TASOS - u reči i slici

Pozdrav svima!
Molila bih MIRABI da mi, ako može, opiše apartmane MENI u kojima je, ako sam dobro pročitala, bila prošle godine preko relax-a. Hvala!

Nisam bas najbolji u postavljanju slika na forume, ali ako hoces mozes da mi posaljes svoj mail pa da ti saljem slike iz Menija.Ja sam bio jako zadovoljan smestajem.I super je za decu,mislim da je ljupce mozda nesto pomesao.Problem je jedino daljina- ili svoj prevoz ili rent-a-car.pozdrav
 
Uplatio sam letovanje u hotelu Rachoni Beach u mestu Scala Rachoni od 22.6.preko agencije Magic.Potrebne su mi informacije o ovom hotelu kao i o samom mestašcu.Znam da je mesto na zapadnoj obali Tasosa, udaljeno 10-15 km. od Limenasa kao i da je vrlo malo (sudeći po Googlovom satelitu), da je hotel prosečan i pored mora.Planiramo rentirati kola za vreme boravka.
 
Uplatio sam letovanje u hotelu Rachoni Beach u mestu Scala Rachoni od 22.6.preko agencije Magic.Potrebne su mi informacije o ovom hotelu kao i o samom mestašcu.Znam da je mesto na zapadnoj obali Tasosa, udaljeno 10-15 km. od Limenasa kao i da je vrlo malo (sudeći po Googlovom satelitu), da je hotel prosečan i pored mora.Planiramo rentirati kola za vreme boravka.

Poznajem vlasnika hotela (oba hotela), Jorgos, studirao je kod nas... dobar je ko lebac, voli uvece da sedne sa srbima i da stuce 5,6,7.. piva. Hotel je lep, cist, bazen, klima.. plaza je pescana, ali je more nekako mirno, cudno... u mestu Sala Rahoni nema nista, jedna prodavnica, dve kafane i poslasticarnica sa super kolacima. Znaci, tu prespavas, doruckujes, sedas u auto pa oko ostrva...
 
Da li neko zna kakve su vile u Potosu : vila Irini i vila Anastasia ???


Bila sam u Anastasiji. Mislim da je Belvi ili Robinson imaju u ponudi? Nalazi se blizu plaze i centra. Vila je skromna. Gazde, stariji ljudi, zive u toj vili pa ako postoji neki problem oni su tu da pomognu. Nisam primetila da su se ljudi zalili prosle godine. Dakle nije luksuzna vila, ali ima sve neophodno i na dobroj je lokaciji: blizu parkinga, pekare, super-marketa, setalista, plaze, apoteke...
 
Postovani Tasovci,
Zelim da vam se zahvalim sto ste mi pomogli u strasnoj dilemi: Tasos....Tasos ili Tasos.
I sta sam mogao nego da izaberem Tasos za ovogodisnji odmor sa porodicom, Ja, supruga i dva klinca 8 i 11 god.
E sad bih vas jos zamolio za nekoliko predloga oko apartmanskog ili hotelskog smestaja.
Posto sam procitao skoro ceo ovaj Forum odlucio sam se za Limenas pa ka jugu ostrva.
Interesuje me iskljucivo smestaj sto blizi plazi zbog dece, max.0 - 80m.

Unapred se zahvaljujem svima na pomoci...
 
Ova doktorova vila je baš blizu plaže. Po mom mišljenju je takav smeštaj dobar izbor, jer se dobije kvalitetan smeštaj za nešto više eura, ali mnogo više odgovara odnos cena-kvalitet kada date tih 100eura više, nego kada ih uštedite (čast izuzecima, koji su već prodati)....
 
Da li ima neko da mi kaze nesto lepo (ili eventualno manje lepo) o Perlinim apartmanima Albatros u Limenasu? Unapred hvala...

Mi smo pre dve godine bili blizu vile Albatros i svakodnevno prolazili pored nje. Nalazi se u novom delu kod Tarsanas plaze na "samoj ulici- magistrali"(prema Skali Rahoni), dvoriste joj nije bilo lepo uredjeno, Tarsanas plaza jeste na minut dva od vile ali je po nama jako losa, a sto se tice same kuce na prvi pogled izgleda ok. Nikakv luksuz, mislim da je Perla u ponudi imala mnogo bolje vile. Prodavnica je bila jako daleko skoro nekih 800 m pa do 1 km., tako da ako niste kolima hmmmm bice vam sve daleko. Od samog centra Limenasa skoro pola sata setnje, ako si sa decom moze biti i duze. Jedina bliza plaza koja moze da posluzi je Nisteri koja je od vile udaljenja oko desetak minuta hoda po magistrali i na kojoj imate dva restorana, tuseve i wc. Gradsku plazu zaboravite iz vise razloga a prvi je taj sto je JAKO daleko od vile a i prljava je. Ja licno sa detetom mislim da se nebih odlucila za tu vilu.
 
Svi moji prijatelji i rodbina, koji su letovali preko "Relax-a" su prezadovoljni i svake godine biraju samo one destinacije u Grckoj koje ta agencija radi, kako bi ponovo isli sa njima.

I ponuda apartmana na Tasosu im je probrana i dobra i sve je prikazano onako kako i jeste, bez ulepsavanja, laznog prikazivanja udaljenosti objekata od centra mesta ili plaze i sl. Uvek imaju bar dve ili tri svoje predstavnice u svakom mestu koje rade, a jedan od objekata bude organizovan kao "Relax club" i tu organizuju informativne sastanke, svakodnevna druzenja za decu, zurke za odrasle...

Zao mi je sto u svojoj ponudi nemaju Sarti na Sitoniji, niti na Tasosu mesta koja sam ja odabrao, inace bih sigurno uplatio aranzman kod njih.

Zasto ti Farkazdine ne kazes razlog zbog kojeg si ih tako ispljuvao po svim temama?
 
A dali je neko isao sa Tasosa na Svetu Goru ili je mozda cuo kako se moze do tamo, konkretno mislim na vizu itd.(bar sam ja tako cuo da je potrebna neka viza ) ?

Dobro si čuo u vezi vize, a sa Tasosa se tamo NE MOŽE otići. To nije obična turistička destinacija osim jednodnevnog izleta brodićem koji plovi na 500m od obale i koji se organizuje iz mesta Uranopolis (za taj obilazak nije potrebna viza za Svetu Goru).

Odlaske na Svetu Goru i posetu Hilandaru organizuje agencija SPC "Dobročinstvo" pa se raspitaj.
 
Da li ima neko da mi kaze nesto lepo (ili eventualno manje lepo) o Perlinim apartmanima Albatros u Limenasu? Unapred hvala...

Mi smo pre dve godine bili blizu vile Albatros i svakodnevno prolazili pored nje. Nalazi se u novom delu kod Tarsanas plaze na "samoj ulici- magistrali"(prema Skali Rahoni), dvoriste joj nije bilo lepo uredjeno, Tarsanas plaza jeste na minut dva od vile ali je po nama jako losa, a sto se tice same kuce na prvi pogled izgleda ok. Nikakv luksuz, mislim da je Perla u ponudi imala mnogo bolje vile. Prodavnica je bila jako daleko skoro nekih 800 m pa do 1 km., tako da ako niste kolima hmmmm bice vam sve daleko. Od samog centra Limenasa skoro pola sata setnje, ako si sa decom moze biti i duze. Jedina bliza plaza koja moze da posluzi je Nisteri koja je od vile udaljenja oko desetak minuta hoda po magistrali i na kojoj imate dva restorana, tuseve i wc. Gradsku plazu zaboravite iz vise razloga a prvi je taj sto je JAKO daleko od vile a i prljava je. Ja licno sa detetom mislim da se nebih odlucila za tu vilu.

nody pretrazi forum, mislim da se ta vila spominjala i ako se dobro secam hvalili su je.pozz
 
Vila Elena je odlicna, malo dalje od centra ali ima straaaasne probleme sa sanitarnim cvorem. Gazde vise puta i danju i nocu prazne sami septicku jamu koja je pored vile i to je nezaboravno iskustvo ako ste na terasi:)) Ne preporucujem, vila prosle godine.
 

Back
Top