Tipu bolje cuce farmerice ili trenerka?

nista gore kad vidis tipa doso na fakultet u trenerci ko ljakse najgori...i inace odvratne su mi te trenerke na muskarcima a posebno jer im bulja izgleda najcesce ko sovjetski savez u njima :neutral: i jos ako imaju ono dole sto steze nogu,pa izgledaju ko salvere,al obavezno jedan broj krace da se ispod vide fensi plitke carape i zlatne/srebrne/teget/crvene lakirane pume ili tako neke ljakse patike...trenerka je za razvacenje po kuci,setnju evetnualno,dug put a kad vidim da neko ne izlazi iz trenerke bas mi je ruzno...

Za svih pet godina studija, jako dobar drug, nikada na faks nije dosao u farmerkama, iskljucivo trenerka ili neke sportske pantalone! Fenomenalan decak, odlican covjek!
Zasto bi bio seljak?
Zato sto mu se ukus razlikuje od ukusa vecine?

Da li na Adu idete u farmerkama i cipelama?
Da li kejom setate u tom istom?
Ili se ipak opredijelite za sportsku varijantu?

Izaci u klub u trenerci? Ko to radi?

Jednostavno, postoje prilike i godine za sve!
 
to da li je neko dobar covek ili sta god nema veze sa tim kakav mu je ukus.
jednostavo smatram da neke institucije treba da se ispostuju,kao sto je npr da se na fakultete,pozorista,sudove itd ne ide u trenerci,polu go i slicno.odaje mi utisak neozbiljnosti,kao sto si rekla takva je prilika da nije za trenerku :neutral:

a trenerke ko trenerke su mi ruzne,ko debele pidzame i na muskarcima i na zenama.
 
Meni je samo zaparalo oci ono sto sam boldovala!
Nemamo pravo etiketirati nekoga takvim opaskama!

Jednolicnost je najgora, kada neko fura isti fazon pošao na posao, u provod ili u setnju!

Meni se pali lampica kada vidim dobro musko u trenerci, bijelim patikama, jos ako onako lagano trci ispred mene, pa stane da protegne napete misice, mmmmm....................
Pali se lampica i pri pogledu na dobro musko u farmerkama, nekom opustenijem modelu, da nije ovaj fazon koji svi nose, pocijepano, izblijedilo....i crnoj kosuljici, sa otkopcanim dugmencem, mmmmmmm
 
Za svih pet godina studija, jako dobar drug, nikada na faks nije dosao u farmerkama, iskljucivo trenerka ili neke sportske pantalone! Fenomenalan decak, odlican covjek!
Zasto bi bio seljak?
Zato sto mu se ukus razlikuje od ukusa vecine?

Da li na Adu idete u farmerkama i cipelama?
Da li kejom setate u tom istom?
Ili se ipak opredijelite za sportsku varijantu?

Izaci u klub u trenerci? Ko to radi?

Jednostavno, postoje prilike i godine za sve!

А зашто је факултет место коме приличи тренерка? (Изуизев ако није ДИФ.)

Мислим, један мој познаник је на тастову сахрану дошао у тренерци. То га не квалификује као лошег човека, али га кавалификује као човека који не зна или не поштује нека друштвена правила о културном облачењу на одређеним местима и у одређеним приликама.
 
Meni je samo zaparalo oci ono sto sam boldovala!
Nemamo pravo etiketirati nekoga takvim opaskama!

Jednolicnost je najgora, kada neko fura isti fazon pošao na posao, u provod ili u setnju!

Meni se pali lampica kada vidim dobro musko u trenerci, bijelim patikama, jos ako onako lagano trci ispred mene, pa stane da protegne napete misice, mmmmm....................
Pali se lampica i pri pogledu na dobro musko u farmerkama, nekom opustenijem modelu, da nije ovaj fazon koji svi nose, pocijepano, izblijedilo....i crnoj kosuljici, sa otkopcanim dugmencem, mmmmmmm
dobro
da se ogradim.MENI je osoba koja na fakultet ide u trenerci ljakse i smatram da nije prikladno da na takvo mesto ide odeven u istoj.

objektivno on mozda nije ljakse.MENI jeste i to hc.

i jos jednom da se ogradim,uopste ne ocenjujem kakva je neko osoba,jednostavno da nema kulturu oblacenja na pojedinim mestima koje to zahtevaju.
 

Back
Top