bi nasla negativnost o srbima ( a ima ih masovno)...swve je to bilo JUCER...a Srbi su pocinili zlocin DANAS...Osudeni za Genocid...I tvoj predsjednik ce uci u povijest kao "Kasapin ili koljac Balkana" ( to nije uspijelo ni Pavelicu)
Pogledaj se u ogledalo..
I Njemacka( najdemokratskija zemlja Europe) ima moralno i svako drugo pravo drzati predavanje Izraelcima za ono sto cine Palestinancima...
Jucer je jucer..

U bivsom gradanskom ratu izginulo oko 250 000 Ljudi, vecinom srbi i muslimani.

U drugom svetskom ratu izginulo oko 2 500 000 Ljudi, vecinom Srbi. A sad ti: Pavelic i NDH nije bio tako los kao Milosevic. Sta reci?
 
Sumadija.4.Ever:
Jok, ja nepismen, smesna si mi ti. U Evropskoj uniji je inace prevladala desna demokratska strana, zna se kojim putem Evropa nastavlja, tamo de je Jugoslavija prestala. Sve u svoje vreme, ali sledeci put bolje bez nas.

Ja ti zivim u toj uniji, za 80% i vise naroda ta unija znaci gubitak socijalne zastite i pad standarda. Obicnim istocnim narodima unija nista nece doneti, niski rast zarada ide ruku uz ruku sa rastom cena.
A ja ti krivim zapad i vase otcepljenje za sve.
A tako posto iz tvg nika vidim da te trese nostalgija evo ti jedna pesmica da je malo ubijes
"Gastarbajterska pesma"



Osecam se ko poslednje *****
A to skrivam i cuvam ko tajnu
Samo cutim, a glasno bi psovno
Oj, Frankfurtu, ***** li ti Majnu
Ne izlazim, samo kuci sedim
Vredno sljakam svoje dane radne
Svaku marku gledam da pristedim
Jedva cekam da subota padne
Kad subotom narodnjaci dodju
Ja na vratu okacim kravatu
Pa izvedem sebe i gospodju
I ponesem celu svoju platu
Kada cujem zvuke rodnog kraja
Ja se onda otkacim do jaja
Kad muzika kolce mi zasviri
Praziluk mi iz dupeta viri
Pijem pice, jedem cevapcice
Sa kosulje pokidam dugmice
Pevaljka se malo razgoliti
Celo drustvo markama je kiti ...
U nedelju, u podne se budim
Da se bilo cega setim ja se trudim
Samleven sam ko mleveno meso
A mozda sam cak i zenu kreso :mrgreen:
 
Sumadija.4.Ever:
Jok, ja nepismen, smesna si mi ti. U Evropskoj uniji je inace prevladala desna demokratska strana, zna se kojim putem Evropa nastavlja, tamo de je Jugoslavija prestala. Sve u svoje vreme, ali sledeci put bolje bez nas.

Ja ti zivim u toj uniji, za 80% i vise naroda ta unija znaci gubitak socijalne zastite i pad standarda. Obicnim istocnim narodima unija nista nece doneti, niski rast zarada ide ruku uz ruku sa rastom cena.

Inace mene ce vrlo vrlo tesko da pogodi taj pad standarda. Deleko dok mene stigne :-D
Bogatim svuda ide dobro, siromasni ljudi imaju vise prava i njihov glas vredi vise u manjim drzavama, nego jedna ogromna velika unija, gde cak glas jednog celog malog naroda nevredi skoro nista!

Ti necenis srpski narod, ni malo. Ti volis jos bivsu Jugu i nasla si Srbiju kao glavnog krivca za sve. A ja ti krivim zapad i vase otcepljenje za sve.

:confused: :confused: :confused:
O cemu nas dvoje razgovaramo....?
ako zelis da razgovaramo o EU to mozemo, jer tu dijelim djelomicno tvoje misljenje...ali to nije bila tema...
pozdrav
 
svetolik trpkovic:
A tako posto iz tvg nika vidim da te trese nostalgija evo ti jedna pesmica da je malo ubijes
"Gastarbajterska pesma"



Osecam se ko poslednje *****
A to skrivam i cuvam ko tajnu
Samo cutim, a glasno bi psovno
Oj, Frankfurtu, ***** li ti Majnu
Ne izlazim, samo kuci sedim
Vredno sljakam svoje dane radne
Svaku marku gledam da pristedim
Jedva cekam da subota padne
Kad subotom narodnjaci dodju
Ja na vratu okacim kravatu
Pa izvedem sebe i gospodju
I ponesem celu svoju platu
Kada cujem zvuke rodnog kraja
Ja se onda otkacim do jaja
Kad muzika kolce mi zasviri
Praziluk mi iz dupeta viri
Pijem pice, jedem cevapcice
Sa kosulje pokidam dugmice
Pevaljka se malo razgoliti
Celo drustvo markama je kiti ...
U nedelju, u podne se budim
Da se bilo cega setim ja se trudim
Samleven sam ko mleveno meso
A mozda sam cak i zenu kreso :mrgreen:

Lepo Misko, mogao si postati los pesnik a ne los pisac.
Lepo si napisao sta tebe boli u dusi, znaci, lepa ti je pesma o samom sebi :D
Posto je ipak smenso, daj napise jos par tavih pesmica :lol:
 
Posle 22:00h zabranjeno šetanje po gradu bez specijalne dozvole koja se dobija u opštini.
Penjanje na merdevine radnicima bez donjeg veša biće najstrože zabranjeno.
A što se radikala tiče - ima da pobegnu iz zemlje čim čuju da su STVARNO pobedili.

Kao što rekoh - ovaj put glasam za SRS da ne bacaju pare na onaj plakat 50% + Iron
 
Iron Lord:
Posle 22:00h zabranjeno šetanje po gradu bez specijalne dozvole koja se dobija u opštini.
Penjanje na merdevine radnicima bez donjeg veša biće najstrože zabranjeno.
A što se radikala tiče - ima da pobegnu iz zemlje čim čuju da su STVARNO pobedili.

Kao što rekoh - ovaj put glasam za SRS da ne bacaju pare na onaj plakat 50% + Iron

Док су радикали остали у Србију и борили се против натоа 1999. Твој "демократа" је ишао по западу и тражио да се настави бомбардовање Србије.
 
slavonija:
salvantis, za tebe pretpostavljam da imas mozga...zato nerazumijem ovaj tvoj post...
ti meni u posljednjih 1000 god. mozes sve moguce napisati tko je sto rekao za Hrvate, i sve negativno; to isto ja mogu tebi reci i napisati za Srbe; samo ja to ne cinim jer je meni svejedno koga i kad su Srbi ubijali, koga su posrbljavali, kako i koliko falscifiraju povijest, meni to nije bitno a niti je bilo kome normalnom to bitno, niti ja zelim trositi vrijeme na listanju po wikipediji da bi nasla negativnost o srbima ( a ima ih masovno)...swve je to bilo JUCER...a Srbi su pocinili zlocin DANAS...Osudeni za Genocid...I tvoj predsjednik ce uci u povijest kao "Kasapin ili koljac Balkana" ( to nije uspijelo ni Pavelicu)
Pogledaj se u ogledalo..
I Njemacka( najdemokratskija zemlja Europe) ima moralno i svako drugo pravo drzati predavanje Izraelcima za ono sto cine Palestinancima...
Jucer je jucer..
Koliko PUTA TREBA DA PONOVIM DA "SRBI" NISU OSUDJENI ZA BILO KAKAV GENOCID. Gde smo to navodno osudjeni?!
Ti ne razumes (ili verovatnije razumes, ali samo provociras) da Medjunarodni sud pravde nije krivicni sud, NITI SE UOPSTE krivicno moze osuditi kolektivni entitet. Drzava se eventualno moze proglasiti odgovornom, dosuditi placanje ratne odstete (sto se nije desilo u pomenutom slucaju), ali nikako KRIVOM. Nacija jos manje. Dakle postoji ogromna pravna razlika izmedju pojma odgovornosti i krivice, kad se vec pozivas na tu presudu (npr. ne postoje krivicne sankcije prema kolektivu).
Sto puta sam ponavljao to na ovom forumu, iskreno je postalo zamorno....

Opet, to sto taj sud nije doneo odredjenu presudu o hrvatskim, bosnjackim, ili siptarskim zlocinima, uopste ne znaci da istih nije bilo (nego, izmedju ostalog, sto vas nismo ni tuzili, odnosno sto je protivtuzba povucena).
Takodje kad se vec pozivas na formalizam, ni sam milosevic nije osudjen pred K. tribunalom u hagu, umro je pre donosenja presude....

A te fraze tipa 'balkanski kasapin', mu je dodelila propagandana masinerija SAD, istih onih kojih su suprotno medj. pravu bombardovali moju drzavu, direktno ucestvovali u svim sukobima na prostoru bivse SFRJ, koji i dan danas sprovode okupaciju Iraka, cineci svakodnevne zlocine, tako da me njihov 'moral' ni najmanje ne zanima. Ako je on bio "kasapin", sta je onda bio fasisticki diktator tudjman?

Uostalom tvoji motivi su mi potpuno jasni: kobajagi se pretvaras da si nekakva 'umerena struja u hrvatskoj', ali ti se prakticno iz svakog posta vidi patoloska mrznja prema Srbiji i Srbima uopste. Sta se tebe tice Vojvodina, i odakle ti pravo da tvrdis kako "Vojvodina finanCira Srbiju" . Vojvodina jeste Srbija, na tvoju ociglednu zalost, a tako ce i ostati, buduci da su ovakvi fanatici kao ovaj kira/lala/koga briga izolovani (medicinski) slucajevi.

A 'bogata' hrvatska uopste ne mora da financira siromasnu Kninsku krajinu, ako ti je to takodje problem (valjda jeste)...
 
Sorab1:
Док су радикали остали у Србију и борили се против натоа 1999. Твој "демократа" је ишао по западу и тражио да се настави бомбардовање Србије.

Dok je "moj demokrata išao po svetu da traži da nas bombarduju" dotle su patriJote, babe i dede, potpisivali peticiju da taj NATO dodje da nas bombarduje!

Šta misliš koga su poslušali?
I što ste (p)otpisali 15% teritorije? Nije vaša dedovina...
 
Salvantis:
POZIVAM MODERATORA DA OVOG MADJARSKOG FASISTU I SVE NJEGOVE KLONOVE, TRAJNO BANUJE ZBOG POZIVANJA NA NASILNO RUSENJE USTAVNOG PORETKA, MENJANJE GRANICA I GRADJANSKI RAT U SRBIJI.

A tebi kiro, polly, fagy , ili kako god volis da se trenutno nazivas, vec sam rekao da najozbiljnije razmisljam o podnosenju krivicne prijave.
Znam da si obicna beznacajna, bolesna, gomila balege, ali ti ludnica makar ne gine, ako vec nisi za robiju.

50.000 ljudi je ubijeno u Vojvodini tokom II sv. rata, od strane poremecenih gownara kao sto si ti.
NECE SE PONOVITI!


Samo mi Vojvodinu ne diraj a sta ce biti kasnije...videcemo...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top