• Forum Krstarice neće biti dostupan u periodu od 18:30 do 19:00 časova zbog planiranog tehničkog održavanja. Hvala na razumevanju.

U kojim zemljama se najbolje živi?

zstoja

Zainteresovan član
Poruka
154
"Ulazak Donalda Trampa u Belu kuću doveo je do toga da SAD padna za 11 mesta na listi. Za 2017. godinu SAD su zauzele 38. mesto, ispred njih je Meksiko, a iza njih Venecuela."

http://www.telegraf.rs/zanimljivost...ku-i-rusiju-prati-nikad-gora-reputacija-video

Posto po nasim medijima nema smisla komentarisati sada pod ovom diktaturom, najcesci mi ne objavljuju komentare, moram ovde.

Posto sam u Americi evo da kazem sta ljudi misle o sadasnjem zivotu:

Berza je skocila. Konkretno mi smo bili u minusu pod Obamom, dali nekima da nam okrecu neke pare na brerzi, sada smo u plusu.
Smanjen je porez.
Tramp cim dosao na vlast je uveo zakon da ako drzava zeli da uvede neka nova pravila malim privatnicima, mora dva stara da ukine.

Fijat prebacuje proizvodnju iz Meskika u Ameriku zbog povoljnosti koje nudi Tramp.

https://www.usatoday.com/story/mone...oving-some-production-back-mexico/1027093001/

Privatnik, Amer, 75 godina, renovira kuce i prodaje, kaze sledece tri godine nema brige, uzivaj.

Kaze jos d anezaposlenost pala na 3%.

Znaci ovo je potpuna laz da bi se isfirsialo Soroseva globalizacija, LGBT zajednica, mesanje naroda,...

Amerikanka prica da sad odjednom Tramp seksualno uznemiravao zene, a do sad tisina.
 
То све зависи од личних афинитета.

Неко жели да живи у социјализму- да целокупну зараду даје држави, а да за узврат има добро школсто, здравство, удобне возове и чисте улице. За њега је Скандинавија, Немачка или Француска.

Неко жели да заради доста новца и троши га како год види за сходно- за њега је Америка.

Неко жели лудило и кич југа, где само кува, сева од сексуалне енергије, а што се пара тиче, ма, биће тога. За њега је Србија, или земље јужне Европе или јужне Америке.

Неко жели мир, тишину, финоћу, манире, спавање у 10, устајање у 6. физичку активност, чист живот. За њега су опет земље севера- Скандинавија, Швајцарска или Немачка.

Мешавину свега тога можеш да нађеш у Аустралији, Канади, на Новом Зеланду. Зато су ово најтеже земље за имиграцију.
 
То све зависи од личних афинитета.

Неко жели да живи у социјализму- да целокупну зараду даје држави, а да за узврат има добро школсто, здравство, удобне возове и чисте улице. За њега је Скандинавија, Немачка или Француска.

Неко жели да заради доста новца и троши га како год види за сходно- за њега је Америка.

Неко жели лудило и кич југа, где само кува, сева од сексуалне енергије, а што се пара тиче, ма, биће тога. За њега је Србија, или земље јужне Европе или јужне Америке.

Неко жели мир, тишину, финоћу, манире, спавање у 10, устајање у 6. физичку активност, чист живот. За њега су опет земље севера- Скандинавија, Швајцарска или Немачка.

Мешавину свега тога можеш да нађеш у Аустралији, Канади, на Новом Зеланду. Зато су ово најтеже земље за имиграцију.


Kako to u Srbiji seva seksualna energija kada svi kukaju na nejebicu i femkanje/pilicarenje? Srbija malo da razvije od svake navedene zemlje ono sto je dobro ima da bude najidealnija za zivot :zjelka2:
 
То све зависи од личних афинитета.

Неко жели да живи у социјализму- да целокупну зараду даје држави, а да за узврат има добро школсто, здравство, удобне возове и чисте улице. За њега је Скандинавија, Немачка или Француска.

Неко жели да заради доста новца и троши га како год види за сходно- за њега је Америка.

Неко жели лудило и кич југа, где само кува, сева од сексуалне енергије, а што се пара тиче, ма, биће тога. За њега је Србија, или земље јужне Европе или јужне Америке.

Неко жели мир, тишину, финоћу, манире, спавање у 10, устајање у 6. физичку активност, чист живот. За њега су опет земље севера- Скандинавија, Швајцарска или Немачка.

Мешавину свега тога можеш да нађеш у Аустралији, Канади, на Новом Зеланду. Зато су ово најтеже земље за имиграцију.
Ovo boldovanoi si lupio p ostao ziv!! PRvo u nemackoj nije socijalizam, vec kapitalizam, drugo-"daje sve drzavi"?!?!? Jel se Ti drogiras decko?!?Ako iko drzi do novca to su Nemci! Znaci vidi se da nemacku vdeo nisi a ne ziveo u njoj.. Sedi JEDAN!
 
Ja bih Novi Zeland iako je skup zivot tamo. Samo da imam osecaj odsecenosti od Sveta. A i predeli su sami po sebi vanzemaljski.

Zanimljivo. Pošto još uvek nije moguć odlazak sa planete Zemlje i meni NZ izgleda kao sledeća najbolja opcija. Antartika je ipak malo prehladna a imam i strah od pingvina. Možda Francuska Polinezija. Gomila malih otoka daleko od sveta i bilo kakve civilizacije. Jedino bi mi falio zubar
 
Ово је листа неке, као, репутације.

Листа је направљена тако што су неке random цивиле питали која им је земља и колико симпатична. :lol:

Дакле, најнебитнија ствар на свету.

Још каже да се Америци репутација смањила, а Мексику повећала, јер је Трамп рекао да ће направити зид на граници са Мексиком.

Из тога се може закључити да већина испитаника не зна да су у истом том Мексику направили зид на граници са Гватемалом. :lol:

Наслов нема везе са текстом. Бар не прва реченица, а и ова друга је сумануто тенденциозна са тим "никад' гора".

Рећи да је у Мексику на било који начин боље него у Америци је, једноставно, смешно.

Што се Трампа тиче, треба да будете срећни.

После имбецила као што су Буш, Клинтон и Обама, Америка коначно има нормалног председнка.
 
Нешто се овде не поклапа баш како треба...


world_happiness_report_2017.png


18137-9io30q-600x400.jpg
 

Back
Top