Tuce i navijanje po skolama??? sta mislite o tome i dali se preztrogo to kaznjava ??

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja citam i ne mogu da verujem. Je l ste vi svesni sta pricate?

@WOZD UF
Sta fali? Sta fali tuci? Ti to mene zezas? Tuces se da bi ispao frajer ili sta?

'Alo bre je l vi kapirate sta je nasilje? Ej bre! Vratili ste se u doba homo habilisa(za vas pametne pre 2 miliona godina) koji su se kreteli u hordi i sve stvari resavali silom! Je.bote kakvi ste vi genijalci. Pa ko je cuo da nesto ne moze da resi dogovorom nego moras odmah da mu zalepis koji? Primitivci! Pljujem vam na fajtove i ta sr.anja! To sto ne mozete da se dokazete necim pozitivnim automatski budi kod vas nasilje,a?

Extra je kada se neko tako tue po skoli,ko brani i sebe i svije ortake...i taj klub za koji navija......A naravno da su Radovci opasni,to se zna oduvek...ali su CooL...
Jesi li ti dobro? Je l ti kapiras o cemu pricas?Ako ikad sretnes par radovaca DA LI ce biti tako CooL i hrabri, a? Ako ti ikad isprebijaju druga na utakmici ili na bilo koji drugi nacin ispolje svoju frustraciju argesijom javi mi se pa mi kazi koliko su extra! Radovci su iste te sirovine kao i skinheadsi i sav taj sljam. To sto jedni navijaju za rad, drugi za Hitlera a deseti za boga-pitaj-sta ne cini ih razlicitim!!!!

Prestroge kazne? Pa vi me zaj.ebavate? Sta treba, da vam kazu dobar dan sinko, dobro si ga umlatio! ? Sta je dobro u tome sto na primer dva bloka idu na organizovanu tucu ili tako nesto? Da se vidi ko je jaci? Cemu? Da se nesto dokaze? Sta? ko je gluplji a ko tuplji?

Naravno da zdusno podrzavam samoodbranu od takvih majmuna ali to ne znaci da trebas da zoves svojih 20 ortaka da idu i da srede neka tamo dva lika koja su ti prosle veceri pretila il itako nesto!
 
Ja citam i ne mogu da verujem. Je l ste vi svesni sta pricate?

@WOZD UF
Sta fali? Sta fali tuci? Ti to mene zezas? Tuces se da bi ispao frajer ili sta?

'Alo bre je l vi kapirate sta je nasilje? Ej bre! Vratili ste se u doba homo habilisa(za vas pametne pre 2 miliona godina) koji su se kreteli u hordi i sve stvari resavali silom! Je.bote kakvi ste vi genijalci. Pa ko je cuo da nesto ne moze da resi dogovorom nego moras odmah da mu zalepis koji? Primitivci! Pljujem vam na fajtove i ta sr.anja! To sto ne mozete da se dokazete necim pozitivnim automatski budi kod vas nasilje,a?


Jesi li ti dobro? Je l ti kapiras o cemu pricas?Ako ikad sretnes par radovaca DA LI ce biti tako CooL i hrabri, a? Ako ti ikad isprebijaju druga na utakmici ili na bilo koji drugi nacin ispolje svoju frustraciju argesijom javi mi se pa mi kazi koliko su extra! Radovci su iste te sirovine kao i skinheadsi i sav taj sljam. To sto jedni navijaju za rad, drugi za Hitlera a deseti za boga-pitaj-sta ne cini ih razlicitim!!!!

Prestroge kazne? Pa vi me zaj.ebavate? Sta treba, da vam kazu dobar dan sinko, dobro si ga umlatio! ? Sta je dobro u tome sto na primer dva bloka idu na organizovanu tucu ili tako nesto? Da se vidi ko je jaci? Cemu? Da se nesto dokaze? Sta? ko je gluplji a ko tuplji?

Naravno da zdusno podrzavam samoodbranu od takvih majmuna ali to ne znaci da trebas da zoves svojih 20 ortaka da idu i da srede neka tamo dva lika koja su ti prosle veceri pretila il itako nesto!

Ko je tebe ucio da sve moze da se resi dogovorom? A?!!! ko?!?! da nije direktor skole ili psiholog!??!?! ajde da vidim da danas pokusas da resis nesto ne bitno dali si zensko ali ako se umesas negde de ne treba dobijas po vugli! e to treba da znas nema danas vise mirnog resenja , a to sto si cula od svojih prijatelja grobara cigana ( sve velikih navijaca i klubova) da pricaju za radovce ne znaju oni nista...
 
Ko je tebe ucio da sve moze da se resi dogovorom? A?!!! ko?!?! da nije direktor skole ili psiholog!??!?! ajde da vidim da danas pokusas da resis nesto ne bitno dali si zensko ali ako se umesas negde de ne treba dobijas po vugli! e to treba da znas nema danas vise mirnog resenja , a to sto si cula od svojih prijatelja grobara cigana ( sve velikih navijaca i klubova) da pricaju za radovce ne znaju oni nista...

Zdrav razum me je ucio da se sve moze resiti dogovorom! Naravno da postoji mirno resenje, ali u tvojoj dzungli nema resenja ili barem niste culi za njega! Ti ne kapiras da su radovci jednostavno NASILNI kao i drugi navijaci(oni udareni u glavu)...
 
zato ljudi sa takvima ostanite po strani ne mesajte ses tim i nemojte da pocinjete bilo kakav sukob ili samo izazivanje na neko nasilno delo...budite svoji zivite svoj zivot jbg u jednostavno iskulirate takve....moze sve dogovorom da se resi ako ljudi imaju barem malo mozga da shvate zasto pametan covek sprecava bilo kakav sukob time sto ce mirnim putem da smiri strasti i situaciju....jer neki ce u protivnom da te jos vise tuku i zaebavaju bas zbog toga e bolje da ispadnes i da priznas da si ***** nego da svoje a i tudje zdravlje stavis pod znak pitanja pa cak i jos gore zivot...
 
Koja koncidencija covece, nema me nedelju dana na forumu, a u mojoj skoli se desi tuca, onda izadjem na krstaricu i vidim ovu temu:lol:

A sto se tice svega ovoga ne znam sta da kazem.

Za nasilje tipa "Ne navijas za tog i tog, uuuuu, sacu da ti je.bem kevu" uveo bih mnogo strozije kazne nego sto postoje. Treba sutra moje dete da bude mrtvo zato sto je nekom doslo da ga ubije cista mira, beži bre!

Sto se tice resavanja problema nasiljem tipa: "Ja mislim ovako, moras i ti da ti nebi pocepao pičicu" isto bih strogo kažnjavao, jer ako ja nemogu da mentalno nadjačam tu neku osobu i ubedim je da misli drugačije,nego moram da je bijem, onda sam stvarno glup.

Batina je idealna kad od stoke hoćeš da napraviš coveka ili da istoj toj stoki dokažeš kolika je stoka, a da prebijem nekog zato što misli različito od mene, svašta, onda bi ovde nastao građanski rat koji nikada ne bi prestao.
 
ccc...deco deco

ja dok sam isao u srednju bilo je tuca...i danas kad razmislim...sve je to bilo zbog hormona i sto smo bili klinci przaci

a onda je par nas otislo na box/kickbox i tamo smo se tukli i praznili...

morate da razlikujete btw navijace i huligane..navijaci idu na utakmicu zbog sporta...da prate utakmicu..huligani osecaju veliku pripadnost grupi...i ne idu na utakmicu zbog sporta vec zbog grupe gde zele da se dokazu

stoji da ne moze uvek sve da se resi lepom reci (i ako to treba forsirati) ali se trudite da sebe ne dovedete u takvu situaciju da morate da koristite nasilje
 
Kod mene u shkoli nema tucha zbog pripadnosti nekoj navijachkoj grupi...
I zashto se ne zovete huligani-lepo, nego kao da se krijete iza naziva FK Rad...
Pitanje koliko njih navija za Rad...
Mog ortaka iz osnovne su "Radovci" pretukli na sred ulice...njih 8....

Care slusaj me mi se ne krijemo iza FK RADA nego postoji grupa UNITED FORCE ....a to za tvog ortaka sto su ga tukli ,to je danas uobicajeno za sve navijace...te tuce po ulicama i parkovima..
 
Koliko covek sra.nja neko moze da napise pa to je cudo!
Kao prvo,na Vracaru u Osnovnoj skoli Sv.Sava se dobija 2 iz vladanja i da drzis je u ruci!
Drugo owo da su Radovci isti sljam kao skinsi ,grdno se varas!Nemas pojma o zivotu decko ,nego si cuo na TV kao u radovcima su sve skinsi pa oni su svi za Hitlera.I necu da raspravljam o tome i gotovo!Trece te skolske tuce,tu postoji tri puta.1.Ides da se bijes jednom i to ti se svidi i onda ides i bijes se ceo zivot.To znaci nezreo covek!2.Ides da se bijes pa sve do svoje 18-19. dok ti ne dodje iz dupeta u glavu(kao meni):"Pa jbt,ja od ovoga ne mogu da zivim!".Trece je da odes na neku tucu iz principa i da ti prodje kao svaki normalni momenat,nemoj ni da ides.Zasto se klinici tuku?Prvo to rade hormoni kao fora mladi huligani!91,92,93 kao brani svoj kraj.Pa to su kao oni crnacki gang kvartovi.Peto,ti sto pricas da sve moze da se resi mirnim putem.Pa sto nam uzimaju Kosovo,jer takvi kao ti misle isto.A sada kada nam siptari dole ulete i pokolju jos ono naroda sto je ostalo tebe cu da trazim da vidim de je ta diplomatija.Naravno da klinci ne treba da se tuku,ne odobravam,ja sam sve to proziveo i to je sve totalno glupo.Ja sam bio u staroj gardi Grobari Vracar i pio sam batine,i cigle,i neki noz mi uleti,i privodili su me...Ali sam se opametio!
Zakljucak:Stajem u zastitu ovog klinca,jer nemas pojma o cemu pricas,a jos si i zensko.To je danasnji mentalitet klinaca:Ribe,ortaci i akcije.
 
Naravno brate da ima tucha...

Ja sam '90 i jos mi nije doslo iz dupeta u glavu da ne treba da se bijem! Kad cu ako necu SAD. Za svoju ekipu bi uleteo u bilo kakvu frku. Jednostavno nalozis sa pred fight i ne razmisljas o posledicama. Ja i moj brat(drug) smo se do pre dva meseca vukli po sudu zbog obicnih GRAFITA! I platili smo po 8.000 dinara, ta kazna je prevelika...mogli smo recimo samo da okrecimo skolu ili nesto slicno a ne da dajemo 16.000 za 2m2!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top