TrenuRna deshavanja...xyz

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
To zato shto su nam male pishice a tvoj kolutich veeeliki............A ti se bash nameshtash :D:D:D

dobwo pobedila si :(
Retarded.jpg
 
(Zef monolog:)
Neki ljudi kad dodju ovde na forum , u odredjenom su emotivnom stanju. I postoje odredjene emocije kojih zele da se oslobode. Najocigledniji su oni koji imaju neku unutrasnju nervozu.
Onda shodno tom emotivnom filteru koji imaju preko ociju u trenutku kad citaju neciju poruku. Ne procitaju pola , a pola izvrnu u glavi. Naravno i avatari uticu prilicno na to, koje je boje , da li je poruka agresivna. I raniji utisak o tome koji pishe.
Uglavnom dobija se to da retko ko ume da 'slusha' i bude pri cistoj svesti,i zdravoj pameti ovde. A sve to zasto? Dobrim delom zato sto nismo jedni pored drugih , i ne mozemo da citamo govor i gestikulacije , mada po meni najvishe oci drugih ljudi.
Mada opet nekad i kad smo live ima ljudi koji gledaju kroz vas i ne slushaju sta im pricate , a nekad ni vi ne slusate. A malo lepshe i bolje bi bilo da se pazljivije i objektivnije u odnosu na trenutno emotivno stanje 'slusha' i daju argumenti.Ali o temi a ne o coveku koji prica.
To bi nashi politicari trebalo da nauce , ali pre toga verovatno bi trebalo da nauce da budu ljudi ... i tako...ja malo sama sa sobom. :) move on , move on
 
(Zef monolog:)
Neki ljudi kad dodju ovde na forum , u odredjenom su emotivnom stanju. I postoje odredjene emocije kojih zele da se oslobode. Najocigledniji su oni koji imaju neku unutrasnju nervozu.
Onda shodno tom emotivnom filteru koji imaju preko ociju u trenutku kad citaju neciju poruku. Ne procitaju pola , a pola izvrnu u glavi. Naravno i avatari uticu prilicno na to, koje je boje , da li je poruka agresivna. I raniji utisak o tome koji pishe.
Uglavnom dobija se to da retko ko ume da 'slusha' i bude pri cistoj svesti,i zdravoj pameti ovde. A sve to zasto? Dobrim delom zato sto nismo jedni pored drugih , i ne mozemo da citamo govor i gestikulacije , mada po meni najvishe oci drugih ljudi.
Mada opet nekad i kad smo live ima ljudi koji gledaju kroz vas i ne slushaju sta im pricate , a nekad ni vi ne slusate. A malo lepshe i bolje bi bilo da se pazljivije i objektivnije u odnosu na trenutno emotivno stanje 'slusha' i daju argumenti.Ali o temi a ne o coveku koji prica.
To bi nashi politicari trebalo da nauce , ali pre toga verovatno bi trebalo da nauce da budu ljudi ... i tako...ja malo sama sa sobom. :) move on , move on


ma nema dalje prije foruma obavezno biti naspavan i fokusiran za dijalog
 
park monolog
neki ljudi se iz nekog razloga pribojavaju da direktno konfrontiraju ljude koji im smetaju
zato koriste ko-se-pronađe-u-mom-tekstu-sam-je-kriv trikove
a sa svima koji ništa ne kažu posle tog teksta su i dalje na liz-guz.
ali ti su ljudi onda srećni, jer misle da sui nekome nešto dokazali i pokazali
 
Poslednja izmena:
E e parka nemoj bre pogresno da shvatas ... mislim ako bas hoces da se peglamo izaci cu ti u susret :D ali svi smo tu u prici , prvu sam sebe sredila za bar 3000 postova od mojih 6 000.

Mislim da smo svi pomalo u prici :) (ponavljam veca je sansa da bude procitano :D )

Ali brate tako je zar nije? Mislim ne racunam ono zajebancije tipa lj&s nego treba svi malo da se opustimo
sto imate potrebu da se svadjate?
 
Poslednja izmena:
Nego gde si ti sve ove godine, Zeffi, el si se udala? :D:D:D

Pa sta znam , nekako sam videla da mi ovo nije toliko bitno , i onda me nije bilo.
A sto se udaje tice , pa ono ide se ka tome pa cemo videti , verovala ili ne jos ga volim kao pre tri godine , i nikako da mi dojadi :) a i on se za sada ne buni...:lol:
Inace jos gulim faks ali nazire se vec kraj toga , pa uzivam dok mogu :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top