U EU do 2012

stan je oko 350 evra i to dvosoban u slimi,inace najskupljem gradu,hrana oko 400,plata od 1200 je minimalac,to je kan nema poso dok ne krene sezona,mogu da rade,nemam razlog da vas lazem,samo im se aplicira za radnu dozvolu koju dobijaju bez problema jer su u evr uniji,poljaka isto ima kolko oces,a skoro je dosla i grupa rumuna,mnogo ste lose informisani ljudiiiiiiiiiiiiiiii
 
brate sta ti je,imas ti i stanove od 700 evra,to ti je sa bazenom i glupostima,ja ti ne pricam o luksuzu,stan je normalan,mi placamo nas 370 evra a ima 2 klime i super je,nista preterano,normalan,cist,lepo opremljen
 
Koliko se secam, Srbiji je receno da je neka realna godina prijema u EU 2018, a nedavno je nemacki ambasador spomenuo i 2025, prema tome, sumnjam da ce biti 2012, sem naravno ako tu ne budu neki veci interesi pa i Srbiju prime kao Rumuniju i Bugarsku.
 
Koliko se secam, Srbiji je receno da je neka realna godina prijema u EU 2018, a nedavno je nemacki ambasador spomenuo i 2025, prema tome, sumnjam da ce biti 2012, sem naravno ako tu ne budu neki veci interesi pa i Srbiju prime kao Rumuniju i Bugarsku.

To zavisi prvenstveno da li naša populacija želi da radi u fabrikama i na projektima ili na forumima...
Šta će im džabalebaroši?
 
To zavisi prvenstveno da li naša populacija želi da radi u fabrikama i na projektima ili na forumima...
Šta će im džabalebaroši?

Pa radilo se u fabrikama i na projektima i pre nego sto je EU bila aktuelna i kakve to ima veze ? Problem Srbije je sto joj cela nacija studira, pa ko ce da radi kad bi svi da su sefovi, ili kako je to danas popularno reci "menadzeri" :D
 
da da :roll:
samo si zaboravio da norveska ima naftu,svajcarska takav bankarski sistem od kojeg moze da zivi,satice i slicno,a da u japanu ministri izvrse samoubistvo ako im voz kasni 30 sekundi,pored toga sto i ostatak populacije radi od jutra do mraka.

jel mozes da zamislis nekog srpskog ministra da izvrsi samo ubistvo?pa ovde nisu ni za otkaz culi.zamisli samo velju ilica da digne ruku na sebe jer mu je propao neki ugovor.taj bi se pravio lud,ili bi eventualno napravio skandal sto ga neko pita da se pravda javnosti.toliko o poredjenjima.osvesti se malo gde zivis i koji su kapaciteti tvoje zemlje.

pa i druge zemlje imaju jos vise nafte od norveske pa su sirotinja naspram njih. eto navescu primere nigerije, angole, venecuele, emirata, iraka, irana itd. sve ove zemlje su jos bogatije od norveske sa naftom pa je njihovo stanovnistvo uglavnom siromasno.

nijedna zemlja ne moze da zivi samo od bankarskog sistema pa ni svajcarska.

kao sto sam rekao vama demokratama se zuri u EU jer mislite da ce tako neko da vas izdrzava i vuce na sopstvenim ledjima.
 
pa i druge zemlje imaju jos vise nafte od norveske pa su sirotinja naspram njih. eto navescu primere nigerije, angole, venecuele, emirata, iraka, irana itd. sve ove zemlje su jos bogatije od norveske sa naftom pa je njihovo stanovnistvo uglavnom siromasno.

nijedna zemlja ne moze da zivi samo od bankarskog sistema pa ni svajcarska.

kao sto sam rekao vama demokratama se zuri u EU jer mislite da ce tako neko da vas izdrzava i vuce na sopstvenim ledjima.
Принцип размишљања: ја би 'леба без мотике!
 
pa i druge zemlje imaju jos vise nafte od norveske pa su sirotinja naspram njih. eto navescu primere nigerije, angole, venecuele, emirata, iraka, irana itd. sve ove zemlje su jos bogatije od norveske sa naftom pa je njihovo stanovnistvo uglavnom siromasno.

nijedna zemlja ne moze da zivi samo od bankarskog sistema pa ni svajcarska.

kao sto sam rekao vama demokratama se zuri u EU jer mislite da ce tako neko da vas izdrzava i vuce na sopstvenim ledjima.
poredjenje sa svajcarskom i norveskom jednostavno nije na mestu.
a ni sa irakom i iranom.
stvar je i svetskog poretka,moci,statusa u svetu itd pored nafte i ostalog.
ako sam ne vidis,nije moj posao da ti otvaram oci.samo ispadas smesan sto poredis neuporedivo (frogs & grandmas sto bi reko vuk :lol: )
 

Back
Top