Turska je izgubila kredibilitet posle ovog terorizma tako da je Srbija idealna za posredničke pregovore Ukrajine i Rusije

nesko101

Elita
Poruka
18.170
Autorska
Pošto svi znamo da su dvoje terorista došlo iz Turske sada posle svega Rusija neće dopustit da Turska ima veze sa budućim mirovnim posredovanjem sa Ukrajinom.
Ostaje samo Srbija koja ima dobre odnose sa Ukrajinom i Rusijom i može biti glavni igrač u budućnosti pa bi Srbija morala da akivira svu diplomatiju u tom pravcu.
 
Autorska
Pošto svi znamo da su dvoje terorista došlo iz Turske sada posle svega Rusija neće dopustit da Turska ima veze sa budućim mirovnim posredovanjem sa Ukrajinom.
Ostaje samo Srbija koja ima dobre odnose sa Ukrajinom i Rusijom i može biti glavni igrač u budućnosti pa bi Srbija morala da akivira svu diplomatiju u tom pravcu.
Mora da su to čuo večeras od Vladimira Pavićevića u Ćirilici.
 
Tebi kad je dosadno ti dođeš ovde i otvoriš Autorsku temu
Srbija je tu nebitna Rusija se sudara direktno sa zapadom ili sa NATO paktom kako god oko Ukrajine ne možemo mi biti tu nikakvi posrednici
Ti kao hrvat i ne možeš biti realan kada se pomenu Srbi.
Koji bre vaš NATO teroristički?
 
U zabludi si.

As a result of a joint operation by the special services of Russia and Turkey, terrorist training camps have been eliminated in the Istanbul area.The video shows footage of the detention of 40 suspected ISIS members in Istanbul.

ti mora da mislis da su rusi teske budale
pa turci su ovaj video bas profesionalno odradili, znamo mi da su im i serije odlicne, sta mislis koliko sati su potrosili na editovanje i specijalne efekte?....mislim pokusavaju turci da se operu, bas sminkaju, ali jedino ako u rusiji nema niko IQ iznad 65

ej, poslali video u rusiju, da ga moskva emituje?! i moskva ga je emitovala
kako se samo ukrajinci nisu setili? ah, da ovi nisu uspeli da prebegnu kroz onu sumu.
ajde reci da zezas; uostalom, cuce se reakcije, ja trcim pred rudu kao june
 
ti mora da mislis da su rusi teske budale
pa turci su ovaj video bas profesionalno odradili, znamo mi da su im i serije odlicne, sta mislis koliko sati su potropsili na editovanje i specijalne efekte?....mislim pokusavaju turci da se operu, bas sminkaju, ali jedino ako u rusiji nema niko IQ iznad 65

ej, poslali video u rusiju, da ga moskva emituje?! i moskva ga je emitovala
kako se samo ukrajinci nisu setili? ah, da ovi nisu uspeli da prebegnu kroz onu sumu.
ajde reci da zezas; uostalom, cuce se reakcije
Nema nikakvog smisla da Rusija kvari odnose sa Turskom. Retka NATO država sa kojom imaju potpunu trgovinu i na ključnom položaju izmedju Ukrajine i Sirije.
 
Nema nikakvog smisla da Rusija kvari odnose sa Turskom. Retka NATO država sa kojom imaju potpunu trgovinu i na ključnom položaju izmedju Ukrajine i Sirije.
bumo videli

kako stvari stoje ukre su regrutovale dvojicu,. a turci dvojicu terorista, neko treci ih je mozda spojio - turci ne mogu da budu manje krivi od ukra.

sa ovim videom reko' bolje da su pljunuli putinu u lice, ali sutra ce se vec cuti sta misle, sada je samo emitovan, ja bar ne znam reakcije, nagadjam
 
Pa mi svi znamo da ce na kraju Vucic da bude glavni posrednik u tim pregovorima. Bice kao Ahtisari, i dobice Nobelovu Nagradu za mir. Vucic je ta spona izmedju istoka i zapada, izmedju NATO-a i Rusije.

Ja mislim da, radi pokazivanja koliko je to covek sirokih shvatanja, uzme Neska, njegovog najljuceg net neprijatelja, da mu bude savetnik i saradnik u tim jako teskim pregovorima.

Pa bi i Nesko mogao da se ogrebe za nekog Nobela, pored Vucica..

Zamislite te naslove po novinama- 'Vucic sprecio nuklearni rat!'

Istorijia ce ga pamtiti.
 
bumo videli

kako stvari stoje ukre su regrutovale dvojicu,. a turci dvojicu terorista, neko treci ih je mozda spojio

sa ovim videom reko' bolje da su pljunuli putinu u lice, ali sutra ce se vec cuti sta misle, sada je samo emitovan, ja bar ne znam reakcije, nagadjam
Sve će biti svaljeno na Ukrajinu jer Rusiji tako odgovara. Da kreću u neke nove bitke sa Turskom, Centralnom Azijom pa i zapadom nemaju smisla.
 

Back
Top