Toliko o tome da nas Rusi samo iskorišćavaju!

Reko da vidite kad vec ima sta da se vidi .

Za one koje mrzi da gledaju snimak :
Radi se o tome da su Ruski dobrovoljci ucestvovali u zadnjem ratu u Bosni i da nije sve interes vec da ima i Rusa koji nas smatraju bracom i iskreno nas vole kao bracu pravoslavce .
A posle neka neko pita zasto mi volimo Ruse i Rusiju, sta znaci to Rusofil , zasto volimo vise Ruse nego Amere koji imaju para ....



jel ti stvarno mislis da 70% rusa zna gde je srbija...ti koji su dosli u bosnu da ratuju se zovu PSI RATA, jer da su imali sta pametno da rade tamo ne bi dosli u bosnu,sa nase strane rusi sa njihove mudzahedini...PSI RATA i jedni i drugi
 
To su Japanci koji su se borili na strani Srba u ratu sa Hrvatskom
U jednom takvom boju osvojena je i ta zastava Republike Hrvatske sa kojom su se s ponosom slikali.

19.gif
19.gif


.
 
jel ti stvarno mislis da 70% rusa zna gde je srbija...ti koji su dosli u bosnu da ratuju se zovu PSI RATA, jer da su imali sta pametno da rade tamo ne bi dosli u bosnu,sa nase strane rusi sa njihove mudzahedini...PSI RATA i jedni i drugi

Ти си то нешто помешао са Америма, њима је Србија, Сибир и Сирија једно исто.
 
Ти си то нешто помешао са Америма, њима је Србија, Сибир и Сирија једно исто.

Nije pomešao, prosečan Rus nem poima gde je Srbija...

Sto puta sam već napisao na ovom forumu... Pitaj bilo kog vozača šlepera, Srbina, koji je vozio za Rusiju, šta misli o Rusiji.... Ako od njih sto, jedan kaže nešto pozitivmo, ja ću da sečem ******.
 
Nije pomešao, prosečan Rus nem poima gde je Srbija...

Sto puta sam već napisao na ovom forumu... Pitaj bilo kog vozača šlepera, Srbina, koji je vozio za Rusiju, šta misli o Rusiji.... Ako od njih sto, jedan kaže nešto pozitivmo, ja ću da sečem ******.

E sad gledao sam jednom sve ya ljubav kada je jedan Srbin isao u Rusiju kod devojke , i pita Kalinic taksistu dali yna gde je Srbija a onaj odgovara:
Sjerbi i Rassii braca.:bye:
 
E sad gledao sam jednom sve ya ljubav kada je jedan Srbin isao u Rusiju kod devojke , i pita Kalinic taksistu dali yna gde je Srbija a onaj odgovara:
Sjerbi i Rassii braca.:bye:

Homoljac, ajd raspitaj se malo, keve ti... Slobodno... Odi do bilo koje špedicije... Pitaj onako u prolazu...

Veruj mi, ja sam bio šokiran...

Mada sam se isto šokirao kad su mi drugari išli na proputovanje kroz španiju, pa su u Barseloni hteli da objasne kelneru odakle su...

Serbia

Servia?

Serbia, Serbia...:rtfm:

Serbia-Montenegro?:think:

Aaaaaaa serbia-MONTENEGRO....:super:
 
Homoljac, ajd raspitaj se malo, keve ti... Slobodno... Odi do bilo koje špedicije... Pitaj onako u prolazu...

Veruj mi, ja sam bio šokiran...

Mada sam se isto šokirao kad su mi drugari išli na proputovanje kroz španiju, pa su u Barseloni hteli da objasne kelneru odakle su...

Serbia

Servia?

Serbia, Serbia...:rtfm:

Serbia-Montenegro?:think:

Aaaaaaa serbia-MONTENEGRO....:super:

"Sve za ljubav" :hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:shta bi mu tek odgovorio u "Zvezdanma Granda....verovatno "Kosovo je Srbija (a sve ostalo je Delta)
 
1. Адријан Дима
Рођен у Румунији 1970. године. Служио у специјалним јединицама Румуније. Од 1993. г. ратовао у Српској Крајини (између осталог у центру “капетана Драгана”). У Републици Српској од краја 1994. г. ратовао у саставу извиђачког одреда “Бели вукови” (ПалеЈахорина) СарајевскоРоманијског корпуса. Погинуо у борби на планинском масиву Трескавица 03.05.1995. г. Сахрањен на гробљу Пала.

2. Анисимов Валериј
Рођен 1956. г. у СанктПетербургу. Погинуо 1995. г. Посмртни остаци допремљени у Русију.

3. Александров Александар
Рођен 1961 г. у СанктПетербургу. Артиљеријски официр, ветеран Придњестровља и Абхазије. У Републици Српској од краја 1992. г. Командир руског ударног одреда (Одред Александрова) који је деловао код Скелана и у Сарајеву (Хреша). Погинуо 21.05.1993. г. у рејону Борија од експлозије мине током извиђачке акције. Сахрањен на гробљу с. Хреша (Српско Сарајево).

4. Астапенков Анатолиј Сергејевич
Рођен у граду Перм 17. новембра 1968. г. У Совјетској Армији служио у морнаричкој пешадији. Ожењен, има сина. У Републици Српској од зиме 1993. г. Ратовао у саставу ударног одреда код Власенице (Источна Босна), у Одреду Александрова (ХрешаСрпско Сарајево), 2. Руског Добровољачког Одреда (ПрачаПале) и 3. РДО (Јеврејско гробљеСрпско Сарајево). Јуначки погинуо на положају Златиште (на северу Српског Сарајева) 20. јануара 1994. г. Сахрањен на војничком гробљу у с. Доњи Милићи (Српско Сарајево).

5. Баталин Сергеј
Рођен 14. септембра 1961. г. у Москви. По струци лекар. Ожењен. У Републици Српској од јануара 1993. г. Као војни лекар у саставу 1. Козачког одреда непосредно учествовао у борбеним дејствима. У борби за село Твирковићи од експлозије противпешадијске мине изгубио стопало. Умро у јесен 1993. г. у Вишеграду (Република Српска). Сахрањен на гробљу Црнућа у Вишеграду (Република Српска).

6. Богословски Константин Михајлович
Рођен 4. фебруара 1973. г. на Памиру (Таџикистан). Живео у Москви. У Републици Српској од краја марта 1993. г. Ратовао у саставу 2. Обједињеног Руског Добровољачког Одреда (2. ОРДО) (ВишеградГоражде). Погинуо 12. априла 1993. г. током јуначке одбране узвишица Заглавак и Столац, као митраљезац бранећи заставу на положају. Сахрањен на војничкоцрквеном гробљу у Вишеграду.

7. Бондарец Олег Дмитријевич
Рођен 4. априла 1969. г. у Кијеву (Украјина). Од 1994. године ратовао у саставу српских одреда у Српском Сарајеву (“Бели вукови”, батаљон на Добрињи). Погинуо 20. новембра 1995. г. у Озренској улици Српског Сарајева. Сахрањен на војничком гробљу с. Доњи Милићи (Српско Сарајево).

8. Бочкарјов Александар Јурјевич
Рођен 6. априла 1971. г. у Вороњежу. У Републику Српску стигао крајем 1993. г. Ратовао у саставу 3. РДО (Јеврејско гробљеСрпско Сарајево). Погинуо 10. фебруара 1994. г. од снајперске ватре. Сахрањен на војничком гробљу с. Доњи Милићи (Српско Сарајево).

9. Булах Виктор
Погинуо 1999. г. на граници са Албанијом. Посмртни остаци пренети у Русију и поново сахрањени. (Његова погибија описана у књизи А. Дрецуна “Косметска легенда”)

10. Биков Валериј
Рођен 1962. г. Активан официр у чину капетана. У последње време живео у СанктПетербургу. У Републици Српској од краја октобра 1992. г. Ратовао у саставу 2. РДО (Вишеград) и 3. РДО (Јеврејско гробљеСрпско Сарајево), као и у саставу српских јединица. Завршио тенковску школу у Бања Луци. Погинуо августа 1995. г. у рејону Добриња од снајперске ватре. Сахрањен на војничком гробљу с. Доњи Милићи (Српско Сарајево).

11. Гаврилин Валериј Дмитријевич
Рођен 1963. г. у Гродну (Белорусија). У последње време живео у СанктПетербургу, где је и завршио економски факултет. Ратовао у Придњестровљу. У Републици Српској од новембра 1992. г. Ратовао у саставу 2. РДО (Вишеград), 2. ОРДО (Горажде) и 3. РДО (Јеврејско гробљеСрпско Сарајево), и краће време у бригади “Пантери” (Бјељина). Био међу најпознатијим и најиздржљивијим добровољцима. Погинуо 5. априла 1995. г. од снајперске ватре на Грбавици  Српско Сарајево. Сахрањен на војничком гробљу с. Доњи Милићи (Српско Сарајево).

12. Ганијевски Василиј Викторович
Рођен 16. јануара 1960. г. у граду Кримск (Краснодарска област). У последње време живео у граду Саратову, активно учествовао у Саратовској козачкој организацији. У Републици Српској од јануара 1993. г. Ратовао у саставу Козачког одреда (Вишеград). Погинуо 12. јануара 1993. г. у селу Твирковићи током операције заузимања долине Ораховци код Вишеграда. Сахрањен на војничкоцрквеном гробљу у Вишеграду.

13. Гешатов Виктор

14. Десјатов К. Аркадијевич
Рођен 12. јануара 1955. г. Питомац дечјег дома. Учествовао у раду Козачке организације. Ратовао у Придњестровљу. У последње време живео у граду Јекатеринбургу. У Републици Српској од марта 1993. г. Ратовао у саставу 2. ОРДО (Горажде) и 3. РДО (Јеврејско гробљеСрпско Сарајево). Јуначки погинуо 6. јануара 1994. г. извлачећи трудницу под снајперском паљбом на Јеврејском гробљуСрпско Сарајево. Сахрањен на војничком гробљу с. Доњи Милићи (Српско Сарајево).

15. Желински Мечислав
Рођен и живео у Пољској. Ратовао у саставу извиђачког одреда “Вукови са Дрине” (Зворник) Дринског корпуса Војске Републике Српске. Погинуо 1995. г. током одбијања непријатељског јуриша у рејону Санског Моста. Сахрањен на гробљу у Зворнику.

16. Иванов Сергеј Јевгењевич
У последње време живео у СанктПетербургу. У Републици Српској од септембра 1995. г. Погинуо у Сарајеву. Сахрањен на војничком гробљу с. Доњи Милићи (Српско Сарајево).

17. Котов Генадиј Петрович
Рођен 1960. г. у граду Волгодонску (Ростовска област). Ратовао у Придњестровљу. У Републици Српској од децембра 1992. г. Ратовао у саставу Вишеградског козачког одреда. Био начелник штаба, а потом командир тог одреда. Погинуо 9. фебруара 1993. г. у заседи код Вишеграда. Био сахрањен на војничкоцрквеном гробљу у Вишеграду. Посмртни остаци 1994. г. пренети и поново сахрањени у граду Волгодонску, где живи његова удовица са децом.

18. Куцаров Јордан
Рођен 1968. г. у Бугарској, у граду Стара Загора. Ратовао у извиђачком одреду “Бели вукови” (ПалеЈахорина) СарајевскоРоманијског корпуса Војске Републике Српске. Погинуо у борби на планинском масиву Трескавица 4. јула 1995. г. Посмртни остаци пренети и поново сахрањени у Бугарској.

19. Лучински Леонид
Рођен 1970. г. у граду Адлер (Краснодарска област). Погинуо 1995. г. Посмртни остаци пренети и поново сахрањени у Русији.

20. Малишев Роман Серафимович
Рођен 20. фебруара 1970. г. у граду Вјатка (Киров). Три године био послушник Валаамског манастира. У Републици Српској од средине 1994. г. Ратовао у саставу 3. РДО (Јеврејско гробљеСрпско Сарајево) и одреда “Бели вукови” (ЈахоринаПале). Одликовали су га посебна одважност и снажан дух. Погинуо 25. октобра 1994. г. током борби на Мојшевичком брду у северозападном делу Српског Сарајева. Романово тело је откупљено од непријатеља и сахрањено на војничком гробљу с. Доњи Милићи (Српско Сарајево).

21. Малишев Петар Анатољевич
Рођен 25. јуна 1967. г. у Москви. Ратовао у Придњестровљу. У Републици Српској од децембра 1992. г. Ратовао у саставу 2. РДО (ВишеградПрибојПрача (Пале)), 3. РДО (Јеврејско гробљеСрпско Сарајево) и одреда “Бели вукови” (ЈахоринаПале). Одликовали су га храброст и предусретљивост. Погинуо 3. октобра 1994. г. током борби за Мојшевичко брдо у северозападном делу Српског Сарајева. Сахрањен на војничком гробљу с. Доњи Милићи (Српско Сарајево).

22. Мелешко Сергеј Владимирович
Рођен 29. јуна 1965. г. у граду Минералне Воде (Ставропољска област). Служио као специјалац у ОМОН-у (специјалним снагама милиције) у граду Риги (Летонија). У Републици Српској од почетка јесени 1992. г. Ратовао у саставу 1. РДО (Српска ХерцеговинаТребињеБилећа). Погинуо 30. септембра 1992. г. у рејону Гацка у оклопном возилу од експлозије мине. Сахрањен на гробљу у Билећи.

23. Мирончук Сергеј Александрович
Рођен јануара 1970. г. у Одеси (Украјина). У Републици Српској од децембра 1993. г. Ратовао у саставу батаљона на Добрињи (Српско Сарајево) и јединице “Бели вукови” (ЈахоринаПале). После рањавања заробљен 18. јуна 1995.г. Муслимани га после зверског мучења убили на планини Трескавици код Трнова. Његово тело је размењено и сахрањено на гробљу у Доњим Милићима (Српско Сарајево).
 
Poslednja izmena:

Back
Top