Tvrdoglavost - vasa iskustva + teorija

Водол`је су најсвојеглавије.

Кад имаш тако обојен его, плус доста променљивих квалитета (Ge-Vi-Sg-Pi) у карти, обично умеш да смоташ људе да те прате на овај или онај начин. :p Тај сам.

Jesu svojeglave i znaju da smotaju (punooooo Aq, SG i Pi) al' u tisini...moze da se okrene Dunav na nemacku stranu Vodoliji ces tesko promeniti misljenje ali mnogo retko upadamo u ziv - mrtav rasprave...posebno kada je neko grlat, tada se zavalim i pustim ga da prica i da se prazni...jedini je zez ako ti je u kuci neki takav, mahom Ovan ili Jarac, ubi boze ako vam je stalo do iste stvari.
 
Потпуно се слажем за незгодне укућане.

Ја сам направљен тако да будем упоран, тако да умем да терам до краја и са најгрлатијима. :) Ал` дефинитивно са простаклуком, лошим резоном и безобразлуком не осећам потребу да се надмашујем.
 
Evo recimo ovde na 4umu svako misl i da je ''mali bog'' :lol:Misli m skoro svako i sad neko koristi oštriji rečnik kad ne treba izaziva svađu raspravu da bi kao dokazao svoje znanje ( ko da ga neko gleda o vde:lol: ) i počne nešto da te ubeđuje...I šta onda kažeš sem Bitch please...
 
Goxy i u zivotu ljudi mahom misle da su izuzetni i neponovljivi. Kad razmislis covek jeste sam svoj subjektivni svet tako da je to ok. Medjutim, ja govorim o onoj alavoj i drcnoj tvrdoglavosti u cijoj bazi je tastina nezavisno od inteligencije, recimo jedna moja profesorica je bila etalon tvrde glave (iako je zena em pametna, em cenjena, em doktor nauka). Mi smo bile ulje i voda, tipican primer osobe koji umesto jedne kaze deset recenica, skace ljudima u po' reci, grlata da te bog sacuva, iako kazes da je napolju dan ima da tvrdi da je noc sve dok ne dignes ruke i kazes jeeeeeste. Sto si joj veci uvlakac to je ona srecnija jer naprosto ne trpi suprotne misli kamoli izgradjene stavove, posebno ne od zena koje skoro pa da prezire. To je tvrdoglavost koju ne podnosim i kazem pu pu pu samo da me zaobidje u porodicnim odnosima jer iskreno ne bih znala sta da radim sa takvim detetom, morala bih da ga bijem:lol:. Od nje zazirem od zenskih ovnova i klevetam citav rod istih, verovatno bez razloga:lol:
 
Ma šta znam nemam potrebu nikog da impresioniram...Ako mu se sviđa moj ''package'' ok mislim da je i to već zanimljivo kome nije.Mada sam najbolji kad bacim planove u vodu i budem spontan inače sam sav stegnut i planiram sve do detalja.I nikada ako mi je stalo do nekog ne želim da dominiram nego i njega podtičem da nešto nauči sa mnom,ili obrnuto ja želim da učim od onih koji znaju bolje od mene...:arrow:
197639_316913318390141_126634610751347_716019_1178258490_n.jpg
 
tipican primer osobe koji umesto jedne kaze deset recenica, skace ljudima u po' reci, grlata da te bog sacuva, iako kazes da je napolju dan ima da tvrdi da je noc sve dok ne dignes ruke i kazes jeeeeeste. Sto si joj veci uvlakac to je ona srecnija jer naprosto ne trpi suprotne misli kamoli izgradjene stavove, posebno ne od zena koje skoro pa da prezire.
Кех... ај др, али да неко овакав постане професор(ка) и да се од те особе очекује да децу нешто научи, то може само у лоше положеном друштву. :)

Додуше, код мене у ОШ су професорско тело заиста већином чинили људи ранга те жене. То јест, људи које бих данас током дискурса довео до границе пуцања и дивљања. :) Један од најупечатљивијих момената ми је био код професора који нам је објаснио да ђаке дели на:

1. гилиптере
2. злоће
3. мајмуне, и
4. будале

Ту је негде била жена препуна тикова и мантри, која је уживала у томе да виче на децу, подхебава их глупим форама и лупа шаком о сто ако се форе не прихвате. Та би ми данас била права посластица да је прорешетам и веома слатко изазовем срчку, ако икако може. Један од онију које треба носити на души...

Даље, био нам човек кога су из више школа избацили због педофилије (било по новинама). На крају се ваљда скрасио у некој гимназији.

Додуше, био је у мојој школи касније и скандал, када су децу на некаквом прегледу сликали где не треба.

Мислим...
 

Back
Top