Turska: Naša sudbina je u Aziji

Sa Srbijom je rijesena stvar i Srbija zeli u EU i ona ce okrenuti definitivno ledja istoku. Srbija ce se u poptunosti okrenuti Zapadu i za nas ce Turska biti drugaciji svijet koji nije po Europskim standardima.

ako su evropski standardi 30 posto nezaposlenosti, privreda u grobu, glad,samoubistva, prosek plata 200 evra, cene ko u švedskoj...onda je srbija definitivno proevropska... turska nas u tome nikad ne može dostići. hehehehe de ste sada tuuuurciiii..
 
Sa Srbijom je rijesena stvar i Srbija zeli u EU i ona ce okrenuti definitivno ledja istoku. Srbija ce se u poptunosti okrenuti Zapadu i za nas ce Turska biti drugaciji svijet koji nije po Europskim standardima.

Srbija uopšte ne želi ni u kakav kazamat tipa EU.
To želi šaka političkih paćenika, plaćenika i idioti i ona grupa povozirih, glupih i naivnih koja im veruje a to nije više od 25% eventualno 30%.

Svako ko gleda unapred bar 10 godina u tome ne vidi nigde nikakvu EU. Oni koji gledaju u juće trče u EU kao muve na g.....
 
Poslednja izmena:
Sada je definitivno takva stvar da ce se BiH okrenuti Europi i da ce traziti sebe u EU. Ipak mi Bosnjaci znamo da ce se Njemacka dobro brinuti o Bosni i da ce Njemacka znati kako da stiti Bosnu od svih neprijatelja.

Nravno da će se brinuti !
Svi mlađi od 20 godina biće dobrovoljni donatori organa za Nemce straije od 60 godina a oni ostali idete da radite na građevinama i na čišćenju WC-a a žene da sede u izlozima.

I jedni i drugi baviće te se čišćenjem. Muški čiste WC a žene pištolje.
 
ODLUKA JE PALA
Turska: Naša sudbina je u Aziji

GetImage.aspx


Turska, članica NATO-a, jučer je potpisala memorandum o razumijevanju sa Šangajskom organizacijom za suradnju, blokom kojim dominiraju Kina i Rusija, te objavila da je njezina sudbina u Aziji

Autor: Tportal.hr/HRT



Ovo je za nas povijesni dan, rekao je turski ministar vanjskih poslova Ahmed Davutoglu u kazahstanskom gradu Alma Ati nakon potpisivanja memoranduma o razumijevanju s glavnim tajnikom Šangajske organizacije za suradnju Dmitrijem Mezentsevim.

Kina, Rusija i četiri zemlje iz središnje Azije - Kazahstan, Kirgistan, Tadžikistan i Uzbekistan 2001. osnovale su Šangajsku organizaciju za suradnju, kao regionalni sigurnosni blok i kako bi se suprotstavile potencijalnim prijetnjama radikalnog islamizma te trgovini drogom iz susjednog Afganistana.

Veći interes za ulazak u Šangajsku organizaciju Ankara je pokazala u trenutku kada je bila zabrinuta zbog sporog napretka pristupih pregovora s EU-om. S obzirom na to da je Turska pregovore o pridruživanju Uniji počela 2005., a dosad je zatvorila samo jedno od 35 političkih poglavlja, okrenula se alternativnoj organizaciji.

http://www.tportal.hr/vijesti/svijet/258101/Turska-Nasa-sudbina-je-u-Aziji.html

Ja bih samo istakao boldovano crveno.

A mi nismo dobili ni taj datum.

Mada ne znam sta me vise plasi - cime ce jos da nas zavitlavaju oko tog ulaska u EU ili da ce da nas prime cim prije. A sve mi se cini da im se zuri da nas sto pre "ujedine" ali naravno ne pre nego sto nas skroz raskupusaju.

A razloga za brigu ima i te kako, kao da se stvari ubrzavaju:

http://www.danas.rs/danasrs/svet/globus/ceo_svet_treba_da_se_vakcinise.12.html?news_id=259777

http://www.telegraf.rs/vesti/671523-uskoro-svi-postajemo-donori-organa-hteli-to-ili-ne

Uvodjenje GMO...
 
Znaci Njemacka je odlucila da Jedrene bude kapija istoka i zapada. Cim se udje u Jedrene tad si usao i Aziju. To zeli tako Njemacka. Nujemacka zeli da se Turci vrate haremima, turbanima, fesovima i zarovima. Oni zele da od Jedrena do Belfasta vlada europejstvo a to znaci sesiri i bejzbol kapice a po potrebi i ruksaci na ledjima.
 
Mož - MALO PREKOSUTRA :per:

Posle nekoliko vekova OTVORENOG NEPRIJATELJSTVA prema Rusiji i ŠUROVANJA U SVIM NATO AKCIJAMA na Biskom Istoku - BAŠ SU PRIRASLI RUSIMA ZA SRCE :aha2:

Pa samo jos u Srbiji ljudi veruju da srce i emocije i ljubav imaju ikakve veze sa politikom, narocito onom na najvisim nivoima.

De Gol je zacementirao saveznistvo Pete Republike i Bundesrepublike samo 15 godina nakon stravicnog rata izmedju dve zemlje, a Rusija je bila najbliza saveznica Francuske na planeti svega 20 godina nakon pada Napoleona koji je pokusao da je unisti, pa sve do 1917.

Za to vreme u Srbiji...
 
Pa samo jos u Srbiji ljudi veruju da srce i emocije i ljubav imaju ikakve veze sa politikom, narocito onom na najvisim nivoima.

De Gol je zacementirao saveznistvo Pete Republike i Bundesrepublike samo 15 godina nakon stravicnog rata izmedju dve zemlje, a Rusija je bila najbliza saveznica Francuske na planeti svega 20 godina nakon pada Napoleona koji je pokusao da je unisti, pa sve do 1917.

Za to vreme u Srbiji...

SASVIM DRUGO JE EURUPA - SVI SU KOLONIJALNI OSVAJAČI, SVI SU RATOVALI MEĐU SOBOM I BILI SAVEZNICI > " Igra Monopoli " :lol::lol::lol:

Uz sve što sam ranije napisao - Turci su " Američka Krtica " na Bliskom Istoku i Balkanu :aha2:
 
Stvarno nisu fer prema Turskoj.Ipak ne razumem ,zemlja koja im je ustupila aerodrome ,NATO baze,slusa ih kao boga.Eto prevagnuo je strah od 60 milionske nacije i 16 ekonomije na svetu.Ja licno postujem Tursku a Ataturk mi je uz Petra Velikog omiljeni reformator.Srbiji bi mislim vise odgovaralo da je tu i Turska Ovako ima da ostre zube na nama.Siguran sam da Turska nije digla ruke od EU.Ovo je dobra vest za BIH iz nekog razloga mislim da bi to mogao biti trojanski konj Turske ka EU.
 
Onako zajedno sa Turskom od Rodosa pa do Beča, doduše bez Montenegro.., jer ta silna Turska nikada u Anadoliji (Balkan) nije porobila Crnu Goru i njene krševe, njen narod gorštački..negu su im se tamo glave sakatile i bačale niz brda, dok je u Srbiji bilo i seča kneževa i nabijanja na kolac i izdaje kumova i jedni drugima preko jatagana turskog riješavali medju porodične razmirice.., to je čista istina..
 

Back
Top