Telenor RAZOCARENJE''

kolko ste vi naivni, pa to je strasno! Postoje Telenor predstavnistva i postoje prodavnice mobilnih telefona, koje imaju ugovor sa telenorom, i koji mogu da prodaju njihove telefone i pakete. E sada, sasa, ako si tel uzeo u njihovom predstavnistvu, onda ne bi smelo to da se desi, a ukoliiko si naleteo na neku prodavnicu koja ima ugovor sa telenorom, moze se desiti da su ti uvalili fals telefon, koji su oni nabavili ispod stola :mrgreen: Naravno ne pricam napamet, jer sam i sam uzeo tel u telenoru. Naravno prvo sam bio u ''telenor prestavnistvu'' tj obicnoj prodavnici telefona koja je izlepljena telenor posterima i koja ima samo ugovor da prodaje njihove telefone, i naravno, one devojke tamo su me cimale par dana, kako to treba ja da podnesem zahtev, pa da one salju u beograd da telenor obradi, pa tek za tri ili vetri dana dodjem po svoj telefon, e meni se to smucilo i lepo sa otisao do Nisa, u njihovo predstavnistvo kod Kalce, i uzeo tel za 15 minuta, i to sa sve osmehom ljubazne Marije. samo da napomenem da sam korisnik postpejda vec dve godine. od mene toliko :mrgreen:
 
Pozdrav svima,kakav placenik?063 mrezu koristim 10 godina i zbog toga i kazem u naslovu"Razocarenje"Telefon sam kupio u telenor prodavnici u k.Mihajlovoj.Odg.jerotiju:Nisu me zvali experti,dosao sam slucajno do njihovog broja i bio kod njih,i naravno sredili su telefon,sad radi ok,ako se ne racuna povremeno resetovanje
 

Back
Top