Tenis

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Zelim puno srece Noletu i devojkama, ali mislim da Jankovicka i Ivanovicka nemaju teoretske sanse...
ja mislim da ana ima, ako prebrodi tremu i odigra kako znamo da ume. a jelena... nekako joj fali "edge"... ali nije za potcenjivanje :) sada cemo videti koliko su u stanju!
nole jos ne igra, ali verujem da prolazi grupu! :)
ana danas oko 21:30 na avali (mozda i na eurosportu koji sigurno prenosi bar prvi mec, oko 18h).
 
bravo za anu!! :D
evo jednog klipa koji ce se dopasti svaaaakom ljubitelju tenisa. da ne kvarim utisak necu nista reci- samo da klip traje oko pola minuta, pa mogu bez problema i oni sa dialup-om da ga pogledaju :)
 
Znam ovaj klip,na Youtube iam milion tih zezancija :D :D :D Ovaj je jedan od najjacih.Ali ko hoce stvarno da uziva,neka nadje skipove kad Beker pogadja 5 aseva zaredom(da,da),ili sampras kad ubije Agasija sa 4 vezana.Ima i klip kad Agasi vezba Trick Shots,to je ekstra :D

Poslednji stvarno dobar klip sam vieo kad Ivan Lendl namerno pogadja Mekinroa u grudi,roknu lopticu ljudski u njega :D

Bravo za Anu,bice prva u grupi! A za Jelenu...Ako prodje,osvojice turnir!A mislim da ce biti poslednja-ima mnogo tezu grupu,i mnogo slabiji mozak da igra u njoj.
 
jelena je dogurala dokle jke dogurala, zato sto je samu sebe gurala do krajnjih granica... tooooliko turnira... bice muke sledece godine, ako ne popravi servis i bude najbolja kada je najbitnije... zato je ana verovatno buduci srpski, pa i svetski no. 1!
a i kuznjecova ima slican problem kao jelena- nije ona neka teniserka, koliko je u stvari bila vredna...
 
a sto ne desno? :p
ana je izgleda u polufinalu! mnooooogooo je dobro sto je dobila tie break!
srlesrle; lepo bi bilo da tenisu das svoju 1000. poruku :D

edit (sa B92):

Najbolji srpski teniser Novak Djoković igraće sa Rafaelom Nadalom, Davidom Fererom i Rišarom Gaskeom u okviru "zlatne" grupe prve faze takmičenja na ATP šampionatu u Šangaju. U drugoj, "crvenoj" grupi takmičiće se Rodžer Federer, Endi Rodik, Nikolaj Davidenko i Fernando Gonzales. ATP šampionat u Šangaju, koji okuplja osam najboljih svetskih tenisera, igra se od 11. do 18. novembra, na tvrdoj podlozi, za nagradni fond od 4,45 miliona dolara.

Đoković počinje takmičenje u Šangaju u nedelju, duelom sa Špancem Davidom Fererom. Đoković je do sada četiri puta igrao sa Fererom, trenutno 6. teniserom na ATP listi, i ima polovičan učinak, s tim što je obe pobede zabeležio upravo na tvrdoj podlozi, kakva ih očekuje i u Šangaju.

Protiv Francuza Gaskea, Đoković je igrao dva puta i zabeležio je obe pobede, dok je u okršajima sa Nadalom slavio dva puta iz sedam mečeva, s tim što na tvrdoj odlozi ima dve pobede iz tri duela sa Špancem.

U polufinale završnog Masters turnira u Šangaju plasiraće se po dva tenisera iz svake grupe.
 
Evoooooooooooooo i 1 000 komenatara i to posvecen tenisu!!!!!!!!! :D :D :D

Sto ne desno?Eeeee,fora je levo ;)
Bravo za Anu,malo se srala pred kraj,ali onda i dobila,super.Noletova grupa je malo slabija od ove prve cini mi se,i to je dobro za Noleta.
 
O-ho,pazi ekipu sa F1.Mada,vi ste sveprisutni na ovim sportskim podforumima.:)
Ovo sto bih zeleo da kazem,mozda je neko vec pre uradio,ali me mrzi da pretrazujem,pa ne zamerite,ali ipak moram reci.
Dakle,pitam se da li ce ovi nasi neuki sportski komentatori ikada da se oslobode svoje ustogljenosti i preterane formalnosti.Kao da su roboti.
Evo,slusam ovog na Avali sto komentarise mec J.Jankovic-Cakvetadze...Pa 1000 puta je izgovorio puno ime i prezime nase teniserke.Zar nije dovoljno osloviti je samo imenom?!!!!Pa svi znamo kako se preziva i ona i Ana i Nole i JAnko...
To rade i svi drugi komentatori.
Ko je bar jednom gledao neki mec na HRT-u nekog njihovog tenisera,a da ga je komentarisao Mićo Dušanović,zna o cemu govorim.
 
To sto su ustogljeni nije toliko strasno koliko je strasno sto nemaju pojma o tenisu i sto nemaju veze s` mozgom. A kad onaj na Avali krene da stenje nikad kraja..

Pored Viskovica treba izdvojiti i Dragana Pesikana. Ostalo je tragika..
 
Jelena se zaljubila?Pa blago njoj..Kako je isprozivala onog jadnog Mareja bilo bi lepo da nju neko tako ispali a onda da ***** po novinama.Covece,koliko je puta izjavila "on se zaljubio..." koja klosarka.I ako jeste,a nije htela nista sa njim, nije trebala da prica.A ona isprica svaki detalj kako je ovaj pokusao da je smuva.Nije u redu,sta sad,da je Marej bio sa njom trebao je da prica koju pozu voli ili slicno....Glupost.
A i novine od toga napravise spektakl...Gledao sam sinoc Jelenu posle izgubljenog prvog seta vodila je 4:0 sta bi na kraju?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top