U kojoj profesiji se kriju najbolje ljubavnice/ljubavnici

sinnke:
Pricajte vi i mastajte. Ali koju nije sofer istorbao ta ne zna sta je pravi sex.
Vidi njega. Odma on vodu na svoju vodenicu. Da nisi napustio staro uchenje rekao bi da su najbolji ljubavnici direktori i tajkuni jer imaju najvi$e ke$a. Sa brdom ke$a ne treba da se znoje i jebu, niti kuuuurcom da mrdnu. Dovoljno je da samo pogledaju zhenku, namignu i da ona dozhivi multiple orgasmo u roku od 2 sec.
Neslavno drugo mesto drzhe moleri jer za pola sata mogu da okreche osrednju prostoriju, a kamoli neshto zhensko
 
SANDRINAbg:
Eh, to ondaK za moju mamu dushu dalo...i tako bih da je se vec jednom reshim...ups, da je udam :lol:
Jer moze jedan od pet banki, mnogo lici n
d026.gif
a mene a dzepovi mu do kolena- i jos po nesto.
 
E sad to medicinske sestre......to je tacno kao i ovo da su sve plavuse glupe.Idi bre......Pa ja nikad u zivotu nisam bila u vezi sa nekim lekarom,niti sam imala nesto sa doktorom,ma nije se nasao ni neki koji mi se dopao nesto posebno,kao muskarac.I znam mnogo drugih ''sestrica''koje su istoj situaciji kao i ja.Mislim da to nema veze sa profesijom.To bi bilo kao da neko kaze da svaki dirrektor kara svoju sekretaricu,ili da se profesori u skolama povaljuju u WC-u na odmorima......to su sve gluposti.Sigurno ima takvih slucajeva,nije da nema,ali nije to bas toliko cesto koliko se prica.I jos nesto: nijedna profesija nije operisana od takvih prica.Sta cemo sa pandurima recimo?Pogotovu sada kada ima sve vise zena u miliciji?Sta li oni tek rade dok patroliraju okolo....!?Sex nema veze sa profesijom.......sem ako profesija nije ukljucena u sex industriju,bar ja tako mislim.
 
Emily_Bg:
E sad to medicinske sestre......to je tacno kao i ovo da su sve plavuse glupe.Idi bre......Pa ja nikad u zivotu nisam bila u vezi sa nekim lekarom,niti sam imala nesto sa doktorom,ma nije se nasao ni neki koji mi se dopao nesto posebno,kao muskarac.I znam mnogo drugih ''sestrica''koje su istoj situaciji kao i ja.Mislim da to nema veze sa profesijom.To bi bilo kao da neko kaze da svaki dirrektor kara svoju sekretaricu,ili da se profesori u skolama povaljuju u WC-u na odmorima......to su sve gluposti.Sigurno ima takvih slucajeva,nije da nema,ali nije to bas toliko cesto koliko se prica.I jos nesto: nijedna profesija nije operisana od takvih prica.Sta cemo sa pandurima recimo?Pogotovu sada kada ima sve vise zena u miliciji?Sta li oni tek rade dok patroliraju okolo....!?Sex nema veze sa profesijom.......sem ako profesija nije ukljucena u <a href="http://forum.krstarica.com/search.php?q=sex">sex</a> industriju,bar ja tako mislim.
Ti bas ne umes da se zabavljas! Ej, nemoj od izuzetaka da izvlacis pravilo. Cinjenica je da se gomila sestara tandari sa doktorima (naravno da ne sve, ali GOMILA!!!). Ja samo dok sam bio na letnjoj praksi (3 nedelje) mogo sam da natandarim bar 2 sestre i jednu doktorku (al nisam, jebga, i keva mi radi tamo, a tracevi se brzo sire). Dakle, ima li ista lepse za jednu osrednje inteligentnu, gradjenu, situiranu sestru, od jednog drzeceg, dobrostojeceg doce? Znam da mi posle ovog sledi pljuvanje, al to je cinjenicno stanje. Ne generalizujem, samo kazem da toga ima i previse (jbga, nije zanimljivo)
 
2pike:
Ti bas ne umes da se zabavljas! Ej, nemoj od izuzetaka da izvlacis pravilo. Cinjenica je da se gomila sestara tandari sa doktorima (naravno da ne sve, ali GOMILA!!!). Ja samo dok sam bio na letnjoj praksi (3 nedelje) mogo sam da natandarim bar 2 sestre i jednu doktorku (al nisam, jebga, i keva mi radi tamo, a tracevi se brzo sire). Dakle, ima li ista lepse za jednu osrednje inteligentnu, gradjenu, situiranu sestru, od jednog drzeceg, dobrostojeceg doce? Znam da mi posle ovog sledi pljuvanje, al to je cinjenicno stanje. Ne generalizujem, samo kazem da toga ima i previse (jbga, nije zanimljivo)

hehehe...kad ti ovako izlozis...al' moram da se slozim :lol:

Moj bivsi, bivsi, je doca i licno sam ga nafatala sa m.sestrom, mada je bio lud za mnom...'ebi ga, sve im to ide u rok sluzbe...valjda prilika stvara situaciju...sta znam :lol:
 

Back
Top