Tumač snova

Sanjala sam da smo otisli kod nekog bracnog para, koji su porodicni prijatelji sa nekim mojim rodjacima
Ta zena bila bas onako dobra i mila i imala je muza koji je bio slep. Pozdravila se sa njima i sa tim mužem i
Postavila nam je da jedemo i jedva da sam sve pojela (to je mozda sto sam polugladna zaspala)
Za dalje se ne secam

I sanjala sam.da sam otisla na trcanje i da je krenuo pljusak pa sam morala da se vratim i stala pod neki trem. I zvoni mi tad telefon i ja se javljam, mama me zove i kaze sto ne trcis, ja joj kazem pa krenula kisa
 
Ps, oba sna bila nestonsablasna
Iskreno,meni ti snovi ne zvuče loše
Posebno prvi
Ta hrana predstavlja darove i lepo je što oh donosi dobra i mila osoba
Verovatno su nematerijalne prirode u smislu nekih prilika,mogućnosti, utehe i sl. ali nije isključena ni materijalna dobit
Drugi san sa trčanjem ti ukazuje da mnogo brzaš u nekom aspektu života i ta kiša je otrežnjenje- spoznaja da usporiš i sačekaš pravi trenutak, strpljenje koje treba da stekneš i koje donosi benefite
 
Iskreno,meni ti snovi ne zvuče loše
Posebno prvi
Ta hrana predstavlja darove i lepo je što oh donosi dobra i mila osoba
Verovatno su nematerijalne prirode u smislu nekih prilika,mogućnosti, utehe i sl. ali nije isključena ni materijalna dobit
Drugi san sa trčanjem ti ukazuje da mnogo brzaš u nekom aspektu života i ta kiša je otrežnjenje- spoznaja da usporiš i sačekaš pravi trenutak, strpljenje koje treba da stekneš i koje donosi benefite
Aha, ne zvuci lose
A za drugi san, da sam ga sama tumacila verovatno bih rekla da bezim od nekih stvari
Hvala : )
 
Dobro jutro
Prvo sto sam sanjala bilo je to da sam u nekoj laboratoriji protiv svoje volje i tamo su ukratko receno bili zli ljudi. I ja sad pokusavam da pobegnem, borim se sa njima. U jednom momentu uzimam kljuc od jednog i otkljucavam neki deo gde su motori e sad, nijedan nije imao gorivo, tako da uzimam biciklu i bezim najbrze sto mogu. Znaci spasila sam se, ali san je bio toliko grozan da sam morala da se probudim i zapitam sta sam ja to sanjala.
E sad, nisam sigurna dal je ovaj drugi nastqvak prvog. Uglavnom kod mene sam kuci, kao dolazim i ona cela gori. I svi smo u panici. Iznesujemo najvaznije stvari. Medjhtim nesto smo zaboravili, jedan od ukucana kaze ja cu da idem vi nemojtw. Naravno i ja ulazim i u kuci se uopste ne nazire pozar ali ja svakog trena ocekujem da ce krov da popusti. I uzimam albume i neki nakit kojeg mi uopste nemamo. Npr bas sam razgledala neke minjuse u obliku leptira, visece, kao bronzane bile. I sad pokupili to sto treba izlazim i vidim celo moje mesto gori, svud je pozar.
Zadnji san je bas ono cudan. Tu su bilr osobe koje ja poznajem. I uglavnom bila je neka borba, nesto. U jednom trenutku vozim neki kamion XD i trkam se na nekoj stazi sa drugima. A atmosfera je kao iz nekog SF filma. Nakon toga mi imano neki zadqtak da nadjemo neke stvari u zgradi jednoj. .edjutim ona je bas cudna ima stepenice koje se preplicu. I svi su zbunjeni, ne znaju gde se nalaze. Valjda smo trebali do 3. sprata da stignemo. I ja sad krecem sa drugaricom na sprat iznad i ulazim u neke sobe koje lice na hotelske i sve su povezane. Tu znaju da budu ljudi, ali oni su cudni. U jednoj je bila zena, ona samo sedela na krevet, i iza nje iz mraka se nazirao copor pasa i jedan covek. Oni su trebalj da nas napadnu medjutim ja kazem drugarici, samk prodji mirno i bice sve u redu. (Ovo sam juce procotala neku vest u vezi pasa)
I ugl nasli smo jednu stvar, odlazimo u neku sledecu sobu, i ja na vrhu ormara vidim opet neki nakit. Bio je srebrn, i uzimam da pogledam i dolazi zena i krene da me okrivljuje da sam ga ukrala. I mislim da je to to

Izvinite sto sam se raspisala, uglavnom ne sanjam bas ovolike budalastine.
 
sanjala sam da sa nekom koleginicom sa kojom ne radim (ni u snu ne radfim sa njom) pakujem rezani hleb u kese,
neke parčiće mažem paštetom i jedem
nije valjda loš znak:
 
Sanjala sam da mi jedan covek gleda u tarot karte, poredjane su ja ih otvaram i to nekoliko puta
Predvidja i pogadja mi neke stvari, iskreno nisu mi se bas svidele iako ne mogu da ih se setim
Ali secam se da mi je rekao da cu da nadjem ljubav svog zivota u odredjenoj godini i da ce biti alkoholicar
 
Sanjala sam da mi jedan covek gleda u tarot karte, poredjane su ja ih otvaram i to nekoliko puta
Predvidja i pogadja mi neke stvari, iskreno nisu mi se bas svidele iako ne mogu da ih se setim
Ali secam se da mi je rekao da cu da nadjem ljubav svog zivota u odredjenoj godini i da ce biti alkoholicar
ako u to verujete kada vam dodje ta godina, idite na godinu dana u neki samostan da se spasete.
 
Sanjala sam da mi jedan covek gleda u tarot karte, poredjane su ja ih otvaram i to nekoliko puta
Predvidja i pogadja mi neke stvari, iskreno nisu mi se bas svidele iako ne mogu da ih se setim
Ali secam se da mi je rekao da cu da nadjem ljubav svog zivota u odredjenoj godini i da ce biti alkoholicar
Definitivno prekognistički san. I ja sam sanjao par puta da mi astrolozi govore šta će da mi se desi.
 
Uh, ako prekognisticki san znaci vidovnjacki san, ne znam, bezveze nekako, to mi se onda pada za 2 godine
Ne znam, mozda je to zbog toga mi pre jedno nedelju dana sestra jedna pricala o nekom coveku sto gleda u tarot negde, pa zbog toga
To što ti je sestra pričala za čoveka koji gleda tarot nesvesno je samo upotrebilo da ti ispriča šta te čeka. Verovatno je to karmička veza koja se ne može izbeći.
 
To što ti je sestra pričala za čoveka koji gleda tarot nesvesno je samo upotrebilo da ti ispriča šta te čeka. Verovatno je to karmička veza koja se ne može izbeći.
Ooo boze, sad jos vise strepim : (

Ovo što su mi astrolozi rekli u snu je dugoročna prognoza...nije se još ostvarila. Ali gomila drugih snova jeste.
Aha, jel.to zmaci da si vidovit i jel imas neke druge stvari koje osecas, ne mogu bas da definisem pitanje
I ti snovi...jel predskazuju i dobro i lose ili samo jedno
 
Ooo boze, sad jos vise strepim : (


Aha, jel.to zmaci da si vidovit i jel imas neke druge stvari koje osecas, ne mogu bas da definisem pitanje
I ti snovi...jel predskazuju i dobro i lose ili samo jedno
Nekada su u pitanju sasvim banalne situacije, tipa da ću da sretnem nekog na ulici. Najčešće to nisu neke velike stvar. Par puta mi se desilo da imam neke katastrofične snove i onda ujutru pročitam vesti da se desilo nešto loše ali tu već ne mogu da garantujem da se san odnosio na to.

Što se tiče jave tu mi slabije radi, mada sam i tu dobijao neke informacije povremeno (slike, glasove). Ali nije to ništa značajno što mi je promenilo život. Ima ljudi sa mnogo jačom intuicijom.

Sad radim neke hermetičke vežbe vezano za Drvo života, videćemo da li će biti rezultata.
 
Nekada su u pitanju sasvim banalne situacije, tipa da ću da sretnem nekog na ulici. Najčešće to nisu neke velike stvar. Par puta mi se desilo da imam neke katastrofične snove i onda ujutru pročitam vesti da se desilo nešto loše ali tu već ne mogu da garantujem da se san odnosio na to.

Što se tiče jave tu mi slabije radi, mada sam i tu dobijao neke informacije povremeno (slike, glasove). Ali nije to ništa značajno što mi je promenilo život. Ima ljudi sa mnogo jačom intuicijom.

Sad radim neke hermetičke vežbe vezano za Drvo života, videćemo da li će biti rezultata.
Aha, a jel pomislis kad tako sanjas nekog da sretnes, da to zapravo nije ovaj zakon privlacenja, pa ti privuces energiju te osobe pa se sretnete, ili kako vec to ide
Jel to vezbe za poboljasnje intuicije, nisam dobro razumela
 
Aha, a jel pomislis kad tako sanjas nekog da sretnes, da to zapravo nije ovaj zakon privlacenja, pa ti privuces energiju te osobe pa se sretnete, ili kako vec to ide
Jel to vezbe za poboljasnje intuicije, nisam dobro razumela
ako sanjas i mastas o tome nikad ga neces sresti. srescete se kada se niko ne nada susretu, ako vam je sudjeno.
 

Back
Top