tema na kojoj ce svako moci da pricha o chemu hoce!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Electra:
Keeper:
dulcom:
Volim pedju Stojakovica
Kingsi su najbolji tim na Planeti

da, samo shto su ih Denver Nuggetsi malo ugazili preksinoc :P ....... al nema veze hehehe :P

bog te, jel neko registrovao, jel ovaj upao sa marsa ili plutona? ........

Cccc Keeperu, pa ti kao stari clan moras novima da pozelis dobrodoslicu, da im pomognes... pa i ako se gube ponekad :wink: !

nisam ni odbor za dochek ni crveni krst zovi moderatorke one ce strogo zvanichnim tonom da svima pozele dobrodoshlicu i svima nam ugode :P

salim se. hehehe.
 
Extreme_Girl:
Sasha85:
Ja sam odavno preporucila da se otovori jedna ovakva tema... Tako da nemam nista protiv ove,ostavicu je,neka sluzi kao chat...


:twisted: Ako je ovo najbolje sto nas moderator moze da smisli impresionirana sam.....Stvarno kome smo mi prepusteni.... :roll:
ovako procitao sam temu cari kritikovala si njenog autora citao sam temu u kojoj se milica 90 oprasta od nas rekla si da se nadas da je otisla a sad jos ovde napadas koga stignes :roll: razumem zasto si otvorila temu o svadjanju :?
 
Extreme_Girl:
Sasha85:
Ja sam odavno preporucila da se otovori jedna ovakva tema... Tako da nemam nista protiv ove,ostavicu je,neka sluzi kao chat...


:twisted: Ako je ovo najbolje sto nas moderator moze da smisli impresionirana sam.....Stvarno kome smo mi prepusteni.... :roll:

Hm... :?
Niko te nije pitao za misljenje... Zato nema potrebe da ga iznosis...
 
Sasha85:
Extreme_Girl:
Sasha85:
Ja sam odavno preporucila da se otovori jedna ovakva tema... Tako da nemam nista protiv ove,ostavicu je,neka sluzi kao chat...


:twisted: Ako je ovo najbolje sto nas moderator moze da smisli impresionirana sam.....Stvarno kome smo mi prepusteni.... :roll:

Hm... :?
Niko te nije pitao za misljenje... Zato nema potrebe da ga iznosis...

Hey... Sash... ne bi trebala ni da odgovaras na takve komentare... :wink:
 
Alexandra9:
Sasha85:
Extreme_Girl:
Sasha85:
Ja sam odavno preporucila da se otovori jedna ovakva tema... Tako da nemam nista protiv ove,ostavicu je,neka sluzi kao chat...


:twisted: Ako je ovo najbolje sto nas moderator moze da smisli impresionirana sam.....Stvarno kome smo mi prepusteni.... :roll:

Hm... :?
Niko te nije pitao za misljenje... Zato nema potrebe da ga iznosis...

Hey... Sash... ne bi trebala ni da odgovaras na takve komentare... :wink:

Cisto da vidi da sam "pravi moderator" i da sve vidim... :P :P :P
 
Alexandra9:
SisaDaPimp:
Alexandra9:
Pa Sasha i Sisa... to vec svi znaju... :D

:D :D :D ubice te Sasha kad procita :twisted: :twisted: :lol: :lol:

EDIT: A sto mora Sasha i Sisa, sto ne moze Sisa i Sasha :lol: :lol: :lol:

Ma nece se ona ljutiti na mene... Bas ste sladak par... Ko u ljubavnim romanima... Ti huligan i buntovnik, pravis tu nered na forumu, a ona sa druge strane jedna primerna devojka koja stavlja zvezdice na tvoje psovke... To ti je bre savremena romantika... :D
Po fazonu SUPROTNOSTI SE PRIVLACE!
 
Miss_worms:
Alexandra9:
SisaDaPimp:
Alexandra9:
Pa Sasha i Sisa... to vec svi znaju... :D

:D :D :D ubice te Sasha kad procita :twisted: :twisted: :lol: :lol:

EDIT: A sto mora Sasha i Sisa, sto ne moze Sisa i Sasha :lol: :lol: :lol:

Ma nece se ona ljutiti na mene... Bas ste sladak par... Ko u ljubavnim romanima... Ti huligan i buntovnik, pravis tu nered na forumu, a ona sa druge strane jedna primerna devojka koja stavlja zvezdice na tvoje psovke... To ti je bre savremena romantika... :D
Po fazonu SUPROTNOSTI SE PRIVLACE!

hahahaha EXCELLENT! :twisted:
 
Kad vec "lupamo".Ovo je haos nash extra moderator Sasha85 je zatvorila temu "PReDLOZITE"!A sve shto tu pishe sa pravom je napisano.I Extreme_Girl nije imala nameru da tebe uvredi...naprotiv :)
I te takoreci"probleme" koje decica od 10ak godina postavljaju ne moze da reshe deca njihovih godina nego psihijatar ili psiholog(u zavisnosti).
I totalno je bedak sa njene(misleci na moderatora)da bilo kome kaze da ne posecuje Forum....Razmisli(te)... :roll:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top