Tuce i navijanje po skolama??? sta mislite o tome i dali se preztrogo to kaznjava ??

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ko je tebe ucio da sve moze da se resi dogovorom? A?!!! ko?!?! da nije direktor skole ili psiholog!??!?! ajde da vidim da danas pokusas da resis nesto ne bitno dali si zensko ali ako se umesas negde de ne treba dobijas po vugli! e to treba da znas nema danas vise mirnog resenja , a to sto si cula od svojih prijatelja grobara cigana ( sve velikih navijaca i klubova) da pricaju za radovce ne znaju oni nista...


Sinko, uvek postoi mirno rešenje... (; ... Samo obično nema ko i čime da tako reši... (; ...
 
nikad nisam bio za tuce, niti sam ucestvovao u istim. moze sve da se resi mirnim putem, samo niko od tih tipova nece da ukljuci mozak. nema potrebe da stajem uz moje ortake, oni MISLE i ne prave frku bezveze za razliku od mnogih osnovaca...stangla,cigla,stagod neko moze da zavrsi mrtav zbog VASIH gluposti na koje se redovno vadite izgovorima kako su vas udarili hormoni i sl...setate po grupama,idete na utakmice i kao bijete se...hajde prodjite sami kroz kraj sa kojim ste sukobljeni pa da vas vidim kako cete se snaci.

vidim jos jedan komentar,bore se za sebe i svoj klub ? kako primitivno razmisljanje... sta oni imaju od kluba ? jel im klub placa da se biju ? jel oni imaju neku dobit od kluba ? platis kartu za utakmicu,i kao afterparty dobijes tucu...sramote ! da ne pricam o situacijama gde se navijaci tuku samo da bi ispali frajeri pred nekom ribom,ali mi je najsladje kad na kraju nema nigde nikog i shvate da su se zajebali lol ... ali ni to ne pomaze

stoka se bije,ljudi se dogovaraju, tako da svima preporucujem da paze s kojom se ekipom druze...ali to zavisi i od kucnog vaspitanja,a najcesci je slucaj da bas ti isti huligani i nemaju bas neke roditelje koji obracaju paznju na njih...za huligane koji sebe zovu navijacima treba napraviti jedan ogroman kavez,sve ih strpati unutra pa nek se poubijaju,a neka narod ostave da zivi na miru.

ides da se bijes,svidi ti se i ides opet...i tako sledeci put dobijes batine,zaglavis u bolnici da rodjena majka ne moze da te prepozna,pa si dovoljno glup da ides opet...o kosovu ne vredi raspravljati, ko hoce da brani, pusku u ruke pa izvoli kidaj se dole...zna se da budale uvek idu u prve redove,a ja bas i ne osecam da mi je mesto tu...

u svakom slucaju,kazne jesu blage, treba ih svakako povecati i to visestruko
 
Ja i moj brat(drug) smo se do pre dva meseca vukli po sudu zbog obicnih GRAFITA! I platili smo po 8.000 dinara, ta kazna je prevelika...mogli smo recimo samo da okrecimo skolu ili nesto slicno a ne da dajemo 16.000 za 2m2!
Zbog obicnih grafita....pa da tebi neko izvrlja kucu nekim glupostima i da ti treba da saniras stetu sto zahteva i vreme i novac,ti ne bi pozeleo da ih tuzis?
I kazna nije prevelika. Da je manja,vise ljudi bi islo po rezonu: "Bas me briga ako me uhvate,mogu to da platim." Ovako ce mozda neko razmisliti 2 puta pre nego sto napravi stetu.
 
Ja samo da kazem da su cuveni radovci prebili mog ortaka iz razreda samo zato sto je jednom od nih pisao ispred zgrade!Aj sto su ga jednom prebili vec su ga bukvalno progonili,dolazili su svaki dan ispred skole,smarali ga i niko im nista nije mogao,cak ni cuveno obezbedjenje koje ovim putem pozdravljam(sarkasticna sam)!
Da stvar bude jos gora policija se umesala u sve to,pronasla krivce ali naravno da ih nisu kaznili tako da meni nije uopste jasno o kakvim strogim kaznama vi pobogu pricate?????????
Ajde da razumem da te neko napadne pa da mu vratis ali konstantno maltretirati nekoga bukvalno mesec dana ako ne i vise bez nekog odredjenog razloga vec samo zato sto nemas sta pametnije da radis mi ne ide u glavu!!!!!!!
I posle svega su se kao pomirili i postali ortaci!Happy end neko bi rekao,ja bih rekla cist idiotizam!
Toliko od mene na ovu temu!
 
Niko nema pravo da maltretira ikoga, bilo psihichki, bilo fizichki. Zhivimo u civilizovanom dobu, gde ljudi imaju razum, pa uche rechima a ne batinama - osnovne stvari u psihologiji.
Neke osobe ochigledno smatraju sebe vishom rasom kada sebi dozvoljavaju da nekoga ''umlate'' samo zato shto su pogledani popreko. DA LI JE TO NESHTO SHTO TREBA OPRAVDATI? DA LI SE NEKO PRONALAZI U TOME?

Ja sam pacifista, shto se tiche tih nezrelih stvari. Da napomenem da su ti ''navijachi'' najcheshtje i osobe od 18, 19, 20, pa i vishe godina. A sada podvlachim NEZRELO...
Sredina je glavni faktor koji nas oblikuje...
O ovoj temi se stvarno dosta mozhe polemisati i puno toga korisnog retji. Nazhalost, ne ispravljam krive Drine...

Ende za temu.
 
Care slusaj me mi se ne krijemo iza FK RADA nego postoji grupa UNITED FORCE ....a to za tvog ortaka sto su ga tukli ,to je danas uobicajeno za sve navijace...te tuce po ulicama i parkovima..

Pa znachi niste navijachi rada?
Ja mislio da ste kao fazon Ultras, Alcatraz, i ostale navijachke grupe...
S tim shto su mog ortaka tukli ONAKO, on nije chlan nijedne hooliganske grupe ili bilo chega slichnog...
Valjda ih je neko doveo...
 
Koliko covek sra.nja neko moze da napise pa to je cudo!
Kao prvo,na Vracaru u Osnovnoj skoli Sv.Sava se dobija 2 iz vladanja i da drzis je u ruci!
Drugo owo da su Radovci isti sljam kao skinsi ,grdno se varas!Nemas pojma o zivotu decko ,nego si cuo na TV kao u radovcima su sve skinsi pa oni su svi za Hitlera.I necu da raspravljam o tome i gotovo!Trece te skolske tuce,tu postoji tri puta.1.Ides da se bijes jednom i to ti se svidi i onda ides i bijes se ceo zivot.To znaci nezreo covek!2.Ides da se bijes pa sve do svoje 18-19. dok ti ne dodje iz dupeta u glavu(kao meni):"Pa jbt,ja od ovoga ne mogu da zivim!".Trece je da odes na neku tucu iz principa i da ti prodje kao svaki normalni momenat,nemoj ni da ides.Zasto se klinici tuku?Prvo to rade hormoni kao fora mladi huligani!91,92,93 kao brani svoj kraj.Pa to su kao oni crnacki gang kvartovi.Peto,ti sto pricas da sve moze da se resi mirnim putem.Pa sto nam uzimaju Kosovo,jer takvi kao ti misle isto.A sada kada nam siptari dole ulete i pokolju jos ono naroda sto je ostalo tebe cu da trazim da vidim de je ta diplomatija.Naravno da klinci ne treba da se tuku,ne odobravam,ja sam sve to proziveo i to je sve totalno glupo.Ja sam bio u staroj gardi Grobari Vracar i pio sam batine,i cigle,i neki noz mi uleti,i privodili su me...Ali sam se opametio!
Zakljucak:Stajem u zastitu ovog klinca,jer nemas pojma o cemu pricas,a jos si i zensko.To je danasnji mentalitet klinaca:Ribe,ortaci i akcije.

Tako je brate ako si Radovac ne znaci da se skins ...to sto debili slusaju price on nekih tamo"pametnih" ljudi bole me tuki...NE MOZE SVAKA FRKA DA SE RESI MIRNIM PUTEM!!
 
Pa znachi niste navijachi rada?
Ja mislio da ste kao fazon Ultras, Alcatraz, i ostale navijachke grupe...
S tim shto su mog ortaka tukli ONAKO, on nije chlan nijedne hooliganske grupe ili bilo chega slichnog...
Valjda ih je neko doveo...

Odakle si ti??? u UNITED FORCE su svi navijaci rada...
 
Brate,sad ste raspleli pricu i o skinsima,znaci ne mogu da verujem.Pa jbt i u grobarima je bilo skinsa samo tako,licno sam ih poznavao!U moje vreme nije bilo skoliskih grupa kao danas.Npr. znam za skolu Sv.Sava:91.godiste-Hell Boys,92-Burek Boys,93.-Konza 13...Ne razumem to branis skolu,ali aje...Pusti decu da se igraju!

Ma debili samo znaju sve lose o radovcima ,oni skinsi ,oni ubice....a to za skole jeste tako znam za te vracarce dok sam isao u osnovnu na komandi dole dolazili su oni za neke debile sto smo se peglali sa njima....
 
Ma boli me uvo,nije me oca ubio...jbt....Samo mu kazem.

Pa, meni je to slichno onome ''Ja navijam za *** a ti za ***, dodji da ti cepam ***'''...
I sada mi reci onda u chemu je razlika...

Postoji jedna pametna izreka kada su dve strane u pitanju: ''Sve je normalno dokle god obema stranama odgovara''...
Ko razume, shvatitje...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top