Tranziti koji dovode do braka

Kod mene je Saturn u tranzitu trenutno u sedmom polju, kada i Jupiter udje u Jarca (Dc mi je na nultom stepenu) ocekujem brak :D Za sada verujem da cu uci u ozbiljnu vezu jer mi je i Sa povratak. Sve u svemu javljam za jedno dve godine ako stignem jer cu biti zauzeta sa planiranjem svadbe :D
 
Vezano za klip koji sam malopre postavila, zanima me koliko mislite da ovo ima smisla i koliko ste uvideli, ako jeste, da to "radi" na praktičnim primerima.

Za one manje strpljive :lol: teorija je faktički bazirana na tranzitima i izvesnim Đotiš pravilima, gde se kao partner (bračni ili dugogodišnji, bitan) uzima Jupiter kod žena (spram Sunca u zapadnoj astrologiji koje predstavlja zrelog muškarca - muža) i Venera kod muškaraca, u heteroseksualnim odnosima naravno :mrgreen: (ovo i slično možete dalje proučiti na KRS astrology na YouTube-u, na koji se i ona sama pozvala)

Ona je opisala svoj lični primer kako i kad je upoznala svog muža i kako se to kao prvo u natalu vidi, dakle pozicija Jupitera u kući i znaku, i isto to i za njega. Ona je istakla kao bitan Jupiterov povratak, pošto joj je tranzitni Jupiter bio egzaktno na natalnom (što je ovde muž, muškarac) kada su se upoznali, a zanimljivo da isto važi i za njega, s tim da je njemu Jupiter vladar 7. kuće i takođe je imao Jupiterov povratak tad :lol:

Pored toga bitni su i aspekti u tranzitu na vladara 7, što se kod njega vidi na primeru, posebno Jupitera, Saturna, Venere ali i ostalih.

Natalno, pozicija Venere odnosno Jupitera (VE kod muškaraca, JU kod žena) opisuje način i mesto upoznavanja partnera pa je kod nje Jupiter u 5 i upoznala ga je kad je izašla u neki bar, a njemu je u 3 - došao je na kraći put iz jednog u drugi grad.

Takođe su bitni aspekti Jupitera sa 3, 7 i 11. kućom odnosno njegov prolazak tu jer su to trigonske kuće 7.-oj (ovo su pravila iz Đotiša) i Jupiter tada gradi trigone sa njima, dolazi u obzir i 5.

Jupiter i Venera u znaku i kući takođe pored mesta upoznavanja opisuju i kakav je partner, pa kod nje pošto je Jupiter u Škorpionu u 5. svoje muževe (ovo joj je drugi :lol: ) opisuje kao misteriozne, mirne (Škorpija) i istovremeno kreativne i umetnički nastrojene (5.)

Osvrnula se i na Marsa u ženskom natalu i opisala ga kao f*boy-a a ne nekog s kim se gradi budućnost, davno nisam čula bolji opis a u stvari je očigledno :zcepanje:
 
Gledala sam kartu druga kada je otisao u inostranstvo da zapocne zivot sa ljubavnicom, sa kojom je unistio prethodni brak. Mars( vladar mc-a) je tranzitirao 12. kroz strelca - opozicija natalni Mo. U prvom polju jupiter, saturn, pluton u Jarcu - opozicija natalna Ve. Cvorovi na osi ac/dc. Vratio se posle dve nedelje.
 
Poslednja izmena:
Moguće da je Mars bio neki okidač, ali ovo su suviše krupni događaji i promene da bi se objasnili samo Marsovim tranzitom.
Prvo treba gledati natalne predispozicije pa potom sve ostalo.
Mars je osim toga ovde vezan za 10, a ako je veza odnosno brak u pitanju tražimo vezu sa 7.

Ne kažem da nema bukvalno nikakve veze, nego da tu ima mnogo više od toga.
 

Back
Top