"Ti si mi drugi!"

To je meni tako glupo,znam da muskarce uglavnom zanima da li su prvi,drugi ili deseti,i to jeste u neku ruku normalno,ali mene zivcira.******,ako ti je sa nekim lepo,onda treba da ti bude lepo bez obzira na to koji si po redu.
 
Emily_Bg:
To je meni tako glupo,znam da muskarce uglavnom zanima da li su prvi,drugi ili deseti,i to jeste u neku ruku normalno,ali mene zivcira.******,ako ti je sa nekim lepo,onda treba da ti bude lepo bez obzira na to koji si po redu.

Upravo ovo navedeno.....

Shta vas boli k...... da li smo bile sa jednim, pet... pedeset pre vas... i vi ste bili, pa shta? Samo da se nadje sad neki grdoban lik i kaze da nece "istroshenu ribu" i slichne gluposti, koje sam chula od drugarica, kojima su dotichni to govorili...
 
Emily_Bg:
To je meni tako glupo,znam da muskarce uglavnom zanima da li su prvi,drugi ili deseti,i to jeste u neku ruku normalno,ali mene zivcira.******,ako ti je sa nekim lepo,onda treba da ti bude lepo bez obzira na to koji si po redu.

Eh, pa treba da predjes na veci nivo, da se upoznas sa facama i da se preselis u Beograd.
 
divljakushica:
Najcesca recenica koju zene izgovaraju je upravo naziv ove teme. Licno to nisam nikada izgovorila, pa ni onda kad je to bilo tacno. Da li neko uopste veruje u takve izjave?
..ja joj kazem da stavi ruku na bibliju pa da to potvrdi ............... :lol: :lol: :lol: ......zakletva je zakletva ...a i svi cemo gore na ispovest .......
 
Loshi jebaci vole da su prvi,u tom sluchaju ne mozes da ih kritikujesh jer ne znash ni za bolje ni za gore,a oni puni sebe,kao sad su face. Dobri jebachi vole da su peti,sesti...zna covek da radi radnju,jos ako i devojka zna-zestok sex je zagarantovan!!!
 
mogao bih roman na tu temu napisati i z licnog iskustva,.
recenica za kraj je bila-ja te postujem kao osobu i osecam prijateljstvo prema tebi,...
cinicno j eto i dvolicno,..nije joj hvalilo ljubavi prema meni,nego hrabrosti joj je hvalilo prema sebi,.
i razisli smo se,.nakon svega,.kad je bilo najbolje i trebalo postati trajno,..
i sada samo sms za rodjendan i tako znam da je ziva,..sa kom,gde,je li sae pokajala,je li jos uvek tako dobra u krevetu,...to ne zna i ne zelim znATI,..
 
topmodelsica:
Eh, pa treba da predjes na veci nivo, da se upoznas sa facama i da se preselis u Beograd.
Jel ti to rekao Marko Milosevic da me pitas?
Cero,nemoj ti da mi samo pricas o Beogradu i facama,dok si ti bila u pelenama ja sam harala ovim gradom,koji za tebe verovatno idalje jedna daleka i nedostizna destinacija.
 

Back
Top