Taj muski ponos i ego..

извините ал радије бих се упуцала у главу него имала профил јанамарко петровићпоповић хД

- - - - - - - - - -

плус добију сина милутина па и њега додају, у заграду ил овако
 
Noorofmyeyes --Draga moja,sta da ti kazem na tvoje pitanje,sta da radim.Pa tu nema mnogo razmisljanja.Ti treba pod hitno,da stavis svoj nicim opravdani ponos,
pod noge.ti moras njemu da se izvinis,i na sve moguce nacine,da pokusaa da ga odobrovoljis.Ti nisi rascistila neke poznate cinjenice,koje je zivot postavio pred zene,
pred muskarce.Moras shvatiti,da muskarcima ego i ponos cini sama cinjenica,da oni imaju penis.Vi zene,morate to da cenite,i da shavtite,da on kao musko,sa tim
dragocenim darom prirode,medju nogama,ne moze tebi da se izvinjava.Vi zene ste samim rodjenjem,podredjene muskarcima,koji vas stite,i ono sto je najvaznije,samo
muskarac moze da vas oplodi.Dakle,javi se odmah tvom mladicu,i zamoli ga za oprostaj.Veruj mi,sve ce onda biti,u savrsenom redu.
 
Poslednja izmena:
Ti neces da nacinis prvi korak, on nece da ucini prvi korak, vas dvoje ste nezreli klinci i ne trebate da budete zajedno.

- - - - - - - - - -

извините ал радије бих се упуцала у главу него имала профил јанамарко петровићпоповић хД

- - - - - - - - - -

плус добију сина милутина па и њега додају, у заграду ил овако

Hahhahahahahahaha jao Obozavam te,:zcepanje: dolazim za Bozic pa da popijemo kafu u Bossu?
 
, a onda sam videla propusten poziv, poslala sam poruku da vidim sto me zvao, on mi rekao da je slucajno

Nije slucajno, pozovi ga.
Da mu se nisi podvukla pod kozu (naravno on to nece da prizna), ne bi te on izbacivao sa tih drustvenih mreza.

ps.

Pretpostavljam da je doslo do nesporazuma i on u nekom besu zeli da te izbrise iz glave sto pre (desava se) , pruzi i sebi i njemu jos jednu sansu, otvori mu ochi, vas dvoje ste isti koliko vidim.

Ne volim tuzne zavrsetke, bas bezvezze :confused:
 
Poslednja izmena:
Kakav je to muskarac koji te tek tako precrta zbog ega i ponosa?

Da malo uvedem u temu i pokusam rezimirati.

Upoznali smo se, krenuli u dopisivanje, recimo da se za kratko vreme sa moje strane rodila platonska duboka povezanost. Pala sam na njegovo razmisljanje, pricu, humor i td.. Dakle videli smo se par puta, nismo jos ozvanicili vezu, zivimo prilicno daleko jedno od drugog trenutno i resili smo da se cujemo putem drustvenih mreza dok ponovo ne bude prilika da stigne u moj grad. Dakle pricam o periodu od 2 meseca komunikacije putem vibera,whatsaapa otkako smo se upoznali..

Nije tip koji voli da menja devojke i iako je dosta mlad neko je ko zna sta hoce. Dakle, shvatila sam da planira sa mnom na duge staze, po njegovim nekim standardima ja sam definitivno devojka kakvu trazi, bar mi je to rekao, ako zaista ne glumim da on nema sta dalje traziti, rekao mi je da se uspeo isto tako zaljubiti u mene i da mu jako stalo. Ne znam koliko je to zaista moguce kod muskaraca, recite mi vi :)

Elem, zbog budalastine smo se neku noc uspeli posvadjati, razlog je bio banalan ali je planulo i otislo u krivom smeru upravo zbog nasih nadmenih stavova i ponosa gde nijedno ne zeli popustiti. Sve je bilo dakle top, i prekinemo komunikaciju jer smo se posvadjali. Proslo je par dana da se nismo culi, a onda sam videla propusten poziv, poslala sam poruku da vidim sto me zvao, on mi rekao da je slucajno, ja ne verujem u to jer mislim da me iskulirao jer je mozda skontao da se ne zelim javiti, ne znam. I dalje sam terala svoj inat cekajuci da on preuzme stvar u svoje ruke, ali nista. Jucer me hladno obrisao sa instagrama i to je to.

Sta mi savetujete? Prilicno je detinjast i oboje smo se tako poneli, znam, a ego mu je ogroman. Ali da li je moguce da se muskarac veze za zenu koja mu je u potpunosti odgovarala, bar platonski kao ja, kod mene je to uspelo, ili da je zelja prevelika da pokusa sa mnom pa da ipak nadvlada taj ponos i da se javi, zaista smo glupo zavrsili bez konkretnog razloga a imali smo toliku zelju da pokusamo i jedva smo se cekali. Sta mi savetujete da ja uradim? Da se razumemo, on je taj koji je prvi pokrenuo svadju tako da ja nemam nameru da se ja bacam pod noge i ispravljam krive drine.

E pa ako razmisljas u ovom pravcu onda nemoj da se zalis.
Sve i da je on kriv, budi iznad situacije, prava frajerka pa ga lepo pozovi.
Nemas sta da izgubis. I da popijes korpu, jbga, naicice neko ko ce da vidi sta je ovaj prethodni ispustio.
Veruj mi zivot se lepo postara. Ali moras i ti da se postaras, ako ti je stalo, da po tom pitanju uradis nesto. A to nesto u tvom slucaju da ga pozoves. Znaces na cemu si i nema vise neizvesnosti koja te muci.... a ti neces.
Bice da ti je sujeta kao i njemu prilicno izrazena. A kad su dvoje jako sujetni, tesko da moze da bude nesto, ako jedan od partnera ne u vidi taj rad pa uzme da balansira.

Ako nesto jako zelis, jer ti je stalo iz dubine duse, gazi sujetu. Sta ce ti to? Ne valja da pikuje.
To ne znaci da gazis svoju licnost i svoj integritet.
Samo se boris za ono sto zelis, to se zove hrabrost, a opozit hrabrosti je kukavicluk, tj stanje izazvano negativnom multiplikacijom ega, ponosa a koji ima korene u velikom strahu da se ne daj Boze to sto zelim desi. A ovamo kukam za to sto zelim.
Poenta je ta - usudi se, nebitno ko je kriv.
 
Poslednja izmena:
Пошаљи му поруку, реци шта мислиш и како се осјећаш, шта ти је конкретно засметало, све фино објасни.
Ако на то не добијеш одговор батали га, ако добијеш даље ћеш сама процијенити да ли је вриједан труда.
 
Пошаљи му поруку, реци шта мислиш и како се осјећаш, шта ти је конкретно засметало, све фино објасни.
Ако на то не добијеш одговор батали га, ако добијеш даље ћеш сама процијенити да ли је вриједан труда.

Tacno, i jos ON ima njoj da se izvini, moz' se kladimo, pa sve znam unapred z:p
 
haha, iskrena da budem, mladji je od mene, i nagovestio mi je da trazi zrele, stabilne devojke. ovo je meni bilo detinjasto sa njegove strane, i ja bih rado porazgovarala da stvari postavimo na mesto pa makar se nikad vise ne budemo culi, jednostavno sam ostala nedorecena. Glupo mi je da prva posustanem jer ce ispasti da me pobedio i da moze kako hoce, mozda da sacekam par dana da vidim da li ce se javiti pa da ja posaljem poruku ako se on ne javi?

Ne znam, misljenja sam da ako sam mu se zaista svidela kako je to pricao onda ce zelja prevagnuti nad ponosom..ali me ovo brisanje sa instagrama dotuklo, bas nigde veze.

Otprilike kao perfect one "podrazumeva se zenski ego" zato si nedorecena, dok se on trudio ti si ladila i kada si pocela da preterujes covek ode....

Ti bi volela nekog lika koji nema ponos?

Dakle, nadji elegantan nacin da ga cimnes i da mu das razlog da se potrudi...to svakako nece biti isto, ali onda i ti imas prostora da ga zadrzis, inace, natezanje je skoro normalno medju zenama i muskarcima, a ovi sto foliraju iskustvo su najgori, zato i sede na forumu.:)
 
E pa ako razmisljas u ovom pravcu onda nemoj da se zalis.
Sve i da je on kriv, budi iznad situacije, prava frajerka pa ga lepo pozovi.
Nemas sta da izgubis. I da popijes korpu, jbga, naicice neko ko ce da vidi sta je ovaj prethodni ispustio.
Veruj mi zivot se lepo postara. Ali moras i ti da se postaras, ako ti je stalo, da po tom pitanju uradis nesto. A to nesto u tvom slucaju da ga pozoves. Znaces na cemu si i nema vise neizvesnosti koja te muci.... a ti neces.
Bice da ti je sujeta kao i njemu prilicno izrazena. A kad su dvoje jako sujetni, tesko da moze da bude nesto, ako jedan od partnera ne u vidi taj rad pa uzme da balansira.

Ako nesto jako zelis, jer ti je stalo iz dubine duse, gazi sujetu. Sta ce ti to? Ne valja da pikuje.
To ne znaci da gazis svoju licnost i svoj integritet.
Samo se boris za ono sto zelis, to se zove hrabrost, a opozit hrabrosti je kukavicluk, tj stanje izazvano negativnom multiplikacijom ega, ponosa a koji ima korene u velikom strahu da se ne daj Boze to sto zelim desi. A ovamo kukam za to sto zelim.
Poenta je ta - usudi se, nebitno ko je kriv.

ovo ima lepe šanse da uspe
verujem da će posle sve biti ok
inače, momčići koji žestoku psuju, opijaju se do besvesti, svađaju i biju za svaku sitnicu, obično samo žele da se pokažu i dokažu pred devojčicama
na pogrešan način, ali kad porastu, shvate
 
ali me ovo brisanje sa instagrama dotuklo

Samo jedan mali ekskurs sa teme... dakle ljudi, stanite na sekundu i razmislite na trenutak o ovoj citiranom delu. Živimo u vremenu kada vam je, da bi nekog psihički dotukli, dovoljno samo da ga obrišete sa instagrama. Pustite neka to malo marinira.


Što se same teme tiče, kad sam pročitao ovo

Rekla sam ako cemo na takav nacin razgovarati prekinut cu vezu, na sta mi je nadmenog stava rekao ajde spusti slusalicu ako smes, i ja sam spustila :worth:, posle toga me pozvao ponovo i rekao da to vise nikada ne radim, pokusala sam celokupnu situaciju iskulirati i okrenuti na zajebanciju, medjutim on se i dalje ljutio i poceo sluzbeno pricati sa mnom i tako smo na kraju resili da se vise necemo ni cuti.

shvatio sam da je najbolje da te posavetujem da se skloniš od njega, lik je očigledno potencijalni nasilnik.
 
Kakav je to muskarac koji te tek tako precrta zbog ega i ponosa?
itd....
.

Težak neki taj tvoj
ako niste raščistili, to trebate uraditi
On ti se sviđa, zbog gluposti je nastao problem - dakle, tu treba da usledi razgovor.
Nikakvo bacanje pod noge...je l tako ti nešto napisa?Nego normalno, spuštena loptica, predloži da se vidite i razgovarate, otvoreno, d abiste znali šta dalje i IMA LI DALJE.

Ako neće ni da razgovara - to je to, bar znaš na čemu si, ideš dalje.
 
Da, ali ne znam u kom smislu je bilo to brisanje.

Mozda me obrisao bas kako bi privukao moju reakciju time sto je ocekivao da cu planuti i odmah poslati poruku zasto me obrisao, ali posto nisam nego sam unfollow i ja njega sad ko zna sta konta :D a mozda me obrisao jer vise nista ne zeli, ali zaista mi je glupo zavrsiti na ovaj nacin, nismo si nista rekli ruzno jedno drugom, samo smo bili u fazonu "aha, e necemo vise ni pricati kad cemo se svadjati", ja to nisam shvatila ozbiljno, ali on ocigledno jeste :/

Malo mi fali da izbrisem sve drustvene mreze.

Kada su ljudi prestali razgovarati i poceli iskazivati stav nekim unfollow klikovima...dajte molim vas.
Glava me je zaboljela od citanja njenog toka misli
 

Back
Top