Титов режим

svega je bilo manje, krađa, ubistava, narkotika, nasilja
За дрогу није тачно, дроге је било али се то толерисало и на жалост нити су људи који су се дрогирали знали да је то опасно, нити је било баш "тешко" набавити дрогу, посебно осамдесетих година прошлог века.
 
  • Podržavam
Reactions: PA8
За дрогу није тачно, дроге је било али се то толерисало и на жалост нити су људи који су се дрогирали знали да је то опасно, нити је било баш "тешко" набавити дрогу, посебно осамдесетих година прошлог века.
ja sam u 80 desetim vec bio porodicni covek i znam kako je bilo
 
  • Haha
Reactions: PA8
ja sam u 80 desetim vec bio porodicni covek i znam kako je bilo
Почетком осамдесетих Београд је био пун дроге, а то зато што је седамдесетих све решавано неплански, од случаја до случаја и што се полицајци нису пуно интересовали за то. Постоје сведочења и полицајаца и оних који су се дрогирали у то време.
Полицајци нису ни могли да се интересују више јер им је наређено тако да они ни нису могли боље.
Некада је то била ствар "високог друштва" међутим осамдесетих дрога продире све више међу људе.
 
Почетком осамдесетих Београд је био пун дроге, а то зато што је седамдесетих све решавано неплански, од случаја до случаја и што се полицајци нису пуно интересовали за то. Постоје сведочења и полицајаца и оних који су се дрогирали у то време.
Полицајци нису ни могли да се интересују више јер им је наређено тако да они ни нису могли боље.
Некада је то била ствар "високог друштва" међутим осамдесетих дрога продире све више међу људе.
koliko je droge bilo recimo u tonama u srbiji 1977me?
 
turci su bili zakon. Za sargarepu ode prst, za ukradeno prase ode saka, za kravu cela ruka..................pa ondak kradi ako ti se isplati.
Kad bi danas imali taj turski zakon, pola Srbije bi bilo sakato.
Kaкви Турци, то потиче из времена Мојсијевог законика, а и било је распрострањено у другим законицима.
https://www.britannica.com/topic/talion

koliko je droge bilo recimo u tonama u srbiji 1977me?
Ти си рекао да је било у тонама, не ја.
У том периоду дрога је била јефтина и лако доступна. Ко је хтео да се дрогира није му требало много труда или муке.
 
  • Podržavam
Reactions: PA8
За дрогу није тачно, дроге је било али се то толерисало и на жалост нити су људи који су се дрогирали знали да је то опасно, нити је било баш "тешко" набавити дрогу, посебно осамдесетих година прошлог века.
Ponovo iznosis falisifkate i fantazije.
Gde su ti dokazi, odnosno dokumenti iz supa Beograd 80 i neuropsihijatrije 80 - tih ?
 
  • Haha
Reactions: PA8
5250.png
 
  • Haha
Reactions: PA8

Back
Top