Treba li Srbiji vojska?

Da se ne lazemo . 90 % Hrvata su patoloske ubice , i ljudozderi .
80% Hrvatskih svestenika bi radije zaklalo Srpsko dete , nego da imaju sav mir na svetu .

Kagod bilo ko kupi bilo koji Hrvatski proizvod , kupio je metak da mu Hrvati sutra njime gadjaju dete .]\


Hrvati imaju stravican kompleks , jer nikada do 95 nisu imali drzavu , osim one smesne Knezevine , koja je trajala do 1102 godine , koja je pukla posle njihove bezanije sa gvozda .

Ako ni zbog cega , nama viojska treba zbog Hrvata , kako bi odvratili ljudozdere od ljudozderskog poduhvata.

Oni su u ogromnoj prednosti , jer u ovom casu imaju , ne samo Sanadera i Maseica , koji osvedoceno vole i Hrvatsku i Hravski narod , ( sto je velika prednost u odnosu na nas , jer mi takve nemamo ), nego jos i NATO pakt , Tadica , LDP, Canka i Kostresa sa svojom ligom . Takodje , oni imaju prirodne saveznike , a mi ih nemamo , i teramo od sebe .
daklem mi moramo brzo da se oporavimo i naoruzamo .
 
Da se ne lazemo . 90 % Hrvata su patoloske ubice , i ljudozderi .
80% Hrvatskih svestenika bi radije zaklalo Srpsko dete , nego da imaju sav mir na svetu .

Kagod bilo ko kupi bilo koji Hrvatski proizvod , kupio je metak da mu Hrvati sutra njime gadjaju dete .]\


Hrvati imaju stravican kompleks , jer nikada do 95 nisu imali drzavu , osim one smesne Knezevine , koja je trajala do 1102 godine , koja je pukla posle njihove bezanije sa gvozda .

Ako ni zbog cega , nama viojska treba zbog Hrvata , kako bi odvratili ljudozdere od ljudozderskog poduhvata.

Oni su u ogromnoj prednosti , jer u ovom casu imaju , ne samo Sanadera i Maseica , koji osvedoceno vole i Hrvatsku i Hravski narod , ( sto je velika prednost u odnosu na nas , jer mi takve nemamo ), nego jos i NATO pakt , Tadica , LDP, Canka i Kostresa sa svojom ligom . Takodje , oni imaju prirodne saveznike , a mi ih nemamo , i teramo od sebe .
daklem mi moramo brzo da se oporavimo i naoruzamo .

ti mora da si pod utjecajem ispečenih šljiva iz avatara:dash:
 
amo čas matematike:
1912 (prvi balkanski rat)
-1389 (pokušaj micanja turaka sa vekovnih ognjišta)
_____
=523
ono prije kosovske bitke nećemo računat:ok:

Ti si glup burazeru, ne racuna se kad je izgubljena jedna bitka, vec kad je izgubljen rat i kad je drzava kapitulirala a to je bilo 1459, a Kraljevina Srbija kao nezavisna je opet uspostavljena 1815 pa racunaj, a to sto samo znas za Kosovsku BITKU i Prvi Balkanski rat ti ne daje za pravo da se pravis pametan ;)

p.s.http://en.wikipedia.org/wiki/Serbia#History

Obnovi malo istoriju ;) a do tada nemoj da se javljas, jer samo ispadas glup u drustvu :bye:
 
Poslednja izmena:
Ti si glup burazeru, ne racuna se kad je izgubljena jedna bitka, vec kad je izgubljen rat i kad je drzava kapitulirala a to je bilo 1459, a Kraljevina Srbija kao nezavisna je opet uspostavljena 1815 pa racunaj, a to sto samo znas za Kosovsku BITKU i Prvi Balkanski rat ti ne daje za pravo da se pravis pametan ;)

p.s. http://forum.krstarica.com/newreply.php?do=newreply&p=8249722

Obnovi malo istoriju ;) a do tada nemoj da se javljas, jer samo ispadas glup u drustvu :bye:

Eh još kad bi nam proračunao koliko su Turci landrili one njegove u BiH i ostalim dijelovima Kroacije gdje bi mu bio kraj:lol:
 
Samo reci "nedaj Boze" da 60 miliona Italijana pozeli istu stvar ;) ... mada vama takve stvari ne padaju tesko, navikli ste vi tudju cizmu da ljubite i cvecem da je kitite :rotf:

*** možeš misliti proslave da Italijanska vojska uđe u Split,Hrvati bi odmah proglasili pakt a Berluskoni bi im bio kralj,naravno zli jezici bi pričali da je to okupacija ali nee to je dobrovoljni pakt.Kao što dušmani prave ovakve karte:
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/5/5f/Hungary_1514.png
 
Srbija, Bugarska, Crna Gora i Grčka krenule su 1912. u Prvom balkanskom ratu u konačno oslobađanje od turske vlasti.:hahaha:
slažeš se sa mnom da 1389 turci nisu došli iz turske ratovat na kosovskom polju. pšretpostavljam da su se tamo nalazili duže vrijeme

Srbija , daklem slobodna i samostalna drzava , je sa saveznicima pokrenula rat 1912 godine .
Tada Srbija nije bila pod Otomanskom imperijom , jer ne bi mogla nista da pokrece . 1389 bio je Kosovski boj . Nas su Turci osvojili 66 godijna kasnije . A vi , de ste vi tad bili .
 

Back
Top