Tajno dopisivanje!

Incognito:
Kazanova:
Ti mora da si neki svetac... nikad nisi slagao?!

Laz jeste zlocin, a ja nisam rekao da ja nikad nisam slagao...

Medjutim, nikad nisam slagao u vezi gde je bilo makar malo emocija - kres varijante se ne racunaju... Zasto lagati nekog koga volis? Mislim to meni dodje kao da lazem sebe, a to je daleko od prijatnog...

E, vidis prijatelju, tako sam i ja u tvojim godinama govorio istinu, pa sam ne dugo zatim lupao glavu...

Ljubav se dobija lukavstvom - Sigmund Frojd.
 
zavodljiva1976:
LJUDIIIIIIIIIIIIIIII...... :idea:
PA ZAR NIJE PAMETNIJE BRISATI PORUKE IZ TELEFONA,KOMPJUTERA... :?: :!:
TAKO NE DOVODIS NI SEBE NI DRUGOG U NEZGODNU SITUACIJU...A ONO STO NE ZNAS,NE MOZE DA TE POVREDI,JEL TAKO :?: 8)

E ovako:
Ja mu posle kriticnih 5 godina nadjem prvo poruku sreco srecan ti rodjendan, ljubim te itd... Ko je ? Drugarica. Drugarica za koju ne znam? Ok, napravim se naivna, ali ukljucim radar. Nakon toga obrise on poruku, ali djavo neda mira. Sudbina, dosli nam prijatelji, kao da se slikamo, ono na foto aparatu 3 slike, precutim i kasnije pitam ko je devojka sa slika, slikanih u vreme dok sam ja bila na putu. Nadje on pricu za to. Nastane svadja, resimo mi to nekako, zvala je jos par puta. Obrise je iy liste, ali u eriksonu koji on ima kada udjes u poruke, pa kao pises novu imas opciju nastavi, pa nesacuvani brojevi i stoji njen, tako da ga i tu provalim. Ali ljubav..... Oprostim ja to. Prestane ona da zove, prodje jedno 6 meseci. Ja kod njega igram igrice, on se tusira. Opet sudbina. Pogledam history i imam sta da vidim, kreirao decko mail na yahoo i dopisuje se.
Nesto on meni smuti, ali tu se vec gube zivci. Popnizenje je proveravati, ali posle par dana ja opet na history on obrisao. Ali nije znao da postoje i drugi nacini da saznam. Ja na disc clean up i pronadjem svakakve poruke. Ostavim ukljuceno i cekam
Bio je van sebe te nije to to, te ovo te ono...
Nisam zavrsila sa tom vezom zbog poruka vec zbog LAZI I POVERENJA!!!!! To je bitno.
 
Kazanova:
Incognito:
Kazanova:
Ti mora da si neki svetac... nikad nisi slagao?!

Laz jeste zlocin, a ja nisam rekao da ja nikad nisam slagao...

Medjutim, nikad nisam slagao u vezi gde je bilo makar malo emocija - kres varijante se ne racunaju... Zasto lagati nekog koga volis? Mislim to meni dodje kao da lazem sebe, a to je daleko od prijatnog...

E, vidis prijatelju, tako sam i ja u tvojim godinama govorio istinu, pa sam ne dugo zatim lupao glavu...

Ljubav se dobija lukavstvom - Sigmund Frojd.
Ako se dobija lukavstvom, onda to i nije prava ljubav, a i ono sto dobijes na taj nacin, jos brze ces da izgubis, jer PRAVA LJUBAV JE ISTINA I POVERENJE, sve ostalo su samo varijacije(blede senke ljubavi)
 

Back
Top