Tužba RH protiv Srbije?

Rainbow Six:
Ma brate, evo me na samom sjeverozapadu RS, na granici sa Hrvatskom!!! Znam dobro šta su radili sa ove strane Une!!! Čak smo 1996. sa njima imali izvršili zvaničnu primopredaju leševa njihovih ubijenih vojnika koje smo porokali i podavili po livadama na našoj strani Une!!! Sve je to zvanično evidentirano, kao i stotine pobijenih civila koje je 95' hrvatska regularne a jedinica Crne mambe poubijala u mjestu Tunjice u Novom Gradu (Potkozarje), pobijenih radnika u fabrici Dubičanka u Koz.Dubici, Pobijenih izbjeglica na putnom pravcu Novi Grad i Prijedor (bombardovanje od strane hrvatskog MIG-21)!!!
Već odavno su u Bosni javna stvar i podvizi Splitske bojne koja je u ranu jesen 95' izvršila masovno streljanje preko 200 srpskih civila i ratnih zarobljenika u opštini Mrkonjić Grad ...

Kako si počeo, ispada da će ustvari 'tužiteljska' strana biti proglašena krivom za ono što optužuje 'tuženu' stranu!:)
 
fosilvaso:
Kako si počeo, ispada da će ustvari 'tužiteljska' strana biti proglašena krivom za ono što optužuje 'tuženu' stranu!:)
Nije baš tako druže moj!!! Nek se oni drže svoje tužbe koju bi od prekjuče i sami što brže da zaborave!!!
Ovo je istorijska prilika da im Srbija nabije na nos sve ono licemjerje koje su nam prosipali zadnjih petnaestak godina!!! Srbija tu nema šta da izgubi, a ''profit'' za cjelokupan srpski narod može biti ogroman!!! Ljudi po Srbiji ne znaju ni desetinu toga šta je RH radila 95' godine po zapadnoj i sjeverozapadnoj Bosni!!! To nisu blesave priče tipa rekla-kazala kao npr one iz tužbe BiH protiv Hrvatske!!!
To su čisti materijalni dokazi o prisutnosti kompletnih regularnih jedinica RH na prostoru BiH (u formaciji brigada)!!!
Skontaj! Ti idioti su tužili za genocid državu u koju su za četiri dana protjerali na stotine hiljada svojih državljana!!! Sad im je dobro ''vuna''!!! Evo gledam HTV i svojim očima ne mogu da vjerujem u kakvom su političkom nokautu!!!
 
Rainbow Six:
Nije baš tako druže moj!!! Nek se oni drže svoje tužbe koju bi od prekjuče i sami što brže da zaborave!!!
Ovo je istorijska prilika da im Srbija nabije na nos sve ono licemjerje koje su nam prosipali zadnjih petnaestak godina!!! Srbija tu nema šta da izgubi, a ''profit'' za cjelokupan srpski narod može biti ogroman!!! Ljudi po Srbiji ne znaju ni desetinu toga šta je RH radila 95' godine po zapadnoj i sjeverozapadnoj Bosni!!! To nisu blesave priče tipa rekla-kazala kao npr one iz tužbe BiH protiv Hrvatske!!!
To su čisti materijalni dokazi o prisutnosti kompletnih regularnih jedinica RH na prostoru BiH (u formaciji brigada)!!!
Skontaj! Ti idioti su tužili za genocid državu u koju su za četiri dana protjerali na stotine hiljada svojih državljana!!! Sad im je dobro ''vuna''!!! Evo gledam HTV i svojim očima ne mogu da vjerujem u kakvom su političkom nokautu!!!
Eh, i ja isto... kad god sam juce prebacio na HRT (koji, btw skoro nikad ne gledam) uvek se video taj... nokaut... definitivno ovo nisu ocekivali...
 
Rainbow Six:
Nije baš tako druže moj!!! Nek se oni drže svoje tužbe koju bi od prekjuče i sami što brže da zaborave!!!
Ovo je istorijska prilika da im Srbija nabije na nos sve ono licemjerje koje su nam prosipali zadnjih petnaestak godina!!! Srbija tu nema šta da izgubi, a ''profit'' za cjelokupan srpski narod može biti ogroman!!! Ljudi po Srbiji ne znaju ni desetinu toga šta je RH radila 95' godine po zapadnoj i sjeverozapadnoj Bosni!!! To nisu blesave priče tipa rekla-kazala kao npr one iz tužbe BiH protiv Hrvatske!!!
To su čisti materijalni dokazi o prisutnosti kompletnih regularnih jedinica RH na prostoru BiH (u formaciji brigada)!!!
Skontaj! Ti idioti su tužili za genocid državu u koju su za četiri dana protjerali na stotine hiljada svojih državljana!!! Sad im je dobro ''vuna''!!! Evo gledam HTV i svojim očima ne mogu da vjerujem u kakvom su političkom nokautu!!!

Bravo majstore. :)
 
Enfroz2891.:
Hrvati su ipak mnogo pametniji od Boshnjaka.Oduvek su u tim politichkim manipulacijama bili maheri,znash i sam kako su nas 2 puta kroz istoriju maestralno izyebali.Ako procene da mogu neshto da ucare ici ce na sud,a ako ne pokushace neku nagodbu...da im kupimo duplo vishe koza&ovaca nego Crnogorci...i te fore...a mozda i krenu sa presudom za par ogodina ili kad god vec im bes zbog ove presude splasne,pa ako popiju i oni opet ce homogenozovati nacionalno bice na mrznji.Zato oni i toliko razglabaju o ovoj presudi.To je za njih stvar postizanja unutrashnjeg jedinstva.Mi smo im uvek bili homogeni faktor.

to sami ja kao liberal primjetio

HDZ i HSP prikupljaju tako glasove
a Hrvatska je homogena

ja iskreno mislim da nema tog faktora

danas bi Istra slavila 10 obljetnicu pripajanja Italiji, a u Dalmaciji bi se vodile velike polemike o nezavisnosti

ovako Hrvatska jedinstvena gotovo kao 91.
 
Hrc2007:
.seve internacionale....sta vise reci...on Vam je sam dovljan ..ja mu samo dodam casu vode kad ozedni ..mladji je brzi je ...ja sam samo moralna podrska...dobar je dobar...Varazdinac.....

Dodao bih... na ovo tvoje "mlađi je, brži je..." i ono "trči pred rudu", a na ono "Varaždinac..." i ono "...domovine ja sam sin..."
Znaš li da su jedina dva veća grada u Hrvatskoj u kojima nisam bio upravo Osijek i Varaždin.
 
DraGo70:
Dodao bih... na ovo tvoje "mlađi je, brži je..." i ono "trči pred rudu", a na ono "Varaždinac..." i ono "...domovine ja sam sin..."
Znaš li da su jedina dva veća grada u Hrvatskoj u kojima nisam bio upravo Osijek i Varaždin.
.imas poziv ako hoces dam ti i broj mobica...ja ti budem vodic.....po slavoniji i baranji....dati pokazem barem jedan dio lijepe nase....
 

Back
Top