U čemu je tajna lepih homoseksualaca ?

kojih to pojedinih ?
svet bi bio zdraviji bez pedera....
nebi bilo pederske mode,pederskih pokreta,bolesti,pederskih ološa i nakaza na TV itd itd....

Nije sramota pederu reći da je pederčina,da je bolestan i da je potrebno izolovati ga od normalnih,od naše dece....ali ova država nema sluha za te legitimne zahteve te su ****** u prvom planu i država brine za njih dok umiru oni kojima je pomoć države najpotrebnija...

...'ladno ne mogu da verujem...kakve TI veze imas sa njima?...nisu zarazni u persun...ako ti dete nije gay nece moci da ga zaraze sa tri metra...nije homoseksualizam HIV pa da se prenosi pa i za HIV je potreban odnos...tretiras ih kao da imaju kapljicnu infekciju koja ce da zarazi celu okolinu...ko je gay gay je i ti tu nista ne mozes...meni je bolja varijanta da zivi tiho i mirno sa partnerom nego da se ozeni na silu i radja decu...

...ma daj...jedan Elton Dzon nekome smeta...sta je on skrivio, gospodin covek...veci dzentlmen od gomile hetero muksaraca...sta bi bila proza bez Vajlda, poezija bez Lorke, slikarstvo bez Mikelandjela, rock bez Merkjurija i moda bez Iv Sen Lorena...ehhhhh ne gresi dusu, nikoga oni nisu niti pokvarili niti zarazili...nepravicno...:sad2:
 
[/B]
Zašto manijače, znam više HETEROSEXUALACA pedera, no Homoseksualaca...

to što tvoji drugari šetaju roze majčice i ponašaju se pederasto nas treba da interesuje.
Vidi izdeklamuj nam statističke podatke iz ,,My Love Story-a,, ...

***** je ***** i nije sramota pederu reći da je *****.....sramota je promovisati pederastiju kao nešto normalno,IN i slično....to je zločin protiv naroda!
 
budemo li pederima jednom popustili,za 10 god će pedofili dobiti svoja prava....zato budi normalna,decu vaspitavaj strogo konzervativno i izbaci TV iz kuće,slušaj gusle i pij medovinu....:rumenko:

..Ima i u prirodi primjeraka među biljkama i životinjama pa na to gledamo ka normalno .
Ja sam normalna, ne osuđujem nekog ka ljudsko bice jer u 4 zida s qurcem voli pušit qurac. :rumenko:

Medovina, mmmmm ....
 
to što tvoji drugari šetaju roze majčice i ponašaju se pederasto nas treba da interesuje.
Vidi izdeklamuj nam statističke podatke iz ,,My Love Story-a,, ...

***** je ***** i nije sramota pederu reći da je *****.....sramota je promovisati pederastiju kao nešto normalno,IN i slično....to je zločin protiv naroda!

Pa zlocin je i kad uzmes sipku i namlatis pedera ili stranca.
 
to što tvoji drugari šetaju roze majčice i ponašaju se pederasto nas treba da interesuje.
Vidi izdeklamuj nam statističke podatke iz ,,My Love Story-a,, ...

***** je ***** i nije sramota pederu reći da je *****.....sramota je promovisati pederastiju kao nešto normalno,IN i slično....to je zločin protiv naroda!

Ma ti si neuračunljiv, šta tebe briga tudja sexualna orjentacija ?
Ko si ti Papa, vrhoovni moralni sudija ?
Mlatiš nepevano, zbog takvih kao ti, homosexualci su to što jesu.
Što tebe smetaju Homići, ako na to odgovoriš smisleno, nabaciću ti Rikija martina ?
 
Ja imam oko za estetiku ali umerenu.:)

Sta ima lepse od dva ogromna jajeta fino upakirana medju dve noge?


stvarno....

cfc8c7eb57401964afff38a554258167.jpg
 
Ma ti si neuračunljiv, šta tebe briga tudja sexualna orjentacija ?
Ko si ti Papa, vrhoovni moralni sudija ?
Mlatiš nepevano, zbog takvih kao ti, homosexualci su to što jesu.
Što tebe smetaju Homići, ako na to odgovoriš smisleno, nabaciću ti Rikija martina ?

ne nisam neuračunljiv,samo imam zdrave poglede na Svet :D
nisam Papa,ali sudim povremeno....
ne mlatim,moje izlaganje ima težinu argumenata a tvoje se sastoji od ružičastih pederskih pamfleta o ugroženosti.
smetaju mi,mojim belim gradom neće nikad šetati...valjda će se i Evropa ugledati na nas i Rusiju i bolesnim izopačenicima pokazati gde im je mesto.
Riki Martin je pederčina portorikanska...
 
...a oni su kao nekoga nekada napali....my ass a ja nikada ne psujem....sramota mlad momak a tako govori...:brus:

ja znam za slučaj kada je jedan seksualni izopačenik iz Izraela pre dve-tri godine napao jednom našeg uzornog građanina na jednom koncertu.....naš uzorni građanin ga je pretukao...da sam ja neka vlast odlikovao bih ga Karađorđevom Zvezdom.
 
prevara je tu ja mislim najmanje bitna...
zamisli šokiranu porodicu koja shvati da im tata umesto na fudbal ide na guzičenje sa nekim musavcima ...

prevara je ... too soft ... izraz mislim.

ali jeste, svakako.

Razmišljam o tome što si napisala. I meni se čini da bi više trebalo uvažavati one koji su se otvoreno izjasnili kao gejevi, nego biseksualce i latentne homoseksualce koji vrebaju iz prikrajka i nemaju hrabrosti da se deklarišu.
 
ne nisam neuračunljiv,samo imam zdrave poglede na Svet :D
nisam Papa,ali sudim povremeno....
ne mlatim,moje izlaganje ima težinu argumenata a tvoje se sastoji od ružičastih pederskih pamfleta o ugroženosti.
smetaju mi,mojim belim gradom neće nikad šetati...valjda će se i Evropa ugledati na nas i Rusiju i bolesnim izopačenicima pokazati gde im je mesto.
Riki Martin je pederčina portorikanska...

To sve šta ti pišeš, to isto tvrde HOMIĆI, i otkud tebi pravo da misliš da si ispravniji no oni...
Ja naprotiv mislim da su Heterosexualci najveće zlo civilizacije, jer oni prave HOMIĆE, a ne obrnuto, ali nemaš ti te kapacitete da ukapiraš i dotle dosegneš- Zato si i takav.
 

Back
Top