Михаиловић: Глума за Оскара - режим омогућио чланство Приштини у СЕ и НАТО

nesko101

Elita
Poruka
18.170

Власт у Србији је „омогућила лажној држави Косово“ чланство у Савету Европе и статус члана Парламентарне скупштине НАТО прихватањем француско-немачког споразума, изјавио је данас председник Покрета обнове Краљевине Србије (ПОКС) Војслав Михаиловић.​

Према његовом виђењу „представа у којој се носиоци власти пред домаћом јавношћу буне због оваквог следа догађаја усмерена је једино ка грађанима Србије“, јер је приликом прихватања споразума било јасно да члан 4 то предвиђа и његов текст није подложан изменама, саопштио је ПОКС.

„Ова организована интересна група жели да задржи изглед патриотизма и националне одговорности. Њихова глума можда јесте за Оскара, али је грађанима доста овог театра апсурда који прескупо плаћају, а нарочито Срби са Косова и Метохије“, закључио је Михаиловић.
https://srbin.info/politika/mihailovic-gluma-za-oskara-rezim-omogucio-clanstvo-pristini-u-se-i-nato/
Sve ovo znaju sami Srbi a opet prelaze preko toga pa i dalje pružaju podršku ovakvoj izdajničkoj politici jer im to odgovara zbog kakvog takvog mira koji je postao jedini razlog zašto sve trpe.
 
Jesi li ti Guslar?Koliko para dobijas za 24-casovno vrijeme?Mogu li i ja da dobijem koji dinar da pisem kao i ti?
Svako prema svojim mogucnostima.

Ti mozes da dobijes sendvic sa parizerom, i znacku Naomi Klajn sa 'ua NATO' natpisom, i da te Jovo Bakic pohvali u Utisku nedelje. .
 

Хвала, Вучићу: Са зграде Општине Звечан уклоњен натпис на ћирилици (ВИДЕО)​

15:00 25.03.2024.

Припадници такозване косовске полиције уклонили су са зграде Општине Звечан таблу на ћирилици, као и мобилну заштитну ограду која се налазила испред зграде општине.​

 

Објављен доказ о договору Владе Србије и ЕУ о приступу критичним сировинама…​

14:45 25.03.2024.

Покрет Марш са Дрине објавио је копију потписаног писма о намерама између ЕУ и Србије, као и записник са састанка председника Александра Вучића и потпредседника Европске комисије Мароша Шефчовича, у вези са критичним сировинама. Сви документи су данас доступни јавности. Јавност Србије заслужује да зна како ЕУ и Србија подржавају једна другу у приступу српском литијуму и другим сировинама за напајање аутомобилске индустрије ЕУ и Немачке, док се јавност и даље снажно противи рударењу у Србији, наводи се у саопштењу овог покрета.​

 
Svako prema svojim mogucnostima.

Ti mozes da dobijes sendvic sa parizerom, i znacku Naomi Klajn sa 'ua NATO' natpisom, i da te Jovo Bakic pohvali u Utisku nedelje. .
Jeb.iga nije ni to lose.
Ali jos niko nece ni sendvic da mi da.

Izgleda da nemam kapacitet ni za sendvic sa parizerom i konzervu kole.
 

Хвала, Вучићу: Са зграде Општине Звечан уклоњен натпис на ћирилици (ВИДЕО)​

15:00 25.03.2024.

Припадници такозване косовске полиције уклонили су са зграде Општине Звечан таблу на ћирилици, као и мобилну заштитну ограду која се налазила испред зграде општине.​

Pa što ih ne spreči u tome, Neško Srbine?
Nego ovde guslaš deseterce?
 
A šta si mi ti Turčin koji ima prava da mi pridikuje ili ne daj bože Živi Srpski junak a svi ovde znaju da uvek imaš cilj da štitiš svog izdajnika Vučića.
Aha, Turčin... :rotf:
Ja ne štitim Vučića, to je sigurno, ali ni ne pljujem po Srbiji i loopetam kao ti.
I ne khurčim se iza monitora izigravajući velikog Srbina.
 

Back
Top