TRENURNO MISLIM NA:...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
NovaIsta:
vi se bar raspravljate....:(:(:(:( :(
imam vajde od toga,ne? samo kidam zivce i nerviram se vise i rusim jos ovo malo zdravlja sto mi ostalo, bolje da ne dodjem sa operacije, nego da zivim ovakav zivto i da se nerviram...
Ona da je covek,ona bi me pozvala i htela da me vidi,a ne ovde da mi kuka preko foruma, ona koja me zove samo da me provocira,a zove bez broja na mob,jer ga promenila... ona... strasno... :idea:
 
Nevernik u to:
imam vajde od toga,ne? samo kidam zivce i nerviram se vise i rusim jos ovo malo zdravlja sto mi ostalo, bolje da ne dodjem sa operacije, nego da zivim ovakav zivto i da se nerviram...
Ona da je covek,ona bi me pozvala i htela da me vidi,a ne ovde da mi kuka preko foruma, ona koja me zove samo da me provocira,a zove bez broja na mob,jer ga promenila... ona... strasno... :idea:
svaka ti cast!ti da si covek ti bih se promenio i krenuli bih dalje ali ti si isti pokvaren u dusi...29.06.sta si hteo to si dobio i ise te nema
 
ne znam sta da ti kazem....
neke stvari jednostavno bole..nesto je mozda, nekada, negde, zapisano...pa tako i bude...ali to je samo mozda...bedna uteha...ali je meni ko melem...ponekad, kad ozive neke situacije, neke reci, osecaji,mirisi, boja neba....njegova kosa i glas...kad se sve to vrati onako avetinjski jezivo i neizrecivo bolno...onda sebi kazem da je, valjda, tako sve trebalo da bude...kao, da mi bude lakse:)..heh.....i onda, kao bude mi lakse..
 
Nevernik u to:
izvini, nisam imao nameru da ovo opet ode ovako da se prepucavam sa njom...
idem pod tus,pa u krevet,imak malo vise mislim kako da poprvim kola i da spremim pare ili da tuzim pumpu... ili da je upalim :lol:
Sta ce biti s pumpom? ????//
Zapalice je :shock: :lol:
Znaci to je ta Bojana... pa bas je malo ljuta... :lol:
@Vesela
... veceras, veceras... :grin:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top