"Ti si mi drugi!"

topmodelsica:
A zamisli da mi decko mojih snova pukne od Muke, ne dolazi u obzir. I to samo zbog toga sto mu se ucinilo da je u redu da me vozi kuci, a ne znam ni kako je mislio da me vozi svojoj kuci, kad je ozenjen a kao da nije, a mojoj kuci stvarno ne bi bilo dobro da me je odvozio tako pre vremena, pre svega onoga sto se desilo samo za dva naredna dana a neko bi to razvukao na dve godine. Svi imaju razloga za ljubomoru, sve se tako brzo desilo, i ja sam sad najpopularnija i najmocnija.
...a uz to Muka je najgori Muchenik i Sheprtlja. tako? nekako slichi na Koju... koji bi da te vozi kuci... svojoj... a uz to je ozzenjen... :) a kao da nije...
 
Maslachak:
...a uz to Muka je najgori Muchenik i Sheprtlja. tako? nekako slichi na Koju... koji bi da te vozi kuci... svojoj... a uz to je ozzenjen... :) a kao da nije...

Ne moze da lici na Koju, jer Koju volim, na Kojinoj sam strani, a Muku sam navlacila da prenosi stene, pa mu kazem, sad vrati stene, samo da me ostavi na miru, jednom, i ostavio me je, konacno.
 
divlja:
U stvari ovo je jako zanimljiva tema kad sam ja u pitanju.
Prvi je znao da je prvi, drugi da je drugi, do treceg nisam stigla. :lol: :-P

Ja sam bila nezainteresovana za svoje decake ranije, i nikad ih nisam brojala, i nikad nisam znala ko mi je decko a ko mi je samo drug, zato sad ne znam ko je Nista, ko je Tuga, ko je Cemer a ko je Jad. Tada kada sam im dala ta imena, mislila sam da su to cetvorica mojih bivsih, mislila sam "Imala sam cetiri decka".
 
Prvi se uhvatio za glavu kad je saznao da je osvojio "zlato" (možda je bio alergičan?)..
Drugi je mislio da lažem...kad sam mu rekla koji mi je....
A treći....e pa ne moram sve da kažem....možda naFatam muža ovde na Forumu pa posle bude ovo-ono...
 
luna 30:
Vjeruj mi SVI. Neki to umiju da sakriju, neki ne, ali svi se plase da ne nadjemo boljeg ( je..ca, naravno )

Da, da - ovo je kao da tvrdim da SVE zenske osobe misle da su nevidjene ye8achice, a u stvari su... Verujte mi ima ih puno...

Npr. "Sada ce teta da ti pokaze, a ne one tvoje klinkice!" - bilo mi je zao da bilo kakvim gestom pokazem da je ispodprosecna ye8achica, sto je bilo jako tuzno i za njeno zivotno iskustvo i za njeno veliko samomisljenje...
 

Back
Top