toliko sam radoznala...

mishica:
Cao ian, ima li neke slicice, nisam stigla da procitam sve, m(ucim)...
nema mishu...drzi me u neizvesnosti... ali neka, ko cheka taj docheka..uchi, uchi...to je najbolje muchenje koje sebi mozesh da omogucish da bi kasnije uzivala..A da dodjesh neki vikend u Bege? Nisi valjda na kraj sveta(srca)? :wink:
 
Betty:
u sustini inci je jedan divan mkladic s kim može vrlo lešo i opusteno da s eraygovrara ....kad nema napade perverznosti, indeed....

iju, ju... evo, sad necu da pocrvenim ;)

Ma nemam ja napade perverznosti... samo me nervira zatvorenost ljudi na ovim prostorima... ono, svaka druga tema nekome taboo... pa ja kao pokusavam da isprovociram ljude na otvoren razgovor... baah...

Ma nisam ja tu da ocenjujem sebe... ne bi bilo objektivno ;)

P.S. Betty, setio se juce da sam ti obecao CET-ovu olovku (posto ih sakupljas) za onu DHL-ovu, ali zaboravio da je ponesem... No, dostavicu ti ja to preko raste... ili g-rocka... ili? :wink: :lol: :lol: :lol:
 
Incognito:
Betty:
u sustini inci je jedan divan mkladic s kim može vrlo lešo i opusteno da s eraygovrara ....kad nema napade perverznosti, indeed....

iju, ju... evo, sad necu da pocrvenim ;)

Ma nemam ja napade perverznosti... samo me nervira zatvorenost ljudi na ovim prostorima... ono, svaka druga tema nekome taboo... pa ja kao pokusavam da isprovociram ljude na otvoren razgovor... baah...

Ma nisam ja tu da ocenjujem sebe... ne bi bilo objektivno ;)

P.S. Betty, setio se juce da sam ti obecao CET-ovu olovku (posto ih sakupljas) za onu DHL-ovu, ali zaboravio da je ponesem... No, dostavicu ti ja to preko raste... ili g-rocka... ili? :wink: :lol: :lol: :lol:


Ne ne ne ne....dostavi mi preko pcelice ili sanje ili princeze :lol: :lol: :lol:
A odljutila sam se za one vase masne fazone.....
 

Back
Top