Tadicev rezim odbija zahtev udruzenja potrosaca o smanjenju marzi - Marze i do 300%!

pa uravo ovo nije normalno kod nas !!!
u kojoj evropskoj drzavi u koju inace stremimo ---proizvodjac bilo KOG PROIZVODA NAJMANJE ZARADI!!!! DA ZBOG TOGA MOZDA U SRBIJI NIKO NECE DA PROIZVODI,SVI HOCE DA BUDU TRGOVCI I MESETARI !!!

nije tesko. to zna i malo dete, osim ovih zagrizenih rezimaca.

ali, trgovina nije zamena za proizvodnju
 
ko veruje da kod nas u trgovini politika nema odlucujuci uticaj, na sve i na marze i na cene, i na monopole, taj je u teskoj zabludi

ne tako davno maxi nije postojao. u bgdu je bila jedna, pa dve samoposluge, sa losijom uslugom i cenama nego u ce marketu.

tada je u ce market usao rezimski direktor, sada u begstvu, u mic po mis nema vise ce marketa, nema jabuke, nema pekabete, nema gorice, nema banovog brda. sve je odluceno politicki, na vrhu rezima. tamo je i epicentar svih nasih problema

Pa ko pokloni C market Miskovicu???

Znam da nisu ovi sad......nego oni prosli.....
 
Ма немој, ту пилетину од 200 динџи ни једна расна мачка неће ни да помирише, ***... баш ти хвала на понуди.

А ово за шенген ти је духовито до уауа...:roll: тотално си неозбиљан саговорник и само тролујеш тему - мора да си и ти неки трговачки паразит, неки препродавац...:cool:

Sta ti fali da skoknes u madjarsku po jeftino meso, kad već hvalis madjare?

Ne trolujem temu, samo još nikako da mi navedete i potvrdite ovo sto kaže gospodin iz prvog posta: KO ima maržu od 300% i na kojim artiklima?

Spominje se i maloprodaja, dakle..... ko nabavlja nešto po x dinara i prodaje x plus 300% i koja je to roba? Gde ima da se kupi?:mrgreen:
 
Sta ti fali da skoknes u madjarsku po jeftino meso, kad već hvalis madjare?

Ne trolujem temu, samo još nikako da mi navedete i potvrdite ovo sto kaže gospodin iz prvog posta: KO ima maržu od 300% i na kojim artiklima?

Spominje se i maloprodaja, dakle..... ko nabavlja nešto po x dinara i prodaje x plus 300% i koja je to roba? Gde ima da se kupi?:mrgreen:

svaki dobar domachin koji se bavi miksovanjem belog , moze da zaradi i vise od 300%...............buducnost Srbistana nije dakle, u yebenoj zdravoj hrani, vec u krstenom belom......:super:
 
u grckoj je gorivo 0.9 E a kod nas 1.11 E . a ja kolko znam 0.9 i 1.11 nije isto
Obećah čo'eku...
hpim2098.jpg
 
Kad vec krenuste o gorivu, ja sam jako nezadovoljan kvalitetom goriva za te pare, pre neki dan sam morao da radim servis 3000km pre vremena jer jedno jutro auto nije jednostavno hteo da ide, podjem i on pocne da stuca i stane, kad odmori malo on opet krene i posle par stotina metara opet stucanje i gasenje... ispostavilo se da se filter zacepio toliko da vise nije imalo gde da prolazi gorivo (Ford Focus benzinac je u pitanju), jogurt je izlazio iz njega, i za to da placamo 1,11 eura???
Pozdrav :cool:
 

Back
Top