Tom Clancys H.A.W.K.

Nasao sam taj lock on o kome ste pricali i instalirao .....
Moje misljenje je da je igra zesce sranje....nije sve tako realno kao sto ste pircali....
nije mi bio problem da ovladam kontrolama ali nisam za ovu simulaciju...jednostavno mi se ne svidja.......
iako je original ,baguje na odredjenim mestima.......jako je komplikovano ispaliti bilo sta uraditi.....
Ova igra trazi vreme,tj da ovladas njom ali ne mogu ja to....glupo mi je da igram lock on pored H.A.W.X. ,ja simulacija stvarno volim i igrao sam IL2 STURMOVIK koja je dosta stara .......i po mom misljenju vredna je paznje

Pa ljudima se Lock on ne svidja zato shto nema dinamicku kapmanju...u stvari, kampanja prakticno ne postoji...ne postoji pocetak i kraj misije, igrash koliko ti se igra...postoji mision editor i ko se razume moze da napravi jako dobru misiju...naravno, mogu se misije i skinuti sa neta...Pravi osecaj lock ona se dobija tek u multiplayeru... Ja nisam primetio da baguje nigde, verovatno imam up-to-date verziju igre...
Slazem se da je IL2 sjajan, ako ne i bolji, lock on sam spomenuo zato shto je hawx moderan, cak i futuristicki...
U principu jeste potrebno vreme da se savlada igra... mapa, navigacija, oruzije, taktika borbe...
 
Pa ljudima se Lock on ne svidja zato shto nema dinamicku kapmanju...u stvari, kampanja prakticno ne postoji...ne postoji pocetak i kraj misije, igrash koliko ti se igra...postoji mision editor i ko se razume moze da napravi jako dobru misiju...naravno, mogu se misije i skinuti sa neta...Pravi osecaj lock ona se dobija tek u multiplayeru... Ja nisam primetio da baguje nigde, verovatno imam up-to-date verziju igre...
Slazem se da je IL2 sjajan, ako ne i bolji, lock on sam spomenuo zato shto je hawx moderan, cak i futuristicki...
U principu jeste potrebno vreme da se savlada igra... mapa, navigacija, oruzije, taktika borbe...

mozda cu lock on-u posvetiti vise paznje kad mi h.a.w.x. zesce dosadi....:D
A dao sam moj prvi utisak o igri.....voleo bi da ubisoft izbaci neku noviju simulaciju.....ipak je osecaj kad u misiji poleces i sleces u zadacima ;) msm ja to volim.....
A sto se tice IL2 Sturmovika stvarno sam voleo tu igru.....lepo je uradjena
 
Ljudi, imam problem sa ovom igrom. Kad je pokrenem pise mi "out of range". Mislim da je to do monitora nesto, al' ako bi neko znao da mi kaze sta da popravim. Igrica ide, ali monitor mi ne daje sliku vec samo se pojavi crna slika i u centru kvadrat sa onim "out of range". Pomagajte..
 
Nabavio sam i ja ovu igru za Xbox 360.
Dosta dobra igra.

Jedino mi je zao sto nisu malo bolje odradili more recimo, da onako kad letis nisko iznad mora da avion pravi talase, vec letis na 2 metra iznad mora i voda i dalje mirna, ali dobro.
Sve u svemu zadovoljan sam igrom.

Trenutno sam dosao do level-a 17 i malo sam zastao na onoj misiji kad treba da stitis Avaks i unistavas ona cuda za ometanje radara.
Inace zanima me jel ima neka misija do kraja igre gde ima uzletanje i sletanje il sve pocinjinju i zavrsavaju se u vazduhu ?
 
pa pazi ne bi bas rekao da sam pri kraju, jel sam tek negde na 20-om niviou odprilike, sad ne znam koliko ih ima.
Mislim ako ima jos svega 3,4 misije, onda je kratka igra.
Kad dodjes do 22-23 onda tu staje levelovanje,onda treba da pocnes da premotavas igru na hard mode i da radis achivemente,ali ni s anjima ne mozes dogurati dalje od 30 nego moras igrati multiplayer da bi dosao do maksimalnog 40 levela.
 
e pa posle dugo vremena..
evo nas o5..
hawx sad igram u multi playeru..
nije lose..
a sto se tice lock on..
igra je fanasticna..
savladao sam dosta toga..
al mi nece da radi flaming cliffs..
ia zanima me kako na obicnom lock on da menjam kamuflaze na su-27/33 ili nig-29?
 

Back
Top