Telesno ispoljavanje emocija

:pop2: :pop3: Daj boze da je grip :lol: to se brze prelezi:dash:
Nisu mi poznate takve reakcije pri zaljubljivanju, doduše viđao sam osobe koje se tako ponašaju, ali ne prilikom "bliskih susreta" sa mnom. Ljudi češće ispoljavaju svoje emocije nekim atipičnim, neuobičajenim gestovima, pokretima, stavovima, grimasama, ređe takvom vrstom telesnih reakcija koje si opisala. :)
Poleptire kao naša Mili. ;) Pogube se kao naš Bob-KNUT. :)
 
Nisu mi poznate takve reakcije pri zaljubljivanju, doduše viđao sam osobe koje se tako ponašaju, ali ne prilikom "bliskih susreta" sa mnom. Ljudi češće ispoljavaju svoje emocije nekim atipičnim, neuobičajenim gestovima, pokretima, stavovima, grimasama, ređe takvom vrstom telesnih reakcija koje si opisala. :)
Poleptire kao naša Mili. ;) Pogube se kao naš Bob-KNUT. :)

Ok, nismo se mozda najbolje razumeli :)
Ne ispoljavam ja ljubav temperaturom :lol:
to mi je telesni znak, prosto imam hipersenzitivno telo koje tako reaguje..
Ali , samo sam se pitala da li i drugima se ispoljavaju emocije fizicki. Ka kad sam tuzna se obavezno automatski razbolim :(, ne moze bez toga da prodje, ne jedem nista, anemija....:neutral:
Uvek mi se odrazi na ili telo ili zdravlje...
 
Hm, malocas me necija blizina osamutila, dobih temperaturu:eek::rumenko::per:
Ne crvenim se , al' imam osecaj mucnine, kao da sam pomalo pospana i gorim :lol: tj povisi mi se telesna temperatura.
Jel imate neke telesne rekcije kada ste zaljubljeni sem standardnog lupanja srca i 'leptirica' u stomaku? Crvenite li? Da li mozete to da kontrolisete i koliko puta vas je to 'odalo' iako mozda niste hteli da to pokazete ;):hvala:

Tebi je stvarno zivot bezbrizan, tvoja jedina briga u zivotu je kako sto bolje zadovoljiti pi,cu i tu i tamo kupiti neke cipele.
 
Hm, malocas me necija blizina osamutila, dobih temperaturu:eek::rumenko::per:
Ne crvenim se , al' imam osecaj mucnine, kao da sam pomalo pospana i gorim :lol: tj povisi mi se telesna temperatura.
Jel imate neke telesne rekcije kada ste zaljubljeni sem standardnog lupanja srca i 'leptirica' u stomaku? Crvenite li? Da li mozete to da kontrolisete i koliko puta vas je to 'odalo' iako mozda niste hteli da to pokazete ;):hvala:

ne krijem kad mi se digne ......
 
Hm, malocas me necija blizina osamutila, dobih temperaturu:eek::rumenko::per:
Ne crvenim se , al' imam osecaj mucnine, kao da sam pomalo pospana i gorim :lol: tj povisi mi se telesna temperatura.
Jel imate neke telesne rekcije kada ste zaljubljeni sem standardnog lupanja srca i 'leptirica' u stomaku? Crvenite li? Da li mozete to da kontrolisete i koliko puta vas je to 'odalo' iako mozda niste hteli da to pokazete ;):hvala:

pocrvenim k'o dzemper koji sad nosim,
spetljana sam sva,
i prilicno smesna.

i ne, ne mogu da iskontrolisem,
i usi mi pocrvene. :rumenko:
 
Kao kad sam tuzna obavezno se automatski razbolim :(, ne moze bez toga da prodje, ne jedem nista, anemija....:neutral:
Uvek mi se odrazi na ili telo ili zdravlje...

A, tooo....pa to je posebna priča...
nesanica, gubitak apetita,
to mi je isto poznato kad se zacopam...
al' ono bašbaš...aha...:aha:

Ponekad je samo pogled
uzrok bezbroj budnih noći,
uzalud se nekad moli,
to je ljubav, to se voli.
I kad oči suze vlaže
i nevješto kad se laže
ili kada tijelo boli,
to je ljubav, to se voli...
 
Oh, pa ne znam..
Nekad se spetljam, skroz onako smešno..
Mogu i da pričam i sve, ali nekako ne znam šta bih sa rukama, i stalno se cerim onako blesavo i ponekad i pocrvenim ili zamucam i tako... :D
Ali uglavnom se ponašam normalno, zato što nisam ni svesna svojih osećanja i onda mi je kao normalno da se ponašam uobičajeno, drugarski i tako..
A kad sam u vezi već sa tom osobom, onda se zaista stalno smejem i ponekad brbljam i ne znam.. :)

Znam da mi je muka i da se razbolim kad treba da povredim nekog, prilikom raskida ili ozbiljnih razgovora sa navođenjem "stvari na kojima treba raditi"... grozno..
 
Hm, malocas me necija blizina osamutila, dobih temperaturu:eek::rumenko::per:
Ne crvenim se , al' imam osecaj mucnine, kao da sam pomalo pospana i gorim :lol: tj povisi mi se telesna temperatura.
Jel imate neke telesne rekcije kada ste zaljubljeni sem standardnog lupanja srca i 'leptirica' u stomaku? Crvenite li? Da li mozete to da kontrolisete i koliko puta vas je to 'odalo' iako mozda niste hteli da to pokazete ;):hvala:

ne da sam imala, nego sam imala bez i da ga sretnem...takoreci od same pomisli :rumenko:
mogu da kontrolisem u meri da to ne bude smesno osobama oko mene, ali ne zelim da kontrolisem bas uvek kad sam sa tim nekim, u direktnoj komunikaciji, susretu, sta vec...odnosno bas hocu da vidi sta mi radi...:per:
 

Back
Top