Tenis

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Tipsa da seuzobilji?NO WAY covece! On celepo odigrati jedan turnir,i na osnovu njega nece igrati narednih 6.E kad zaboravi to takmicenje opet ce d aodigra jedan dobar i tako uvek.Covek nije za velike stvari.

E danas igra Roze sa Karlovicem opet! Prosle nedelje je imao puuuuuno problem sa njim,videcemo sada...Taj Karlovic ako nastavi ovako,eto njega u prvih deset sledece godine,iako je vec RELATIVNO mator za tenisera.

A nas Nole-pa ako ispadne od Santoroa nek se ubije odmah :D :D :D
 
dakle,neka se Djokovic ubije odmah...Sramota,stvarno...ratnik je u pravu,a tu sam se slagao od pocetka-Nole dok ne bude u kontinuitetu dobijao meceve nece biti broj jedan.

Evo pocinje Nadal....Vamos Rafa! :D
 
hehheee.... nole je tako brzo napredovao da se ranije napravljen raspored pokazao kao- previse! i za snagu i za motivaciju! igrao je stvarno dobro i to sto ce mu od sledece sezone trebati raspored poput federerovog (a ovaj mec je bio jedan od dokaza za to) je samo razlog da se radujemo :)
gde je tu sramota. nole nije igrao ni sa 30% mogucnosti :) valjda se ponadao da moze da prodje koje kolo, pa kada je video da ce morati malo da se potrudi.... nista... spremanje za sangaj...
ko se poslednji smeje, najsladje se smeje... necete ga prepoznati u sangaju... ima u nekim poenima vise da tapne lopticu nego danas za ceo gejm :)
i drago mi je da nema kompleksa- covek se ne bedaci preterano kada izgubi od nekog levog igraca. dobro zna zasto se to dogodilo, a mozda i pre nego i sto se dogodi... sledece sezone pada rafa, a za koju godinu i federer... eto, to je moja nestrucna prognoza :)
 
Heehehe,dobra izjava.

Pazi,nije bas Santoto levi igrac...Za Noleta mozda,ali covek ipak zna.Pa ne bi Zimonjic dzabe igrao sa njim u dublu(do skoro) :D

No,ima jedna dobra stvar koju si ti takodje rekao...Sad mzoe da se odmori za Sangaj!Koliko ja razumem,u grupi ce biti sa Federerom,Rodikom i Hasom,jaaaaako teska grupa.Ali realno - posle ove pauze mozemo ocekivati svasta od njega :D :D :D
 
Nole odigrao najvise meceva od svih tenisera ove godine i covek je sa najvise pobeda-cisto ako niste slusali coveka koji je komentarisao mec (na sport klubu).A kazu da na ovom turniru nije ni trebao da ucestvuje - pomenuse i Samprasa cini mi se koji je glat odbio ucesce zbog previse meceva u jednoj godini.A bas se videlo da je igao bukvalno s 30% snage, al nema veze nek se samo spremi za zavrsetak za sada jako uspesne godine za njega.
 
na sajtu b92 kazu da je nole operisao stopalo, a na eurosportu (i svuda po netu uostalom) kazu da su ga mucili umnjaci koje je izvadio, tj. postoperativni period... sto je najzanimljivije- i nole je sam priznao da nije igrao ni sa 30% snage. deluje kao neskromna izjava, ali zasto bi istinu nazivali neskromnoscu? :)
 
Ma sto da ne?Ionako se naigrao ove sezone,pa i ako je izgubio,nije strasno...A uostalom,za svaki poraz se dobija 150 000 dolara na Masters kupu,a za pobedu 250 000! Zar nije bolje da izgubi od Santoroa i posle dobije 2 meca ovamo,eventualno dobije i polufinale...Eto para...E sad,ako posle ovoga bude rekao da nije imao odmor onda stvaaaaaaaaarno...

Evo gledam Blejka i Gaskea.Blejk ce morati mnogo bolje d aigra ako zeli da se nekako plasira na Masters Kup.
 
Nema nista lose,lose je samo sto sad ne mogu nigde da nadjem slobodan teren,a do prosle godine sam mogao da igram gde i kad hocu :(

Evo ga jos jedan bezrazlozan i nicim izazvan poraz Federera! Ovaj Nalbaldian osvaja turnir ako ovako nastavi,koji je to kralj,resio na kraju sezone da malo igra tenis....

Ovaj Masters u Parizu je potpuni promasaj. Rodik nije ni dosao,Nole ko da nije ni igrao,Davidenko takodje,Roze ispao,Gonzales...Od onih koji ce igrati u Sangaju,samo su tu jos Rafa i Has...A ocekujem takodje sutra da gle slucajno ispadne i Rafa.A Has mora da se bori jer ce da mu uleti Gaske.

Nikome nije do ovog turnira cini mi se.
 
O da,sasvim ocekivana pobeda Nalbandiana nad rafom,ali sto ga je oduvao,nije normalno...Najjaca fora je sto je sada u ATP trci DEVETI sto znaci ako Rodik odustane zbog Davis Cup finalal,eto ga Dejvid u Sangaju!!! Sto znaci da ce Roze morati opasno da se spremi ako hoce da opet osvoji Masters Kup :D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top