Tajno dopisivanje!

leptir78:
Trebam savet!
Ukratko, ja i moj decko smo u vezi 5 ipo godina. Dobro se slazemo, sve je ok. Jednog dana stigao mu je mms (pretpostavljate sta se desilo, da uzela sam da ga procitam, iako mi je to bio prvi put za 5 godina veze da cackam po njegovom telefonu)i procitam poruke od neke cure, koja ga zove umilnim imenima i kaze kako joj nikad nije bilo bolje!!!! :twisted:
HMMM!!!I ja tu napadnem decka, i on kao pokusava prvo da me ubedi da je to neka fora njegovog druga (ha!),pa posle mog moljenja (pazi moljenja)da mi kaze istinu, rece: to je neka cura koja me videla u gradu, i pocela da mi salje provokativne poruke (a on na iste odgovarao)i tako su oni jedno drugo uveseljavali seksi pricicama,(a ono nije mi bilo bolje, su kao simulirali da su imali seks) a nisu se ni vidjeli!
I mozete li mi molim vas protumaciti ovu situaciju, jer sam ja ili slepa ili glupa, pa ne mogu da odlucim sta treba da uradim!
Da li je neko imao slicnu situaciju, i sta bi vi na mom mestu uradili?
Mozda nisam dovoljno bila jasna, ali nisam htela da vas davim detaljima...

Help!!!

Pih, jaka stvar, decko se malo zezao sa nekom cupikom a vi ga odma` nabedili da je tovario! Polako bre, pa 5 god. veze su u igri! Ne razbija se to samo jednom porukom i savetima sa foruma... Uostalom, devojka se vise ni ne javlja... legla stvar! :lol:
 
karlos:
leptir78:
Trebam savet!
Ukratko, ja i moj decko smo u vezi 5 ipo godina. Dobro se slazemo, sve je ok. Jednog dana stigao mu je mms (pretpostavljate sta se desilo, da uzela sam da ga procitam, iako mi je to bio prvi put za 5 godina veze da cackam po njegovom telefonu)i procitam poruke od neke cure, koja ga zove umilnim imenima i kaze kako joj nikad nije bilo bolje!!!! :twisted:
HMMM!!!I ja tu napadnem decka, i on kao pokusava prvo da me ubedi da je to neka fora njegovog druga (ha!),pa posle mog moljenja (pazi moljenja)da mi kaze istinu, rece: to je neka cura koja me videla u gradu, i pocela da mi salje provokativne poruke (a on na iste odgovarao)i tako su oni jedno drugo uveseljavali seksi pricicama,(a ono nije mi bilo bolje, su kao simulirali da su imali seks) a nisu se ni vidjeli!
I mozete li mi molim vas protumaciti ovu situaciju, jer sam ja ili slepa ili glupa, pa ne mogu da odlucim sta treba da uradim!
Da li je neko imao slicnu situaciju, i sta bi vi na mom mestu uradili?
Mozda nisam dovoljno bila jasna, ali nisam htela da vas davim detaljima...

Help!!!

Pih, jaka stvar, decko se malo zezao sa nekom cupikom a vi ga odma` nabedili da je tovario! Polako bre, pa 5 god. veze su u igri! Ne razbija se to samo jednom porukom i savetima sa foruma... Uostalom, devojka se vise ni ne javlja... legla stvar! :lol:
E, sa ovim se slazem!
 
5 godina zajedno nije nesto na sta se lako stavlja tacka, ali zar za sve to vreme niste dostigli takav stepen bliskosti i poverenja da o svemu mozete otvoreno da razgovarate? Zasto mu lepo ne kazes sta te muci i kako se osecas, razgovarajte o tom problemu i pokusajte zajedno da ga resite. Mozda je u pitanju samo trenutna kriza ili trenutno zasicenje sa njegove strane, ali ne mora uopste da znaci da te vara, mada moze da se desi. Ali, ti to najbolje znas.
 
Niko NE priznaje neverstvo...

Ja spetljala se sa jednim koji je imao dugu vezu -10 god. (navodno ne valjala u zadnjih nekoliko god. imaju probleme, ko zna dal je tako, mozda njegov izgovor :evil:) Ja mislila da je raskinuo (kako je rekao)a on :evil:. Mozete zamisliti kako je samo slatkorecivo lagao :twisted:, obe. Jednog dana meni dodje preko nosa sva ta situacija, pored toliko slobodih ja zaglavila sa :evil: i sve mu u lice, da znam sta radi, da je prevarant (po postupcima zakljucila-nisam budala toliko) i dam mu 'crveni'. On vrati se svom prvobitnom 'otiracu', koga ce i dalje nastaviti varati uvek kad se pojavi nesto sto mu razmrda hormone (once lyer always lyer).
Zato mala otvaraj oci 16 i nemoj mnogo da budes 'meka', ispitaj situaciju i 'seci' ako ne valja. Boli, ali je manje bolnije od to da te neko **** u zdrav mozak...Mozda i nije to-to, zato ispitaj situaciju...
Sve najbolje :D
 
efi:
Niko NE priznaje neverstvo...

Ja spetljala se sa jednim koji je imao dugu vezu -10 god. (navodno ne valjala u zadnjih nekoliko god. imaju probleme, ko zna dal je tako, mozda njegov izgovor :evil:) Ja mislila da je raskinuo (kako je rekao)a on :evil:. Mozete zamisliti kako je samo slatkorecivo lagao :twisted:, obe. Jednog dana meni dodje preko nosa sva ta situacija, pored toliko slobodih ja zaglavila sa :evil: i sve mu u lice, da znam sta radi, da je prevarant (po postupcima zakljucila-nisam budala toliko) i dam mu 'crveni'. On vrati se svom prvobitnom 'otiracu', koga ce i dalje nastaviti varati uvek kad se pojavi nesto sto mu razmrda hormone (once lyer always lyer).
Zato mala otvaraj oci 16 i nemoj mnogo da budes 'meka', ispitaj situaciju i 'seci' ako ne valja. Boli, ali je manje bolnije od to da te neko * u zdrav mozak...Mozda i nije to-to, zato ispitaj situaciju...
Sve najbolje :D
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Kao prvo, hvala svima!!!
Nisam se javljala juce, zato jer nisam imala pristup internetu!Izvinjavam se!!!
Nemate pojma koliko ste mi pomogli!U pocetku sam se dvoumila, da li da zapocnem ovu temu i izlozim svoj problem, ali vidim sada da ste vi pravi ljudi kojima se treba obratiti!
Mnogi odgovori su me strecnuli u srce, i zato cu dobro da razmislim!!!
Jedan od mojih pokusaja je bio da mi da njen broj telefona, pa de se ja kao u njegovo ime dopisujem, pa da vidim sta ce ona da kaze, da li su bili zajedno ili ne!
Ali na to necu da mislim (neko vrijeme), nego me zanima, u slucaju da otkrijem da STVARNO nije bio sa njom, da li je dopisivanje dovoljan zlocin???

Hvala once again!
 
leptir78:
Ali na to necu da mislim (neko vrijeme), nego me zanima, u slucaju da otkrijem da STVARNO nije bio sa njom, da li je dopisivanje dovoljan zlocin???

Hvala once again!

Dobar znak koji govori da ti veza ne funkcionise kako treba...
Mozda ce sada neki reci, da je to "normalna doza flerta" ali ja se sa tim ne bih slozila.
Kao neko ko je imao slicnu situaciju i ko je (na kraju) istu vezu prekinuo mogla bih da ti predlozim da o svemu dobro i pre svega racionalno promislis i da se nadam da je krajnji ishod ideja da sve prekines ali pre toga skupis dovoljno herca, da sve i prebolis.
Jedino sto bih ti iskreno i krajnje dobronamerno preporucila jeste da nikako ne raskines pa se posle "popishmanish" iliti mu se vratis.
Pozz
 
ahaah vi brishete od momaka zhena
ja od roditelja
ili od ev. nekih ljudi tipa neki blizhi kolega
ima nekih drugara sa kojima bih se smejala porukama
a najgore shto samo takve i chuvam ha ha h tipa de si sha ima kad se vidimo mada kao cuvam ih zbog broja
sta cu kad sam riba
 
leptir78:
Jedan od mojih pokusaja je bio da mi da njen broj telefona, pa de se ja kao u njegovo ime dopisujem, pa da vidim sta ce ona da kaze, da li su bili zajedno ili ne!

e, ma zezaj se, taj inkvizitor stav ti bash ne pomazhe
sve prihvati kao zezanje stavi se da si ti neki posmatrach situacije izdigni se
malko ga shtrecaj provociraj pravi se blesava
tako nestho
al ono 'priznaj izdajniche' ne pomazhe bas...samo ce da mashe 'ne ne nisam ja'
 
leptir78:
Kao prvo, hvala svima!!!
Nisam se javljala juce, zato jer nisam imala pristup internetu!Izvinjavam se!!!
Nemate pojma koliko ste mi pomogli!U pocetku sam se dvoumila, da li da zapocnem ovu temu i izlozim svoj problem, ali vidim sada da ste vi pravi ljudi kojima se treba obratiti!
Mnogi odgovori su me strecnuli u srce, i zato cu dobro da razmislim!!!
Jedan od mojih pokusaja je bio da mi da njen broj telefona, pa de se ja kao u njegovo ime dopisujem, pa da vidim sta ce ona da kaze, da li su bili zajedno ili ne!
Ali na to necu da mislim (neko vrijeme), nego me zanima, u slucaju da otkrijem da STVARNO nije bio sa njom, da li je dopisivanje dovoljan zlocin???

Hvala once again!

Tebi je izgleda do svadje pa trazis dlaku u jajetu! Pitaj ti samu sebe da li je dopisivanje takav zlocin koji treba da dovede vasu vezu u pitanje :?: Zamisli, "raskinuli smo posle 5,5 god. jer mi je decko bio neveran, razmenio je par poruka sa drugom devojkom" :!:
 
Incognito:
leptir78:
Ali na to necu da mislim (neko vrijeme), nego me zanima, u slucaju da otkrijem da STVARNO nije bio sa njom, da li je dopisivanje dovoljan zlocin???

Dopisivanje nije zlocin, ali skrivanje toga, a narocito laz - jeste! ... Laz je najveci zlocin!
Slazem se sa ovim sto je Incognito rekao.
A uostalom, ako se dopisuje sa nekom tamo levom devojkom, znaci da ne stima sve kako treba medju vama...
Otkaci ga. Zaista te ne zasluzuje. Pa, zamisli, pobogu! Da nisi ti videla te poruke, ne bi ni saznala!!!! I u ovom trenutku ti bi mislila da voli samo tebe, a on - uzdise preko poruka sa tamo nekom..... Da, to JESTE veliki zlocin. Ja ne bih oprostila...
 
leptir78:
Kao prvo, hvala svima!!!
Jedan od mojih pokusaja je bio da mi da njen broj telefona, pa de se ja kao u njegovo ime dopisujem, pa da vidim sta ce ona da kaze, da li su bili zajedno ili ne!
Ali na to necu da mislim (neko vrijeme), nego me zanima, u slucaju da otkrijem da STVARNO nije bio sa njom, da li je dopisivanje dovoljan zlocin???

Zar ti nije malo ponižavajuće tako izigravati pandura? Pa, valjda postoji drugi način.
A, ako se dokaže da stvarno nije bio s njom, smatram da dopisivanje nije dovoljan zločin. Daj, bre, ljudi smo, 5 god., mora malo flerta i zezanja da osveži vezu. A i ta laž mi je nekako razumljiva, kako da ti kaže-znaš, razmenjujem sexy poruke sa nekom ribom.
I ja se ponekad tako zezam sa nekim drugarima, i nikad nisam rekla momku. Ne zato što sam htela da ga lažem, nego je to bilo čisto zezanje, totalno nebitno...
 
leptir78:
Kao prvo, hvala svima!!!
Nisam se javljala juce, zato jer nisam imala pristup internetu!Izvinjavam se!!!
Nemate pojma koliko ste mi pomogli!U pocetku sam se dvoumila, da li da zapocnem ovu temu i izlozim svoj problem, ali vidim sada da ste vi pravi ljudi kojima se treba obratiti!
Mnogi odgovori su me strecnuli u srce, i zato cu dobro da razmislim!!!
Jedan od mojih pokusaja je bio da mi da njen broj telefona, pa de se ja kao u njegovo ime dopisujem, pa da vidim sta ce ona da kaze, da li su bili zajedno ili ne!
Ali na to necu da mislim (neko vrijeme), nego me zanima, u slucaju da otkrijem da STVARNO nije bio sa njom, da li je dopisivanje dovoljan zlocin???


Hvala once again!

Naravno da jeste: tu negde izmedju ubistva iz koristoljublja i cedomorstva. Svasta.

1. u vezi vam ne stima,
2. on je to prvi shvatio/osetio,
3. razmisli koliko je to do tebe (pod 1.),
4. treba on tebe da otkaci (zbog 1. vezano sa preturanjem po telefonu).
 
Za tvoj pojam, ja bih te bacio sa terase da mi chachkash po telefonu...Postoje privatne stvari, koje ni ti ne smesh da pipash...To shto si mu devojka 5 godina ne pravi razliku...

2.Ne mora da znachi da te vara sa tom ribom, a flert je sasvim obichna i normalna stvar...
 
leptir78:
Kao prvo, hvala svima!!!
Nisam se javljala juce, zato jer nisam imala pristup internetu!Izvinjavam se!!!
Nemate pojma koliko ste mi pomogli!U pocetku sam se dvoumila, da li da zapocnem ovu temu i izlozim svoj problem, ali vidim sada da ste vi pravi ljudi kojima se treba obratiti!
Mnogi odgovori su me strecnuli u srce, i zato cu dobro da razmislim!!!
Jedan od mojih pokusaja je bio da mi da njen broj telefona, pa de se ja kao u njegovo ime dopisujem, pa da vidim sta ce ona da kaze, da li su bili zajedno ili ne!
Ali na to necu da mislim (neko vrijeme), nego me zanima, u slucaju da otkrijem da STVARNO nije bio sa njom, da li je dopisivanje dovoljan zlocin???

Hvala once again!

Znas, svi smo mi ljudi od krvi i mesa, svi imamo slabosti i niko nije savrsen. Zamisli kako bi izgledao ovaj svet da nema prastanja i razumevanja, pa niko ni sa kim tu ne bi razgovarao! Ako ste vise od pet godina zajedno, onda vas vezuje mnogo toga i ne treba to odbaciti zbog nekog flerta ili dopisivanja. Mozda ce se i tebi nesto slicno desiti, nikad se ne zna. Jedino mislim da nemate dobru komunikaciju u vezi i da treba otvoreno i iskreno da porazgovarate i vidite u cemu je problem. Nateraj ga da bude iskren, a ako jos uvek ima ljubavi medju vama, stvari ce se resiti. Nekad treba i oprostiti, naravno - ako je vredno prastanja.
 
zavodljiva1976:
LJUDIIIIIIIIIIIIIIII...... :idea:
PA ZAR NIJE PAMETNIJE BRISATI PORUKE IZ TELEFONA,KOMPJUTERA... :?: :!:
TAKO NE DOVODIS NI SEBE NI DRUGOG U NEZGODNU SITUACIJU...A ONO STO NE ZNAS,NE MOZE DA TE POVREDI,JEL TAKO :?: 8)

Bas tako... :) Ako se vec nesto desi, bolje to sakriti... Pogotovo ako vam je stalo do te osobe.... Sam osecaj krivice je dovoljna kazna za prevaru...

A, ako nema tog osecaja to je znak ili da je ne volite dovoljno ili da nesto ne stima u vezi... Tada je mozda bolje biti iskren prema sebi i prihvatiti tu cinjenicu. Posle toga bi sledio razgovor (duga prica o tome kako je doslo do tog ohladnjenja i gluposti u vezi), i ako taj razgovor nista ne resi, onda je najbolje reci zbogom koliko god to bolelo...
 
Kazanova:
Ti mora da si neki svetac... nikad nisi slagao?!

Laz jeste zlocin, a ja nisam rekao da ja nikad nisam slagao...

Medjutim, nikad nisam slagao u vezi gde je bilo makar malo emocija - kres varijante se ne racunaju... Zasto lagati nekog koga volis? Mislim to meni dodje kao da lazem sebe, a to je daleko od prijatnog...
 

Back
Top