Tema bez naslova

Kazu ljudi, "Koliko ljudi, toliko cudi..."
Sedim ja danas na trgu sa dve drugarice, jedna je udata, druga trudna i verovatno pred udajom samim tim, i ja neudata niti skoro mislim :)
Elem, znamo se od malih nogu, znamo nase majke medjusobno, i rec po rec, dosle smo do teme, koliko roditelji treba da nam se mesaju u zivot a posebno u izbor partnera i sve vezano za ljubavne odnose.
Moja majka se jos uvek po mom misljenju mnogo mesa u sve to, dok mi one kazu da je sve to normalno.
Mislim ok, majka je majka i uvek brine i naravno da joj je stalo da zna da mi je dobro i da sam srecna, ali mene nervira to sto se ja jos uvek nerviram oko toga. Volela bih da se ili ona manje brine, ili da mene ta njena briga toliko ne pogadja.

Zanima me, kakva su vasa iskustva u relaciji majka-vi-partner-ljubav-zivot?

Kiss
 
Kiss_me... iskustvo!? Nikada u zivotu nisam dopustila roditeljima da se mesaju, a roditelji mog bivseg su dosta uticali na njega i na cinjenicu da vishe nismo zajedno.

Treba imati svoj stav. Roditelji su to, treba ih saslusati sta god da imaju da ti kazu, ali ne i da dopustis da se mesaju, jer ti spavas sa osobom sa kojom si, a ne oni.
 
Ma razumem ja njih, ali apsolutno, tj ako ih u necemu i ne razumem, bar ih prihvatam. E sad, mene ljuti to sto oni ne prihvataju mene. Ne mogu naravno da me razumeju u svemu, znam da verovatno vide stvari i bolje nego ja, ali ja sam tip osobe koja dok ne lupi svojom glavom, nece nauciti, pa cak i tada mi se desi da opet zapnem za istu stvar.
Balkanski roditeljski zivot zna stvarno biti jako opterecujuci. Mislim, na kraju mi uglavnom i napravimo onako kako mislimo da treba, ali do toga je trnovit put.
Ne svidja se meni ni ono recimo na severu Evrope gde se vencavaju deca od rodjenih brace i sestara, ali i ovo nase ja nazivam "ciganska komuna".
 
Sharlote:
Nisam se nikad BAS lozila na nekog poznatog. Ali kad sam bila mala svidjao mi se Tom Kruz i da, Dzordan iz NKOTB, sad sam se setila kad sam pricitala Amfibijin post. A i sada mi se svidja npr. Stribor Kusturica, on mi je totalno super, i svidja mi se jos neko poznat, ali sam zaboravila ko.
ahahaha a meni joey iz nkotb :lol:
 
Dont_Break_The_Oath:
Velkommen tilbake.
Tusen kyss for deg!!!!!!!
Daj pridruzi mi se malena,ovde je slavlje.
Slavimo titulu Fernanda Alonsa i mog RENAULT-a!


Uh sinoc sam toliko bila umorna da sam samo svratila ovde i otisla na spavanje. Cestitam Alonsu i Renaultu, i naravno drago mi je da si ti srecan :)
A gde si to slavio?
Nadam se da cemo nas dvoje to proslaviti kako dolikuje ;)
U ostalom, pa sta cekas hihi

kisssss
 
Ako bas hoces iskreno - ne secam se ni da sam te primecivao ranije uopste. :lol:
Pogotovo mi je nejasno sto to moras tako pompezno da najavljujes svoj odlazak i dolazak, ko da je to najbitnija stvar na svetu...

Ali sta znam ja verovatno imas dosta prijatelja ovde....
 
Kiss_me:
Ma jok, nego eto oce mi se, volim da sam u centru paznje :P
hehe
Salim se, volim da se druzim sa vama i nedostajali ste mi i to je sve :)
I'm sorry I'm guilty ;)
Hehe...ko priznaje pola mu se dodaje. :lol: Ma ajd oprosticemo ti... :wink:
I brzo nadji nekog princa da te poljubi....pa da vidimo i neku drugu sliku.
 
Djule-Van Gogh.Bila sam toliko fascinirana njime da sam imala sve isecke iz novina u kojima se on pominje,imala sam sve njegove pesme,i svaki text znala napamet.Poslednji put na njegovom koncertu sam bila pre oko 3-4 god ali ne zbog njega nego zbog samog koncerta.Nije bilo lose.
 
tema je debilna, ali ni mi foruma$i nismo ni$ta bolji chim smo ovde :) zato da odgovorim da nisam bio zaljubljen u bogate i slavne glumice (pu pu daleko bilo), ali sam kao omladinac hteo da uploadujem glumicama:
Sigourney Weaver & Terry Farrell. Sex and Space - xtra kombinacija
 

Back
Top