Traže se muzičari i tekstopisci za bend

Sensei

Master
Moderator
Poruka
67.729
Skoro je @Damjan Djordjević pitao kako da nadje bend-orkestar gde da svira i ispostavilo se da to i nije lak zadatak. Sa tim u vezi otvaram ovu temu gde mogu da se prijavljuju svi koji ili nude ili traže muzičare za bend ili kolaboraciju.

Postavite u komentarima šta tražite ili šta nudite, kao i lokaciju ako nije onlajn kolaboracija.
Dozvoljeno je postavljanje video i audio linkova ako možete da demonstrirate svoje sposobnosti.
Bilo koji žanr, bilo koji instrument ili vokal. Samo napred!

Dogovor među zainteresovanim stranama treba da se odvija preko Privatne Prepiske radi privatnosti. Ovde postavljajte samo osnovne informacije bez pravih imena, adresa ili telefona.

maxresdefault.jpg
 
I sad je poznato sve
I kad te Nato krive...
I tad, zato prve suze
Nek idu
Onom ko mi te uze

Ref
Kada bude, kada bude vatra u vodi, dan u noci, ali ti sa drugim u duetu blago tvojem dupetu, a zelim petu po broju da si njemu, samo u nizu...

I sada kada, pada suza jer si ostavila svoga muza
I mada ti njemu si mlada, njegov ponos ce da vlada, jer samo ce biti jos jedno musko, samo u nizu...

Ref.
-II-
 
Prijavljujem se i ja.
Nemam oko sebe ljude koji nešto sviraju, po školama sam upoznavala samo klince koji imaju druge klince za svirke, a ne druži mi se sa decom 😂

Sviram gitaru, od žanrova rok i metal, relativno sam početnik, ali vladam solidno ritmom, smišljam i ponešto svoje.
Ako je neko iz Beograda, svira gitaru ili neki drugi instrument i možda ako je početnik kao i ja i treba mu/joj društvo za svirku, neka se javi. 🎸
 
Ovo napisah pre nekolko godina, kad sam još imo bend u Banjaluci, Staklene čigre. Nijesmo dogural do nigde, no svira smo po nekim klubovima u BL, u kafanama nekolko puta,

Kad tebe nema više,
Tišina čuje se još tiše
I padaju tople kiše
Ljubav mržnju briše
Kad si ti otišla
Svu sreću si zgnječila
Otvorio sam bocu vina
Moja jedina dušo mila
Bili smo konj i kobila
Nesrećna si ti bila
Dani su postali tmurni
Magloviti i ružni
Otišao sam u kafanu
Negde daleko u bezdanu
Otvorio sam bocu vina
Kakvo si ti uvek pila
I setio se šta si izgubila
Kad si me sa njim ispreturila

Elvir, pozdrav iz Banjaluke, pišem sa kompjutera od mog cimera Fakjea. Kao i uvek, ovo mi je već peta ili šesta poruka, volim svratit povremeno. Fakje nikad ne zameri, pa ja nijeznam da li on ovo čita uopšte
 
Olimpije pije u kafani kod Ilije,
Pa Olimpije i bije zeni Ani a pije li pije,
Ali kada Olimpije uze da i sije,

Refren

Olimpije majstore caru, kralju, daj rimu za u tvom krugu ralju
Olimpije majstore caru kralju,
Daj brinu ljudi za rimu u svom kraju
Olimpije, je car.

(sada ide onako instrumental oko 10tak sekundi)
Pa kaze, Olimpije Olimpije, oli oli Olimpije, majstore oli oli to srce voli da budemo goli oli oli Olimpije

(sada bubnjevi sa instrumentalom nor gitara pred refren) 40 sekundi

Nije znao kako da pije ali je umeo Olimpije da sije pa i da bije pa je uzeo skije, i je onoooo brate, skije prave ali da skija to krije Olimpijeeeee

Narodnjak
 
Данас је дан, дан када ће ноћ да буде ноћ. А дан ће да бјде дан.
Доћи ће птице и летиће птице.
А мачке ће бити мачке.
Мачке ће бити мачке.

Рефрен

Леп је дан рекао је Џејмс Бонд, јер има шармантан он тон и бонтон, нотном силом лом. Идемо у А мол. 2x

Небо ће да буде небо,
а дан ће да буде дан. 3x

Мачке ће да буду у дану, мачке ће да буду у ноћи.

Небо ће да буде небо, а дан ће да буде дан.

Рефрен


Леп је дан рекао је Џејмс Бонд, јер има шармантан он тон и бонтон, нотном силом лом. Идемо у А мол. 4x
 
Ovo je moja pesma, muzika i tekst u online saradnji sa ovim zenskim vokalom iz Meksika.

Treba mi neki zenski vokal za online saradnju i eventualno mogucu live saradnju ako je moguce da se uklopi i vreme i daljina tj zavisi od daljine.

Imam dosta slicnih ideja sa mojim autorskim pesmama i ideje za covere pa mi je potreban zenski vokal.

Pored toga mi je potrebna osoba koja svira violoncelo ili violinu...

Tu su jos pesme na mom kanalu i autorske i coveri, takodje imam neobjavljene covere i autorsku muziku i tekstove pa ako je neka osoba za saradnju nek se javi.

 
Ima li neko da zeli da mi bude tekstopisac, ako ima neka se javi.
Imam talenat za pevanje ali ne i za smisljanje teksta
Ne znam da li još uvek tražiš, ali bilo bi mi jako drago. Morala bih da vidim koji je žanr u pitanju i kakvi su ti planovi.
Moj instagram: @buntovnicaroman
Fejsbuk: Buntovnica Roman
Imam jedan izdat roman ,,Buntovnica" (Nova Poetika, 2019.) i učestvujem u pesničkim konkursima.
 
Ovo je moja pesma, muzika i tekst u online saradnji sa ovim zenskim vokalom iz Meksika.

Treba mi neki zenski vokal za online saradnju i eventualno mogucu live saradnju ako je moguce da se uklopi i vreme i daljina tj zavisi od daljine.

Imam dosta slicnih ideja sa mojim autorskim pesmama i ideje za covere pa mi je potreban zenski vokal.

Pored toga mi je potrebna osoba koja svira violoncelo ili violinu...

Tu su jos pesme na mom kanalu i autorske i coveri, takodje imam neobjavljene covere i autorsku muziku i tekstove pa ako je neka osoba za saradnju nek se javi.

Zdravo, ja sam zainteresovana..
 
Prijavljujem se i ja.
Nemam oko sebe ljude koji nešto sviraju, po školama sam upoznavala samo klince koji imaju druge klince za svirke, a ne druži mi se sa decom 😂

Sviram gitaru, od žanrova rok i metal, relativno sam početnik, ali vladam solidno ritmom, smišljam i ponešto svoje.
Ako je neko iz Beograda, svira gitaru ili neki drugi instrument i možda ako je početnik kao i ja i treba mu/joj društvo za svirku, neka se javi. 🎸
Zdravo, ja sam zainteresovana..
 

Back
Top