У БиХ Србима вадили органе!

Имаш ли ти уопште представу у каквом су положају били Срби у Сарајеву са десне стране Миљацке?

ja kad ocu da kalemim biljku moram da otkinem pupoljak na komsijinoj njivi jer nece da mi se primi na stablu ako docem od moje kuce do stabla a ti sad mene ubedjujes da su oni njima prebacivali organe aj nemoj da em zasmejavas

i jer ti mislis da su muslimani imali hirurge koji su mogli da urade takvu operaciju
 
Devetorici zarobljenih Srba iz sela Grahovište, kod Sarajeva, u Koševskoj bolnici su izvadili krv do posljednje kapi i tako polumrtve ljude bacili pored kontejnera za smeće ispred bolnice. Ovov je opštepoznat slučaj, ali nesjećam se da je iko odgovarao za ovo. A koliko takvih slučajeva ima za koje se nezna...

.OOOOOOOOOOOOOOOO.....Isuse...
 
ja kad ocu da kalemim biljku moram da otkinem pupoljak na komsijinoj njivi jer nece da mi se primi na stablu ako docem od moje kuce do stabla a ti sad mene ubedjujes da su oni njima prebacivali organe aj nemoj da em zasmejavas

i jer ti mislis da su muslimani imali hirurge koji su mogli da urade takvu operaciju

Ma jok, ti muslimani dosli koju godinu pre rata iz Yemena i napravili njesra u BiH, to sve bilo divlje i nije videlo skole :rotf:
 
ja kad ocu da kalemim biljku moram da otkinem pupoljak na komsijinoj njivi jer nece da mi se primi na stablu ako docem od moje kuce do stabla a ti sad mene ubedjujes da su oni njima prebacivali organe aj nemoj da em zasmejavas

i jer ti mislis da su muslimani imali hirurge koji su mogli da urade takvu operaciju

Ma jok...Oni su izašli iz pećina. Normalno da su imali. Druga stvar, trgovci organima nisu ni muslimani ni Šiptari, oni su svetski organizovan lanac, i imju svoje hirurge, koji odlaze u krizna područja i tranžiraju. Domaćini jedino treba da obezbed uslove za "rad" i "repromaterijal".:evil:
 
Ovu sam temu očistio od svih budalaština.
Hajmo sada ispočetka, lepo kulturno! Tema je sumnja da su i u BiH Srbima vađeni organi, kao što se dokazano dešavalo u Albaniji.

Ko nema šta vezano za ovu temu da diskutuje, neka je zaobiđe! Ima veliki izbor drugih tema.
vadili oni srbima,
i stalno te jedan isti krug idiotluka svih naroda kojima je noz, drazi od malog fudbala
 
Poslednja izmena od moderatora:
Glupe su ovakve teme, s'obzirom da Srbi nemaju Mossad, a ni UDBU vise koja radi svoj posao, vec ovakvim vestima samo ohrabruju svoje dzelate a narodu dizu pritisak.
:thumbdown:

Слушај, шта мислиш одакле докази, него од наших обавештајаца, ако је онај шутановац павијан, нису остали људи који раде тамо, а и у РС!
Овде су прикупљени озбиљни докази и полако се покрећу теме, које су СДС-овци, ко зан због чега бацали под тепих!

А ако називаш ове мухамеданско-латинске левате неким притиском..немам појма шта да ти кажем!
 
vadili oni srbima, srbi vadili njima
i stalno te jedan isti krug idiotluka svih naroda kojima je noz, drazi od malog fudbala

Šta ti bre pokušavaš sa nekakvim izjednačavanjem? Kad je iko igde od srpskih protivnika i spomenuo, a kamo li da je našao i D od dokaza da su Srbi njima vadili organe, i trgovali tim organima?

Nema izjednačavanja težine zločina. Svako treba da odgovara tačno za ono što je radio, da bude adekvatno kažnjen, i da o tome sva javnost sve sazna, ko je radio (imenom i prezimenom), kome je rađeno (imenom i prezimenom, ukoliko je moguće kod svih žrtava).
 
Šta ti bre pokušavaš sa nekakvim izjednačavanjem? Kad je iko igde od srpskih protivnika i spomenuo, a kamo li da je našao i D od dokaza da su Srbi njima vadili organe, i trgovali tim organima?

Nema izjednačavanja težine zločina. Svako treba da odgovara tačno za ono što je radio, da bude adekvatno kažnjen, i da o tome sva javnost sve sazna, ko je radio (imenom i prezimenom), kome je rađeno (imenom i prezimenom, ukoliko je moguće kod svih žrtava).
nesto se pitam za one pune hladnjace leseva albanaca u okolini beograda...dal su imali organe ili ne...nadam se da imas informacije o njihovim imenima, jer su i oni zrtve
 
....OOOOOOOOOOOOOOOOOO...Isuse....:hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:...koja je tvoja dijagnoza.....

Pazi, u ovome ti uopšte nemaš razloga za likovanje i smeh.
Srpska televizija dozvolila da je prevesla neka budala, i objavila vest bez prethodne provere. Odmah nakon toga, srpska ekipa vojnih forenzičara, na čelu sa generalom (tada pukovnikom) dr. Stankovićem, dolazi na lice mesta, izvrši pretragu, i nakon toga srpska televizija demantuje prethodno objavljenu vest, i prizna svoju grešku.

Sad mi reci za slučaj kada je to učinio HTV (kasnije HRT), a laprdali su što pas maslom ne bi pojeo.
Pa, i dan danas ona ćelava proustaška budala na NOVA tv, u onoj krim emisiji, plasira priče o nekakvim zverskim četnicima koji su na najmonstruoznije načine klali nejač i civile. A, njegove rekonstrukcije događaja i izgled tih navodnih četnika su takve da je nadjebo i Bulajića.
Ček samo kada neđem na youtubu neku od tih gluposti, postaviću ih na forumu.
 
nesto se pitam za one pune hladnjace leseva albanaca u okolini beograda...dal su imali organe ili ne...nadam se da imas informacije o njihovim imenima, jer su i oni zrtve

nismo ih drzali u hladnjacama ljudski smo ih sahranili:rtfm:po svim pravoslavnim obicajima iako su bilu muslimani mozda im bog i oprosti
 
Poslednja izmena od moderatora:
nesto se pitam za one pune hladnjace leseva albanaca u okolini beograda...dal su imali organe ili ne...nadam se da imas informacije o njihovim imenima, jer su i oni zrtve

A, ja se vidiš pitam, zašto se najednom o tome prestalo govoriti? Ej, dovučeni leševi i pokopani kod glavnog grada, i nikom ništa. Zašto je istraga stala? Zašto ni hag, ni ona histerična Nataša, niko se ne bavi tim leševima. Veća je frka se digla oko ubistva one dvojice terorista braće Mazreku, što su likvidirani u kampu policije, nego oko ovih desetina leševa. Ima li to tebi logike. Interesantno, ni Šiptari ne spominju te leševe. Kako to da ti leševi više nikoga ne interesuju?
Mislim da sem tih leševa, još nešto tu smrdi, a nadam se da će jednom neko onom Dušanu Mihajloviću zavrnuti jajca, pa će propevati sve što zna oko tih leševa.
 
Pa vezano je sa tim glupostima,lavovima,nabijanjem beba na kolac i dr sr.anja...Moje misljenje sam rekao u prvom postu ....

Можда вама мухамеданским монструмима, али читавом нормалном свету...то што сте радили Србима у ФБиХ....и само у Сараеву је убијено 80000 Срба...то је злочин..и геноцид над једним народом
Данас у Сарајеву имаш Срба на прсте једне руке да стану...толико о вашој муахеданској кољачкој култури!
 

Back
Top