U čemu je tajna lepih homoseksualaca ?

...uh trebalo mi dok sam shvatila ovu recenicu...

..ma daj...kakve veze ima ko sa kim spava u svojoj spavacoj sobi...njegov izbor ne remeti ni tebe ni tvoje dete...uhhhhhhhhh koliko bi svet izgubio da nije bilo pojedinih homoseksualaca...:dash:

kojih to pojedinih ?
svet bi bio zdraviji bez pedera....
nebi bilo pederske mode,pederskih pokreta,bolesti,pederskih ološa i nakaza na TV itd itd....

Nije sramota pederu reći da je pederčina,da je bolestan i da je potrebno izolovati ga od normalnih,od naše dece....ali ova država nema sluha za te legitimne zahteve te su ****** u prvom planu i država brine za njih dok umiru oni kojima je pomoć države najpotrebnija...
 
koleginice s roze gaćicama,kakvo je vaše mišljenje o seksualnim izopačenicima i opakoj bolesti -pederastiji ?:D

Ah kolega... :rumenko: pitate za moje skromno mishljenje... :rumenko:

Pa ja sam mishljenja da je neizlechiva, i da njih treba zatwarati u industrijske distrikte, gde bi muskarcima bivao odstranjen istureni deo polnog organa, a zenama njihov polovicno zasiven.. tako bi smo imali odlicnu radnu snagu za teske i prljave poslove, pa bi mi normalni mogli da uzivamo u blagodetima zivota... bezbedni od izopacenih..

Uvek sam bila prakticharka kolega.. :rumenko:
 
Ah kolega... :rumenko: pitate za moje skromno mishljenje... :rumenko:

Pa ja sam mishljenja da je neizlechiva, i da njih treba zatwarati u industrijske distrikte, gde bi muskarcima bivao odstranjen istureni deo polnog organa, a zenama njihov polovicno zasiven.. tako bi smo imali odlicnu radnu snagu za teske i prljave poslove, pa bi mi normalni mogli da uzivamo u blagodetima zivota... bezbedni od izopacenih..

Uvek sam bila prakticharka kolega.. :rumenko:


:rumenko::rumenko::rumenko: izvrsne metode koleginice,biće od vas zdrava,prava i nadasve nacionalno svesna žena!
 
Ah kolega... :rumenko: pitate za moje skromno mishljenje... :rumenko:

Pa ja sam mishljenja da je neizlechiva, i da njih treba zatwarati u industrijske distrikte, gde bi muskarcima bivao odstranjen istureni deo polnog organa, a zenama njihov polovicno zasiven.. tako bi smo imali odlicnu radnu snagu za teske i prljave poslove, pa bi mi normalni mogli da uzivamo u blagodetima zivota... bezbedni od izopacenih..

Uvek sam bila prakticharka kolega.. :rumenko:

..A šta da ti taj jedan ( ***** ) ciji je izbor da ebe druge a ne tebe spasi život ? :confused:
 
ma ti što ne kriju su meni ok...
neka ih tamo, šta ima da ih mrzim.
ali oni što imaju porodicu decu, a ovamo plaćaju da im trpaju neki klinci, koji možda i nisu ******, nego vaćaroši - jednom tom razvaljenom guzicom sede na dve stolice i glume kao sve ok - e to su pederčine u svakom smislu...

kao šti je pi.zda karakterna osobina, tako je i pederčina ...
 
Ankora :rumenko:

ne treba biti tolerantan prema tim seksualnim izopačenicima,već prema njima treba biti nemilosrdan...
:think:
..A šta da ti taj jedan ( ***** ) ciji je izbor da ebe druge a ne tebe spasi život ? :confused:

:cmok:

Ja stvarno nisam homofobican i milion puta sam reko da su mi ti ljudi samo nekako smesni nista vise,ne mrzim ih ne volim ih ladno bi mogo da mi bude drug pa mozda ali samo mozda i kad bih ga kao pedera i upoznao ... Znaci stvarno mi nisu ni gadljivi ni ono ni ***** li ga sta ne sve ... I mislim da su komentari tipa "nasa deca" vo no glupi i suvisni ...
 
ma ti što ne kriju su meni ok...
neka ih tamo, šta ima da ih mrzim.
ali oni što imaju porodicu decu, a ovamo plaćaju da im trpaju neki klinci, koji možda i nisu ******, nego vaćaroši - jednom tom razvaljenom guzicom sede na dve stolice i glume kao sve ok - e to su pederčine u svakom smislu...

kao šti je pi.zda karakterna osobina, tako je i pederčina ...

Još gori su oni koji plaćaju da bi uvalili klincima.
 

Back
Top