U obračunu narkobandi u Boliviji likvidirani Srbi

Samo sam gledao koje ce skotine prve da se jave.
Momci su Srbi Rumnjani.Turcinovic je od pocetka raspada SFRJ ucesnik,kasnije je momak otvorio agenciju za obezbedjenje.Silom prilika zbog smrdljive politike kakvu vodi Srbija ti momci su morali da rade za razne likove,umesto za sopstvenu zemllju kao profesionalni vojnici.Lik je bio u 72 SBR, i JSO.Imao ja mooda kakva niko od vas koji ih pljujete,a bio je visok samo 1,70 ;)
Momci su radili za pare posao obezbedjenja nisu dilovali,nisu nikog krali,nisu imali kriminalnu proslost.Tesko ce to shvatiti bubasvabe popit vas
ajde sad jajare nastavite sa pljuvacinom u tome ste profesionalci

Nikada nisam pisala na politici ,ali ovo moram da potvrdim .Turcinovic je zaista bio u teskoj situaciji ne bih bas da iznosim podatke .Stvarno je bio dobar lik .

Slava mu .
 
pazi ovako.Postenije je raditi posao fizickog obezbedjenja za narko bosa,nego za nekog politicara ili biznismena iz Srbije, ili Hrvatske.
Kada radis za narko bosa tu nema uvijanja,lik je to sto jeste i tacka,neka policija radi svoje i kraj.Kada radis za Miskovica ,Beka ,.. to su likovi koji gaze hiljade i hiljade nevinih.
Postenije je biti fizicko obezbedjenje narko bosu.Nego biti zastitar u Iraku,Avganistanu i ubijati civile u ime demokracije.
Telohranitelj je profesija koju neobavlaju kriminalci.Da bi radio takve poslove i imao dozvolu za nosenje, moras biti cist.Momci su bili profesionalci i naje8ali,to nije razlog za sprdnju.Pogotovo kada ih opljunu profesionalni forumski Srbi koji svakog dana mastaju da neko povrati kosovo ali ako je ikako moguce bez njih.

:worth:
 
... Turcinovic je od pocetka raspada SFRJ ucesnik,kasnije je momak otvorio agenciju za obezbedjenje.Silom prilika zbog smrdljive politike kakvu vodi Srbija ti momci su morali da rade za razne likove,umesto za sopstvenu zemllju kao profesionalni vojnici.Lik je bio u 72 SBR, i JSO.Imao ja mooda kakva niko od vas koji ih pljujete,a bio je visok samo 1,70 ;)...


Turčinović 1,7m je krenuo u borbe za raspad exYu sa svojih 11 godina :eek:

Ko laže, novine, krštenica ili ti ? :think:
 

Back
Top