U kojim seksualnim scenama zamisljate odredjene forumase/forumasice

daj da uvatim neku...posle cu ja lako za poze:per:
33pewd5.gif
 
pocecu prvi, a vi nastavite... znaci posle mene neka neko pokusa zamisliti babino unuce u nekoj sceni, a i ne mora.. neka pise sta god zeli, vezano za ovu temu :)

Happiness - zamisljam je u onoj sceni kad desetak momaka seksa jednu devojku, znaci ono... popunjeno u svaku rupu i medju sise, pride 2 sa po jedne strane i jos po 2-3 tu sa strane, prva zamena...
i bash ti ja pala na pamet? jel mora sve odjednom ili..? :mrgreen:
U ovoj sad mi bzvz i ja happy:rumenko:
jaooo 'de me nadje :D
Pa hepines je pokazala sta poseduje.......njenim primerom bi trebalo da podju i druge forumasice......
shta sam pokazala :eek:
Ccccccc....veoma nepristojno od jednog supermoderatora...:D
ono je vrlo lepo :rumenko:
 
pocecu prvi, a vi nastavite... znaci posle mene neka neko pokusa zamisliti babino unuce u nekoj sceni, a i ne mora.. neka pise sta god zeli, vezano za ovu temu :)

Happiness - zamisljam je u onoj sceni kad desetak momaka seksa jednu devojku, znaci ono... popunjeno u svaku rupu i medju sise, pride 2 sa po jedne strane i jos po 2-3 tu sa strane, prva zamena...
Ja ti slabo sta u zivotu zamisljam.
Ako hocu Paciotti ne jedem nista 20 dana, sedim kuci, ucim, idem u menzu, i kupim.;)
Ako hocu da otpujem, ili se popnem mami i tati na glavu da mi daju pare ili krenem jako intenzivno da radim promocije i otputujem.
Ako dodjem do toga da se sa nekim zamisljam, dam br i vidim se sa covekom ;) Pa ako moze, moze
 
Ja ti slabo sta u zivotu zamisljam.
Ako hocu Paciotti ne jedem nista 20 dana, sedim kuci, ucim, idem u menzu, i kupim.;)
Ako hocu da otpujem, ili se popnem mami i tati na glavu da mi daju pare ili krenem jako intenzivno da radim promocije i otputujem.
Ako dodjem do toga da se sa nekim zamisljam, dam br i vidim se sa covekom ;) Pa ako moze, moze

:worth:

sad znam zašto imaš najlepše noge na forumu...
a055.gif
 
Ja ti slabo sta u zivotu zamisljam.
Ako hocu Paciotti ne jedem nista 20 dana, sedim kuci, ucim, idem u menzu, i kupim.;)
Ako hocu da otpujem, ili se popnem mami i tati na glavu da mi daju pare ili krenem jako intenzivno da radim promocije i otputujem.
Ako dodjem do toga da se sa nekim zamisljam, dam br i vidim se sa covekom ;) Pa ako moze, moze

Takodje :manikir:
 
Ja ti slabo sta u zivotu zamisljam.
Ako hocu Paciotti ne jedem nista 20 dana, sedim kuci, ucim, idem u menzu, i kupim.;)
Ako hocu da otpujem, ili se popnem mami i tati na glavu da mi daju pare ili krenem jako intenzivno da radim promocije i otputujem.
Ako dodjem do toga da se sa nekim zamisljam, dam br i vidim se sa covekom ;) Pa ako moze, moze

Divim ti se kako u svakoj situaciji mozes da provuces neku vezu sa cipelicama :hahaha:
 

Back
Top