Sa emocijama ili bez

Мишљења сам да су та врста односа резултат обостраних грешака или непоклапања по карактеру и да је боља опција леп разговор па разлаз, него шврљање са стране, а кунем се у ту жену/мужа.
Ali kad ubede sebe da oni nju vole 😀
 
Ali kad ubede sebe da oni nju vole 😀

Имам и ја један пример, другарица моје сестре. Има двоје деце са човеком из зграде који је ожењен и има још двоје деце у том браку. Сестрина пријатељица је на другом спрату, а та прва (важећа) жена и деца на седмом. Законска жена је прво хтела да се разведе, али се после предомислила.

И тако, баја има две жене и четворо деце. Маестро. 😄
 
Мишљења сам да су та врста односа резултат обостраних грешака или непоклапања по карактеру и да је боља опција леп разговор па разлаз, него шврљање са стране, а кунем се у ту жену/мужа.
Vidi. Otici je lako. Ali kada je porodica u pitanju, mora da se zna da se ne napusta partner/ka, vec deca. Ako imas razlog, bolje da je bas bas dobar. Zivotno dobar razlog.
I to je danas zalosno. Ljudi se razvode tako sto puknu prstima. Ne pricam o : alkoholicar, bije, maltretira, opasan po porodicu, ili je ona psiho, vice na njega, zlostavlja decu i td.
Ne nego, eto, seks na pr.
I znas kad obicno dodje do toga? Izgubi se postovanje prema partneru. A cesto se izgubi zbog gluposti. I tu je onda stvar zrelosti. Ako tako to? I to je osnova stvari pa da dodje do uskracivanja bioloskih potreba? I da to bude: briga me razvedi se? Idi.
Moze, ali ti pichis iz kuce. Ti si problem.
 
Koliko primera samo znam, covek izgubi posao, trenutno ne ide biznis i sl odmah vidis da su im odnosi udaljeni, to isto ukazuje i na seksualni, jer je to mehanizam intime - jedan jaci. I onda posle par meseci, uzme decu i ode.
Ma mamicu ti bre tvoju, mislim se.
 
Vidi. Otici je lako. Ali kada je porodica u pitanju, mora da se zna da se ne napusta partner/ka, vec deca. Ako imas razlog, bolje da je bas bas dobar. Zivotno dobar razlog.
I to je danas zalosno. Ljudi se razvode tako sto puknu prstima. Ne pricam o : alkoholicar, bije, maltretira, opasan po porodicu, ili je ona psiho, vice na njega, zlostavlja decu i td.
Ne nego, eto, seks na pr.
I znas kad obicno dodje do toga? Izgubi se postovanje prema partneru. A cesto se izgubi zbog gluposti. I tu je onda stvar zrelosti. Ako tako to? I to je osnova stvari pa da dodje do uskracivanja bioloskih potreba? I da to bude: briga me razvedi se? Idi.
Moze, ali ti pichis iz kuce. Ti si problem.

Ако се већ растура брак, онда би требало да разлог за то буде мимоилажење између супружника, нешто заиста озбиљно. Не поклапате се? Ок, боље је и разићи се, боље је и за децу, јер неће гледати два лудака који се стално свађају.
 
Ако се већ растура брак, онда би требало да разлог за то буде мимоилажење између супружника, нешто заиста озбиљно. Не поклапате се? Ок, боље је и разићи се, боље је и за децу, јер неће гледати два лудака који се стално свађају.
Tu se ne slazemo.
 
nije ništa zatvoreno, nego je preporuka u amidnistraciji da se sve "kafane" i ostale teme odlepe, što smo mi ovde odmah uradili. A već je tako bilo i sa prošlom.

Lepo je kada što više ljudi piše i ne povlači se. :)
konacno da me i nesto poslusa posle toliko vremena i ugasi kafane.

odlepljivanje je prvi korak ka nestajanju tih debilana koje su i upropastile forum.

lepo je mnogo toga, a ruznoga je jos vise.. stavi na vagu pa sama vidi.
 
koliko vidim ti si samoovlasceni zastupnik sonatice koja se nije oglasila povodom tvojih konstantnih provokacija upucenih meni i koja mi uzgred lajkuje dosta postova cak i na politici.. tvoje ponovljene debilane od jeftinih proseravanja su ovde izbrisane jer su bile provokacije koje nemaju veza sa temom vec iskljucivo vezane za mene a koji trip imas sa mnom to resavaj u kupatilu a ne ovde.

to znaci kao sto sam napisao, da si neutemeljena dileja koja ima neki opskurni analni fles jer za vreme mog 18godisnjeg boravka na krsti nijedan muski korisnik mi nikada nije ko picketina kmecao na pp zasto ga mrzim i sta imam protiv njega. svaki psiho moze da kaze koji je profil takve muske picketine.

i zapamti volino tupava..nikad te nisam nigde prvi ni pomenuo, ni prozvao, ni citirao.. sam si se uvek prvi kurcio i kurcis i dalje i guras nosinu u tudje konverzacije a kad dobijes semioticki po pichci kmecis da brisu. to svakome govori koji si bolesnik.

paula izvini... ne bi se ni javio da tab opet ne zaebava sa banom.

Nisam zastupnik ničiji, već zastupnik teme koju sam ja otvorio i nisam želeo takav način razgovora na istoj, jer si jasno i svesno napisao da želiš da joj vratiš za nešto sa druge teme. A to nema nikakve veze sa inicijalnom temom ili bilo čime što je bila diskusija na temi.

To što pokušavaš da svedeš na nivo "ti si picketina kmečao", ja sam te vrlo uljudno pitao na pp imaš li neki problem sa mnom, pa ti ako imaš izvoli i kaži, tu ćemo da vidimo ko je "picketina", ja koji pitam otvoreno kakav problem ili ti koji mi odgovaraš sa "kakav problem? ja problem? ja ne znam ni ko si". Tu se vidi ko je ko. Ako već hoćeš da laješ izvoli pa se ponašaj kao muško, a ne da mi cviliš ovde po temama i pišeš o meni na temi gde me ni ne taguješ, već pišeš jajarski.

Na moje "sve što imaš sa mnom možeš napisati ovde", što je po tebi kmečanje, ti odgovoriš sa "А ко си ти? И откуд ти таква идеја?", junačino, nisi toliko jak inače bio kad ti se neko obrati konkretno.
 
rece majmun a obrisali mu dva posta na ovoj jer me provocirao :lol:

pomenu tagovanje....uzmi lepo analnu kupu posto vidim da ti fali, pa se dokono taguj.

a ako ti prilikom tog tagovanja zafali i emocija, napisi na njoj marlon pa ce ti debelo crevo vibrirati od srece ko makita kad cepa armaturu.

Mnogo si mi nešto manje jak na rečima kad te opet uputim da možemo ovo da rešimo bez problema.

To što su mi obrisali postove rade jer ne mogu da žive od tvog kmečanja po privatnim porukama, pa zarad mira u kući.

Na tvoju konstataciju da forumašice nemaju iskustva normalno je pitanje kako ti to tačno znaš jer tvrdiš za sve žene ovde tako nešto. To nije provokacija već pitanje normalno, nego ne mogu ljudi više da te slušaju pa obrišu i sklone se, dojadio si svima.
 
Mnogo si mi nešto manje jak na rečima kad te opet uputim da možemo ovo da rešimo bez problema.

To što su mi obrisali postove rade jer ne mogu da žive od tvog kmečanja po privatnim porukama, pa zarad mira u kući.

Na tvoju konstataciju da forumašice nemaju iskustva normalno je pitanje kako ti to tačno znaš jer tvrdiš za sve žene ovde tako nešto. To nije provokacija već pitanje normalno, nego ne mogu ljudi više da te slušaju pa obrišu i sklone se, dojadio si svima.
:mazipsa:
 
Deluje da je uvreženo shvatanje da kad žene žele da prevare svog partnera da to rade zbog emocija i/ili sa emocijama.

Koliko imam uvid u ovo pitanje, to nije tako u većini slučajeva. Naime, startna pozicija obično bude da žele samo sex. I sve mi kažu da ono što žele, to je neko čist i veoma diskretan, naravno njima poželjan i zgodan, sa kojim će se moći desiti samo to, dakle ono što nemaju kod kuće.

E sad, drugo je pitanje da li se vežu nakon toga 😁.

Rekla bih da im je problem baš to što se plaše komplikacija, da li je osoba diskretna, da li će neko saznati od njega, da li će snimati kamerom, da li je čist i zdrav, emotivno sposoban za tako nešto, da ne pravi nikakve komplikacije. I baš zbog svega toga, i tih strahova, većina i odustane od namere.

Šta drugi misle o tome?
Paulinja, zaključio sam da sam demiseksualan. Taman sam ti odgovorio i na pitanje.
 
Za ove koje ja znam lično da su varale i koje su mi bliske ili bliske bile uvek je motivacija bila nekakva emocija a ne potreba za seksom.
Jedna se osećala zanemarenom, frustriranom, druga je htela osvetu zbog prevare partnera, treća isto nemogućnost da uspostavi neku emociju sa mužem i slično.
Ja ne znam za slučaj iz potrebe.
 
pa ako je lep, zgodan, obrazovan, mlad, bogat, osecajan, fin, pametan, i ima djoku 26 x 6,5 cm ...........zena nece pozeleti drugog.................ILI ?
Sto se mene tice...nece pozeleti drugog ako ga voli...i nije ovo sto si nabrojao iskljuciv uslov za to...ali mogu biti bonusi.

Ako ga ne voli...i gleda samo njegove performanse...to ima vajb ko da menja auto...razne voznje,ali na kraju auto ko auto...nista spec i brzo zamenljivo.( moze to u oba pravca ofc)
Ja licno,nisam za takve price...dublje su neinspirativne za mene,ali ono...ko sta voli.
 
Sto se mene tice...nece pozeleti drugog ako ga voli...i nije ovo sto si nabrojao iskljuciv uslov za to...ali mogu biti bonusi.

Ako ga ne voli...i gleda samo njegove performanse...to ima vajb ko da menja auto...razne voznje,ali na kraju auto ko auto...nista spec i brzo zamenljivo.( moze to u oba pravca ofc)
Ja licno,nisam za takve price...dublje su neinspirativne za mene,ali ono...ko sta voli.
znaci, moguce je da zena "odbije" ovo sto sam nabrojao u korist jednog narkomana, ulicara, ruznog, matorog, smrdljivog, bez dana skole, jos i grubog i primitivnog........sa djokom 8 x 1,5 cm................jer se zena bas u takvog zaljubila?
 
Za ove koje ja znam lično da su varale i koje su mi bliske ili bliske bile uvek je motivacija bila nekakva emocija a ne potreba za seksom.
Jedna se osećala zanemarenom, frustriranom, druga je htela osvetu zbog prevare partnera, treća isto nemogućnost da uspostavi neku emociju sa mužem i slično.
Ja ne znam za slučaj iz potrebe.
kolko razvedenih, napustenih i nesretnih zena ima oduvek na ovom forumu, nije ni cudo.

ali njih i razumem, ne razumem ove sto im ovo sluzi ko mesto za dating. mis, usrecice se do moga... :lol:

fala bogu sve sam emo i ostale krljacke faze prosao ... tri forumasice odavde udao direktno svojom zaslugom, kod dve cak bio i kum :)
 

Back
Top