U klopci

imam ja biljku, fortunelu
i ja sam nju sa strahom opipavala zato što je počela da se suši al sam je uz pomoć jedne forumašice sredila.
ali nekako ne mislim da je to isto..
 
imam ja biljku, fortunelu
i ja sam nju sa strahom opipavala zato što je počela da se suši al sam je uz pomoć jedne forumašice sredila.
ali nekako ne mislim da je to isto..

Dobre su to orijentalne agro-kulture, kamo sreće da se poljoprivreda fokusira na to pa da cela Srbijica zabeleži znatan privredni rast! :lol:
 
Не бих да звучим као да те омаловажавам, јер ми то није намера, али, немој о момку, молим те.

Када са неким годинама будиш баш свако јутро, када делите осећања, мисли, хлеб, проблеме, радости, тугу...
Када са страхом опипавате фонтанелу, миришете пелену, сместите први пут у јасле, пошаљете у школу, преживљавате сваку петицу и сваки љубавни јад...
Када заједно јуришате на ветрењаче а онда станете па пустите низ воду, па се опет тргнете...
Да не пишем даље, јасно је све.

ovo isto kao da ti neka baka kaze: ne znas ti sta je ljubav dok ti on ne nauci prikljucivati kateter, jer ti je vrisnula besika, ili dok te ne pocne pitati kao malo dijete, jer ti vise nemas snage... ne znas sta je ljubav, dok mu ne vidis suzu u oku dok budes umirala na njegovim ostaralim rukama

i niko ne zna sta je ljubav i sta je razumijevanje i sta znaci poznavati nekoga bolje nego sebe... osim nas
mi sve znamo... uvijek
 
Ako si u klopci, onda nađi partnera sa kojim se osećaš ravnopravno.
Ali, mislim da hje tebi ustvari super tako i da samo staješ na muku ženama koje nisu naletele na nekoga ko ih "šije sa iskustvom".
P.S.
Dobar ti je ovaj izraz :D
 
ovo isto kao da ti neka baka kaze: ne znas ti sta je ljubav dok ti on ne nauci prikljucivati kateter, jer ti je vrisnula besika, ili dok te ne pocne pitati kao malo dijete, jer ti vise nemas snage... ne znas sta je ljubav, dok mu ne vidis suzu u oku dok budes umirala na njegovim ostaralim rukama

i niko ne zna sta je ljubav i sta je razumijevanje i sta znaci poznavati nekoga bolje nego sebe... osim nas
mi sve znamo... uvijek
Чек да доспем топлу воду у термофор па да ти мудро одговорим. :)))))

Није прича о љубави него о познавању некога.
Није прича из перспективе старости, већ једног периода заједничког живота.

Одговор је за једну младу девојку коју тек чека такво упознавање.
Прича, да је могуће...
:bye:
 
Na prvi pogled ce pitanje delovati malo cudno.. Ali..
Da li je dobro vas neko poznaje potpuno? Sve, sve misli,sve sexualne zelje , da ga/ je ne moze iznenaditi vas reakcija? Koliko je to pozeljno ili ne?
Svima ponekad prijaju povrsni odnosi ili volite samo ove 'potpune'?
Moze se posmatrati i da je to malo opasno za vas ;)
A prica ide tako da vi nju / njega ne znate toliko dobro... Jer sije vas za mnooooooooogo godina iskustva...:whistling:
:hvala:

potpuno poznavanje nije dobro jer vodi navici, opet, ako se stalno razvijas onda nije ni moguce

ali imam utisak da ovdje govoris o poznavanju kao o nekoj igri moci? :confused:
 
hm. u klopci...cudan izbor za naziv. asocira na neku opasnost.
nikad drugi ljudi nisu opasni za nas.
uvek smo samo mi opasni za sebe.
mozes sa nekim provesti godine, a da te ne upozna, jer ni samu sebe ne poznajes.
a mozda te neko drugi cita kao otvorenu knjigu, i otvori ti vrata za svetove za koje nisi ni znao da postoje.
da bi te neko prepoznao, ili upoznao, morate biti nalik, mora razumeti ono sto vidi..
inace vidi samo formu, ali ne i sustinu
to sto se nekom otvoris i dozvolis mu da te upozna, ne znaci i da ces mu dozvoliti da tobom manipulise. to su razlicite stvari.
nemoj da se plasis, nisi ni svesna svoje snage.:)
 
eto vidiš
ja ne znam ni šta je fontanela
=I
fontanela je deo glave bebe, gde lobanja jos nije zarasla..meko, osetljivo, nezno..
mami na ljubljenje. a nista na svetui ne mirise kao bebina glava:)
i takvi trenuci neznosti, ljubavi i srece, podeljeni sa nekim, kome si rodio dete, ne mogu se uporediti ni sa cim drugim..
 
hm. u klopci...cudan izbor za naziv. asocira na neku opasnost.
nikad drugi ljudi nisu opasni za nas.

uvek smo samo mi opasni za sebe.
mozes sa nekim provesti godine, a da te ne upozna, jer ni samu sebe ne poznajes.
a mozda te neko drugi cita kao otvorenu knjigu, i otvori ti vrata za svetove za koje nisi ni znao da postoje.
da bi te neko prepoznao, ili upoznao, morate biti nalik, mora razumeti ono sto vidi..
inace vidi samo formu, ali ne i sustinu
to sto se nekom otvoris i dozvolis mu da te upozna, ne znaci i da ces mu dozvoliti da tobom manipulise. to su razlicite stvari.
nemoj da se plasis, nisi ni svesna svoje snage.:)

Pa ja to dozivljavam kao mach sa dve ostrice. To je fenomenalno jer je otvoren odnos maximum na neki nacin u funkcionisanju. Kada sa nekim delis sve
Ali opet to potpuno poznavanje sustine neke osobe je izvesna vrsta moci tj nadmoci ;)
I ne , ne posmatram to kao nesto lose, ali samo u pravim rukama je to sjajna stvar .. ;)
 
Pa ja to dozivljavam kao mach sa dve ostrice. To je fenomenalno jer je otvoren odnos maximum na neki nacin u funkcionisanju. Kada sa nekim delis sve
Ali opet to potpuno poznavanje sustine neke osobe je izvesna vrsta moci tj nadmoci ;)
I ne , ne posmatram to kao nesto lose, ali samo u pravim rukama je to sjajna stvar .. ;)

Можда је то један од начина да сазнаш да ли си у "правим рукама"...
 
Hahaha , jesam te zeznuo koliko dugo ne mozes smisliti sta ces mi odgovorit.

Nema, ja sa jednim cipelama napravim veci dzumbus nego ti sa 25 stikli.:lol:

Ne kaze se dzabe ko ume njemu dve:)

:lol: Rekla sam ti sta sam imala. Kao sto vidis odgovarala sam na jedan malo.. hm, drugaciji post na mojoj temi. Ne cekam ja tvoje postove ko ti moje pa da odmah odgovorim i brzinom dokazujem svoju pamet :lol: Svesna sam sebe.
I rekla sam ti sta sam imala za veceras. Moraces da nadjes drugu zrtvu za licne prozivke veceras:( Sorry
I p.s. Lekcija za sledeci put. DakleM, sad su mi Domacice hit. I ovaj film Confessions of a shopoholic;) Utvrdi gradivo :lol: :cao:
 

Back
Top