U klopci

Ma zzena onog tipa shto je varao gomilu zzena po USA nije ni sanjala da se udala za varalicu bigamistu koji se zzeni u svakoj drzzavi sa po jednom koja se zove Carol. sve su se zvale tako, valjda da ne pogreshi :mrgreen:. Pa ih onda lazze da ima rak i pokupi sve pare sa rachuna za lechenje....e a simpatichan chovek, gledala sam na TV-u, onako uliva poverenje kao doktor npr.
 
PA da. A tek ona shto se udala za serijskog ubicu, pobio je preko 30 zzena tj preklao nozzem, al ona je shvatila posle al je ipak bilo kasno jer joj je ubio sestru i sestrichinu valjda, ne znam tachno zaboravila sam.
A lichi chovek strashno na Shabana Bajramovicha bog da mu dushu prosti i bio Vijetnamski veteran.
 
Na prvi pogled ce pitanje delovati malo cudno.. Ali..
Da li je dobro vas neko poznaje potpuno? Sve, sve misli,sve sexualne zelje , da ga/ je ne moze iznenaditi vas reakcija? Koliko je to pozeljno ili ne?
Svima ponekad prijaju povrsni odnosi ili volite samo ove 'potpune'?
Moze se posmatrati i da je to malo opasno za vas ;)
A prica ide tako da vi nju / njega ne znate toliko dobro... Jer sije vas za mnooooooooogo godina iskustva...:whistling:
:hvala:

Zavisi od veze na duze zasnovane na osecanjima, poverenju i vernosti potpunost razumevanja i otvorenost su jako bitni inache kad sran.ja isplivaju na povrsinu tesko ih je zaustaviti

dok od kombinacija na brzaka i najobicnija pozuda je sasvim dovoljna

ne ocekujem da se moje pesme svide svakoj zenskoj niti ce svaka na osnovu privilegije kreveta dobiti privilegiju zakljucanih dokumenata
 
... otvoren odnos je put ka savršenstvu...još ako znaš da pružiš onoliko koliko primiš,ti si na konju...i nećeš biti podjednako "otvoren" prema svakom svom partneru...mislim da kad naiđe taj "pravi"...ostane ti da budeš ono što jesi...a prema njegovoj reakciji ćeš već oceniti kakva si osoba...jer nas drugi mnogo bolje vide od nas samih:)
p.s. al i dalje tvrdim da nikoga ne možeš upoznati do kraja...kao ni sebe...;)
Lepo rečeno. :ok:
I te reakcije su promenljive, vremenom se o nekom mogu steći čak i potpuno drugačiji utisci, a u skladu s tim se menjaju i naše reakcije na dotičnu osobu, odnosi postaju drugačiji. Nikada ne treba brzopleto reagovati. Niko ne garantuje da se "pravi" neće pretvoriti u "negativca".
Ако увек унапред размишљаш о некоме као о могућем предатору живећеш у сталном страху.
Временом се научи. Зато је добро имати бар неколико таквих у животу.
А ако стално бежиш од њих и не суочиш се, никад нећеш ни научити како да их препознаш и одбраниш се на прави начин.
Хм...
Само, ако се обоје понашају тако, неће ваљати баш...
Превише времена се изгуби у тој процени...
Обоје затворени док безобразно копају по оном другом...
Куда води то? Када долази до отворености? Када смо сигурни?
Slažem se. Treba u praksi uvežbavati, ići napred, tragati, nadati se...
Ali treba se i čuvati, korisno je to razmišljanje. Mnogi ovde tvrde kako uzaludno "rasipanje" uništava čoveka, i ja tako mislim, zato treba imati izvesne rezerve prema drugima, da ne bi nastradali u jurišanju.
Na primerima se učiš, tačno je to...
Za ispitivanje i ispipavanje "protivnika" potrebno je vreme, ali kada nakon otvorenog pristupa završiš s ranjenom dušom taj gubitak vremena ti se čini kao najmanja žrtva koju je vredelo podneti.
Nikada nismo sigurni, na žalost.
Nisam prava osoba koja bi znala odgovor na to kada dolazi do otvorenosti, neki se verovatno nikada u toku svog života nisu otvorili, neki jesu jednom ili više puta, nakon toga su se povukli u svoju spasonosnu ljušturu ili su nastavili da izazivaju sudbinu, a neki uvek srljaju ne žaleći sebe.
 
Na prvi pogled ce pitanje delovati malo cudno.. Ali..
Da li je dobro vas neko poznaje potpuno? Sve, sve misli,sve sexualne zelje , da ga/ je ne moze iznenaditi vas reakcija? Koliko je to pozeljno ili ne?
Svima ponekad prijaju povrsni odnosi ili volite samo ove 'potpune'?
Moze se posmatrati i da je to malo opasno za vas ;)
A prica ide tako da vi nju / njega ne znate toliko dobro... Jer sije vas za mnooooooooogo godina iskustva...:whistling:
:hvala:

A kako tako jednostrano? :neutral:
Onda nije potpuno.
 

Back
Top