Tom Clancys H.A.W.K.

Level 31,dobih X29 avion,bezveze,to je americki odgovor na Su-47 Berkut samo mnogo losiji,jedino mu manervisanje valja necemu ostalo je bezveze.Ah jedva cekam da dobijem Su-35 obozavam taj avion,ili Su-37,skoro ga nemoguce srusiti sa JSM,caskom se izvuce.
 
Level 31,dobih X29 avion,bezveze,to je americki odgovor na Su-47 Berkut samo mnogo losiji,jedino mu manervisanje valja necemu ostalo je bezveze.Ah jedva cekam da dobijem Su-35 obozavam taj avion,ili Su-37,skoro ga nemoguce srusiti sa JSM,caskom se izvuce.

ma svi ti jaci avioni su radjeni na isti kalup...
svi ti jaci avioni mogu da urade iste manevre..
isto su pokretljivi..
jedina razlika je arsenal oruzija..
komsije rumuni su se mogli malo vise potruditi kad su pravili ovu igru..
ja sam ocekivao od Su-47 da ce biti pizdarija od aviona..
da ce odskakati od ostalih..
kad ono prc..
steta
 
ma svi ti jaci avioni su radjeni na isti kalup...
svi ti jaci avioni mogu da urade iste manevre..
isto su pokretljivi..
jedina razlika je arsenal oruzija..
komsije rumuni su se mogli malo vise potruditi kad su pravili ovu igru..
ja sam ocekivao od Su-47 da ce biti pizdarija od aviona..
da ce odskakati od ostalih..
kad ono prc..
steta

APSOJLUTNO TACNO ,odlicno zapazanje :ok:
SVI avioni se ponasaju VEEOOOOOMA slicno,jedino se po meni razlika uocava u brzini.........
Ali modeli su stvarno fenomenalno uradjeni
 
Nije valjda da neko igra ovo sranje... igra je za decu do 5 godina, za svaku godinu posle toga ostecuje mozak srazmerno kvadratnoj envelopi...
Pa josh sa tastaturom ili josh gore joypadom...uzas...
Svi avioni se ponasaju apsolutno isto, mogu se uraditi nenormalni manevri od kojih bi oci ispale u stvarnosti i mozak se urusio u svoje komore...rakete josh gore...po principu fire and forget...
Multiplayer uzasan..cini mi se da moze max 4 igraca ili tako neka glupost...
Sve u svemu, skrnavljenje svga shto ima veze sa borbeno avijacijom, isto kao i ace combat...zabranio bih ovo gov.o zakonom
 
Uuu, ja i sa tastature izbegavam vise AIM-120 ispaljenih na mene, a igram na ACE, *** uhodao sam se na tastaturi! :D
A letim na Su-27, preporucujem ti ako budes sa njim igrao da ne ulazis u blisku borbu.

Sa Su-27 da ne ulazi u blisku borbu... Su-27 u dogfightu moze da dobije sve avione bez thrust vectoringa...mada ga ja ne volim jer ne nosi aktivne rakete, ali u bliskoj borbi je tata za sve one ostale.... pogotovo ako se gadjate topovima, nema boljeg aviona...eto dokaza kolko su govnjivo ti avioni u igri uradjeni ...
Ako neko hoce da oseti pravu borbu, nek igra lock on flaming cliffs multiplayer, ili open falcon F16 i MiG29...
 
Poslednja izmena:
Sa Su-27 da ne ulazi u blisku borbu... Su-27 u dogfightu moze da dobije sve avione bez thrust vectoringa...mada ga ja ne volim jer ne nosi aktivne rakete, ali u bliskoj borbi je tata za sve one ostale.... pogotovo ako se gadjate topovima, nema boljeg aviona...eto dokaza kolko su govnjivo ti avioni u igri uradjeni ...
Ako neko hoce da oseti pravu borbu, nek igra lock on flaming cliffs multiplayer, ili open falcon F16 i MiG29...

hawx je arkadna igra a Lock On je simulacija..
a te dve stvari se ne mogu porediti
 
Ajde Nidzo ne preteruj,Lock On je dobra igra ali brate moram 100 dugmica da pritisnem da bih ispalio jednu obicnu raketu.
kao sto rece Voyager HAWX je arkadna igra,isto kao Need For Speed samo ova u vazduhu,i sta joj fali.
Igra ima nekih nedostataka ali je zanimljiva i moze se igrati jedno vreme.
 
Ajde Nidzo ne preteruj,Lock On je dobra igra ali brate moram 100 dugmica da pritisnem da bih ispalio jednu obicnu raketu.
kao sto rece Voyager HAWX je arkadna igra,isto kao Need For Speed samo ova u vazduhu,i sta joj fali.
Igra ima nekih nedostataka ali je zanimljiva i moze se igrati jedno vreme.

Inace tih 100 dugmica nije nishta s obzirom da je u stvarnosti potrebno mnogo vishe, dobro ne za ispaljivanje rakete u borbi, ali tokom borbene misije od startupa do "gasenja motora" je potrebno mnogo vishe nego shto je lock on simulirao... fala bogu DCS je izbacio black shark, evo sad ce i A-10 koji su full shto se toga tice... svako dugme na svom mestu, kao shto treba da bude :)

Mogu se sloziti za sve osim da je zanimljiva :p :D
 
Sa Su-27 da ne ulazi u blisku borbu... Su-27 u dogfightu moze da dobije sve avione bez thrust vectoringa ...mada ga ja ne volim jer ne nosi aktivne rakete, ali u bliskoj borbi je tata za sve one ostale.... pogotovo ako se gadjate topovima, nema boljeg aviona...eto dokaza kolko su govnjivo ti avioni u igri uradjeni ...
Ako neko hoce da oseti pravu borbu, nek igra lock on flaming cliffs multiplayer, ili open falcon F16 i MiG29...

Ja sam to i rekao za Lock On, ne igram H.A.W.X., Su-27 je pravljen da nosi rakete daljeg dometa i ima jaci radar od npr. MiG-29, a MiG-29 je najbolji za blisku borbu jer je mnogo pokretljivi od Su-27, ja sam uspeo da udjem u blisku borbu protiv dva F-15C i oba sam ih unistio sa MiG-om.
Jos nesto, Su-27 nema thrust vectoring, a moderni lovci imaju veoma malu sansu da udju u borbu sa topovima, mozda mozes na Lock On (ja sam jednom uspeo, sa MiG-29 oborio F-16C), ali u stvarnosti skoro nemoguce...
I za kraj, podrzavam te po pitanju gameplay u H.A.W.X., ipak su simulacije zakon.
 
Ja sam to i rekao za Lock On, ne igram H.A.W.X., Su-27 je pravljen da nosi rakete daljeg dometa i ima jaci radar od npr. MiG-29, a MiG-29 je najbolji za blisku borbu jer je mnogo pokretljivi od Su-27, ja sam uspeo da udjem u blisku borbu protiv dva F-15C i oba sam ih unistio sa MiG-om.
Jos nesto, Su-27 nema thrust vectoring, a moderni lovci imaju veoma malu sansu da udju u borbu sa topovima, mozda mozes na Lock On (ja sam jednom uspeo, sa MiG-29 oborio F-16C), ali u stvarnosti skoro nemoguce...
I za kraj, podrzavam te po pitanju gameplay u H.A.W.X., ipak su simulacije zakon.

Aha... za lock on is pricao... :)

Pazi, Su-27 ima jac radar i nosi poluaktivne rakete malo duzeg dometa, ali po mom mishljenju je daleko bolji od miga 29 u bliskoj borbi (bar shto se tice lock onajer u stvarnosti nisam siguran...), i mislim da je daleko bolji od svih aviona koji se mogu leteti u lockonu shto se tice bliske borbe...iskreno nisam igrao nikad protiv AI aviona, ali i u multiplayeru se svi slazu da su-27 ima daleko najbolji turn rate i corner speed... u principu, u pravu si da je jako tesko uci u blisku borbu, sve se reshava u BVR borbi...


Pozdrav, pa navrati nekad na lock on multiplayer, mnoogo je bolje nego single :)
 
Htedoh to i sma reci ali reko ajde necu da se mesham :)
Koji si level i igrash li na netu protiv drugih?

situacija je malo zakomplikovana..
na ovom racunaru imam net..
al je ovaj racunar malkice sab da bi se igrao hawx..
a moj racunar je mnogo jaci i tamo ladno picim hawx..
a necu da prebacujem net na moj racunar..
zato sto ce se buraz buniti..
i onda stoji ovako..
inace sam blizu levela 30..
posto ne mogu da igram preko neta..
slabo i napredujem..
a voleo bi da igram u multiplayeru..
bas da vidim kako bi se snasao
 
sad trebam da nabavim original lock on.....drugar kaze da je mnogo zeznuta
covek se nije snasao ni da poleti :D

pa i nije mnogo ima par komandi na tastaturi koje treba popamtiti..preporucujem ti da nabavish i falmming cliffs i 1.12 update, ima sad neka crack verzija, al ne znam gde to moze da se nadje poshto ja imamoriginale, koji su dosta jeftini, treba ti oko 1500din za lock on i taj flaming cliffs sa 5 ljuceva (moze na 5 kompjutera)...dzabe..
ako ti treba pomoc oko komandi, javi se :D
 
Nasao sam taj lock on o kome ste pricali i instalirao .....
Moje misljenje je da je igra zesce sranje....nije sve tako realno kao sto ste pircali....
nije mi bio problem da ovladam kontrolama ali nisam za ovu simulaciju...jednostavno mi se ne svidja.......
iako je original ,baguje na odredjenim mestima.......jako je komplikovano ispaliti bilo sta uraditi.....
Ova igra trazi vreme,tj da ovladas njom ali ne mogu ja to....glupo mi je da igram lock on pored H.A.W.X. ,ja simulacija stvarno volim i igrao sam IL2 STURMOVIK koja je dosta stara .......i po mom misljenju vredna je paznje
 
Poslednja izmena:

Back
Top