ТАДИЋ У НЕДЕЉУ У ЈАСЕНОВЦУ?!

A neodlaskom ce dati podrsku tebi da ga napadnes, zasto nije otisao?!

Znači po toj teoriji neće otići u Jasenovac nijedan predsednik Srbije jer će Hrvati uvek umanjivati broj žrtava. A kako bi dokazivanje broja žrtava potrajalo, kao što traje već decenijama, po tome nijedan srpski državnik u međuvremenu ne sme da obiđe Jasenovac jer time i on umanjuje broj žrtava. Da ti pravo kažem, to su budalaštine, a ti misli šta hoćeš.
Obilasci i paralelno dokazivanje broja žrtava su jedino rešenje.
On nije ni morao tako daleko da ide da bi nas ubedio u svoje rodoljubive namere...........
mogao je proslog meseca da ostane u Beogradu i obelezi godisnjicu bombardovanja NATO-a,
i osudi zlocince............ovako nemamo osnova da mu verujemo i samo ispada glup kao i uvek
 
Ajd da vas cujem kad se vrati odande dal cete se i dalje praviti slepi, gluvi i glupi
............a sta ti ocekujes od njega posle donosenja rezolucije o Srebrenici?
.........i jos bolje pitanje , sta je to do sad uradio u nasu korist?
O čemu ti pričaš? Ovde se postavlja pitanje da li bi odlaskom u Jasenovac Tadić automatski priznao umanjenje broja srpskih žrtava. Po meni je to budalaština. Na ovoj temi je dilema više nego jasno izražena, samo se razlikuju mišljenja. Kakva Srebrenica, kakve analize koristi?
 
Znači po toj teoriji neće otići u Jasenovac nijedan predsednik Srbije jer će Hrvati uvek umanjivati broj žrtava. A kako bi dokazivanje broja žrtava potrajalo, kao što traje već decenijama, po tome nijedan srpski državnik u međuvremenu ne sme da obiđe Jasenovac jer time i on umanjuje broj žrtava. Da ti pravo kažem, to su budalaštine, a ti misli šta hoćeš.
Obilasci i paralelno dokazivanje broja žrtava su jedino rešenje.

Можда имаш проблем с ћирилицом?

Написала сам шта би требало озбиљан државник да учини у тој ситуацији.Прочитај поново и видећеш да ни у једном моменту нисам наговестила ситуацију коју ти инсинуираш.
 
O čemu ti pričaš? Ovde se postavlja pitanje da li bi odlaskom u Jasenovac Tadić automatski priznao umanjenje broja srpskih žrtava. Po meni je to budalaština. Na ovoj temi je dilema više nego jasno izražena, samo se razlikuju mišljenja. Kakva Srebrenica, kakve analize koristi?
Niko ovde ne govori o automatskom priznavanju, nego o tome sta ce se on tamo nalupetati, .........a iz iskustva znamo nece mu biti prvi put
 
O čemu ti pričaš? Ovde se postavlja pitanje da li bi odlaskom u Jasenovac Tadić automatski priznao umanjenje broja srpskih žrtava. Po meni je to budalaština. Na ovoj temi je dilema više nego jasno izražena, samo se razlikuju mišljenja. Kakva Srebrenica, kakve analize koristi?

Декларација о Сребреници је најтрагичнији доказ неозбиљног и неодговорног државника - најблаже речено, најблаже.

Веза је више него јасна.

Натоварити српском народу аманет геноцидности, па потом отићи на српско стратиште и место геноцида над српским народом, је у дубокој вези.
 
Можда имаш проблем с ћирилицом?

Написала сам шта би требало озбиљан државник да учини у тој ситуацији.Прочитај поново и видећеш да ни у једном моменту нисам наговестила ситуацију коју ти инсинуираш.
Znači pošto ti u ovom trenutku pišeš ćirilicom trebali bi sad da te smatramo za patriotu, je l'? Ili nisam dobro razumeo tvoje pitanje? Mislim, pazi, svaka čast, ipak pisati ćirilicom je ipak stvar ove teme i broja srpskih žrtava u Jasenovcu.

Prvo za početak nauči da diskutuješ, jednom kažeš da ima plitku logiku, a meni da imam problema sa ćirilicom. Nadmenost na delu.

Pročitao sam dobro šta si napisala, ali to što ti smatraš da treba da uradi jedan državnik u ovom slučaju povlači da u skorije vreme nijedan državnik neće posetiti Jasenovac.
 
Poslednja izmena:
Да смо имали праву српску власт у Србији,а не оног комуњарског млакоњу Милошевића,ХР би платила цену за геноцид.
E sad ti je Sloba kriv , eno ti ga Ilok na nekih 40 km , iliti pola sata voznje ,preko Vjeternika i Begeca , pa sedi u auto i pokazi im njihovog Boga :super:
 
@FLUID

Указала сам на предуслов инсистирања на истини .

То је основ свега.
Али ни једне једине речи на ту тему.Нико у јавности чак ни не критикује умањивање јасеновачког геноцида.
Не даје се простор у јавним дискусијама и панелима оргиназицајима попут покојног Булајића и многиг других које аргументовано износе трагичне податке о броју српских жртава.
Такве теме нису политички подобне и штете проевропском путу.Али зато су врло подобне оне где се инсистира на повлачењу контратужбе против Хрватске.
Зар то нису јасни показатељи незаинтересованости и повлађујуће политике на соспствену штету?
 
Ali ne možeš pouzdano da tvrdiš da se ne traži istina uprkos poseti Jasenovcu.
Svako u Srbiji je za to da se sazna prava istina i da se konačno ustanovi broj žrtava u Jasenovcu.
Ali šta dotle dok se ne postigne taj cilj? Šta dotle raditi? Ignorisati Jasenovac neodlascima državnika?
Po meni je veća podrška porodicama i ljudima koji svake godine prisustvuju pomenu žrtava da se pojavi predsednik Srbije, ma o kome se radilo, nego da do konačnog ustanovljenja broja žrtava niko ne posti Jasenovac. Meni je logično da posete i ustanovljavanje broja žrtava ide paralelno.
 
:eek: Aha sad je Tadić raskrinkan, on upravo hoće da odlaskom u Jasenovac da legitimitet ustaškim zločinima. :roll: :lol: :pop:

Dakle narodu se definitivno ne može ugoditi. I u gestu koji je normalan da predsednik Srbije poseti mesto gde je stradao srpski narod i pokloni se žrtvama ima da se nađe neko ko će da to proglasi nekakvom izdajom. Stvarno se divim pojedincima. :roll:

А ти боље прати извештаје о активностима "друга БоТе" па ћеш запазити да је у НЕВРЕМЕ ишао да се возика бродом по мору са Јосиповићем и да је тада у јавност пуштена вест ДА ПРЕГОВАРАЈУ ДА МЕЂУСОБНО ПОВУКУ ТУЖБУ И КОНТРАТУЖБУ(која обухвата и Јасеновац)... а затим је исти Јосиповић пре неки дан ишао у посету Јасеновцу(што свакоме ко има 2 грама мозга) значи да се припрема нови циркус НА ШТЕТУ СРБА А У ОВОМ СЛУЧАЈУ НИПОДАШТАВАЊЕ ЈАСЕНОВАЧКИХ ЖРТАВА И ГЕНОЦИДА НДХ УЧИЊЕНОГ МУЧЕНИМ СРБИМА..
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ali ne možeš pouzdano da tvrdiš da se ne traži istina uprkos poseti Jasenovcu.
Svako u Srbiji je za to da se sazna prava istina i da se konačno ustanovi broj žrtava u Jasenovcu.
Ali šta dotle dok se ne postigne taj cilj? Šta dotle raditi? Ignorisati Jasenovac neodlascima državnika?
Po meni je veća podrška porodicama i ljudima koji svake godine prisustvuju pomenu žrtava da se pojavi predsednik Srbije, ma o kome se radilo, nego da do konačnog ustanovljenja broja žrtava niko ne posti Jasenovac. Meni je logično da posete i ustanovljavanje broja žrtava ide paralelno.

Па видећеш шта ће да изјави... недеља је близу...:roll::roll::roll:
 
А ти тупаџијо боље прати извештаје о активностима "друга БоТе" па ћеш запазити да је у НЕВРЕМЕ ишао да лади јајца и да се возика бродом по мору са Јосиповићем и да је тада у јавност пуштена вест ДА ПРЕГОВАРАЈУ ДА МЕЂУСОБНО ПОВУКУ ТУЖБУ И КОНТРАТУЖБУ(која обухвата и Јасеновац)... а затим је исти Јосиповић пре неки дан ишао у посету Јасеновцу(што свакоме ко има 2 грама мозга) значи да се припрема нови циркус НА ШТЕТУ СРБА А У ОВОМ СЛУЧАЈУ НИПОДАШТАВАЊЕ ЈАСЕНОВАЧКИХ ЖРТАВА И ГЕНОЦИДА НДХ УЧИЊЕНОГ МУЧЕНИМ СРБИМА..
Kontratuzba NE OBUHVATA Jasenovac , vec iskljucivo dogadjaje u poslednjem ratu ,mislim vec je to 100 puta ponovljeno,a neki jos pricaju tu neistinut glupost . :roll:
 
Ali ne možeš pouzdano da tvrdiš da se ne traži istina uprkos poseti Jasenovcu.
Svako u Srbiji je za to da se sazna prava istina i da se konačno ustanovi broj žrtava u Jasenovcu.
Ali šta dotle dok se ne postigne taj cilj? Šta dotle raditi? Ignorisati Jasenovac neodlascima državnika?
Po meni je veća podrška porodicama i ljudima koji svake godine prisustvuju pomenu žrtava da se pojavi predsednik Srbije, ma o kome se radilo, nego da do konačnog ustanovljenja broja žrtava niko ne posti Jasenovac. Meni je logično da posete i ustanovljavanje broja žrtava ide paralelno.
Odluke Vojnog suda u Nirnbergu su vrlo jasne i precizne negiranje nacističkih zločina je neonacizam !
 
Kontratuzba NE OBUHVATA Jasenovac , vec iskljucivo dogadjaje u poslednjem ratu ,mislim vec je to 100 puta ponovljeno,a neki jos pricaju tu neistinut glupost . :roll:

У јавности је било другачијих информација - и уопште је прилично сумњиво што до сада нисмо имали прилике да прочитамо контратужбу... могуће да су и то накнадно избацили, уопште се не бих зачудио с обзиром какве су љиге на власти...
 
У јавности је било другачијих информација - и уопште је прилично сумњиво што до сада нисмо имали прилике да прочитамо контратужбу... могуће да су и то накнадно избацили, уопште се не бих зачудио с обзиром какве су љиге на власти...
Pa to nikad nije ni bilo predmet nase tuzbe , nego se samo spominje u opisu i kontekstu dogadjaja na koje se odnosi tuzba , a to su zlocini za Srbima u poslednjem ratu .
 
Pa to nikad nije ni bilo predmet nase tuzbe , nego se samo spominje u opisu i kontekstu dogadjaja na koje se odnosi tuzba , a to su zlocini za Srbima u poslednjem ratu .

Хехехе... па наравно, лепо је то смишљено - па када жуте вашке БУДУ ПОВУКЛЕ КОНТРАТУЖБУ - ОНДА У ПРАВНОМ СМИСЛУ ТО ЗНАЧИ ДА У СВЕМУ У СВОЈОЈ КОНТРАТУЖБИ НИСМО БИЛИ У ПРАВУ, тако да иза тих монструма иако злочин геноцида не застарева нико неће имати право ДА СТВАРНО ПОКРЕНЕ ТУЖБУ ПРОТИВ НАЦИСТИЧКИХ ЗЛОЧИНАЦА НДХ... није се случајно пре неки дан огласио онај Чивутин Алмули... знају Јевреји добро шта ради ова наша стока...
 
Хехехе... па наравно, лепо је то смишљено - па када жуте вашке БУДУ ПОВУКЛЕ КОНТРАТУЖБУ - ОНДА У ПРАВНОМ СМИСЛУ ТО ЗНАЧИ ДА У СВЕМУ У СВОЈОЈ КОНТРАТУЖБИ НИСМО БИЛИ У ПРАВУ, тако да иза тих монструма иако злочин геноцида не застарева нико неће имати право ДА СТВАРНО ПОКРЕНЕ ТУЖБУ ПРОТИВ НАЦИСТИЧКИХ ЗЛОЧИНАЦА НДХ... није се случајно пре неки дан огласио онај Чивутин Алмули... знају Јевреји добро шта ради ова наша стока...

Koliko jadnika ima u ovoj državi koje niko neće da sluša u njihovim paranoičnim pripovedanjima, pa moraju da viču i da se deru i koriste floskule i fraze primerene paranoicima umesto uobičajenih i normalnih reči?
 
Koliko jadnika ima u ovoj državi koje niko neće da sluša u njihovim paranoičnim pripovedanjima, pa moraju da viču i da se deru i koriste floskule i fraze primerene paranoicima umesto uobičajenih i normalnih reči?

Ovo nije paranoja, vec sasvim legitiman zahtev koji moze i ne mora da se ostvari u skorijoj buducnosti.
 
Poslednja izmena:
А ти тупаџијо боље прати извештаје о активностима "друга БоТе" па ћеш запазити да је у НЕВРЕМЕ ишао да лади јајца и да се возика бродом по мору са Јосиповићем и да је тада у јавност пуштена вест ДА ПРЕГОВАРАЈУ ДА МЕЂУСОБНО ПОВУКУ ТУЖБУ И КОНТРАТУЖБУ(која обухвата и Јасеновац)... а затим је исти Јосиповић пре неки дан ишао у посету Јасеновцу(што свакоме ко има 2 грама мозга) значи да се припрема нови циркус НА ШТЕТУ СРБА А У ОВОМ СЛУЧАЈУ НИПОДАШТАВАЊЕ ЈАСЕНОВАЧКИХ ЖРТАВА И ГЕНОЦИДА НДХ УЧИЊЕНОГ МУЧЕНИМ СРБИМА..
Treba li išta više reći o tebi, osim što o tebi govori tvoj prostački rečnik i zaslepljenost samim sobom!?
Umišljeni forumski političar sa znanjem korišćenja Caps Lock tastera. Bravo!
:klap:
 
Treba li išta više reći o tebi, osim što o tebi govori tvoj prostački rečnik i zaslepljenost samim sobom!
Umišljeni forumski političar sa znanjem korišćenja Caps Lock tastera. Bravo!
:klap:

Ја одувек користим велика слова КАО ЛОГИЧКИ АКЦЕНАТ, јер овде гостује мЛого полуписмених корисника па им на тај начин омогућавам да схвате шта сам написао.
Ево, ти на пример...:per: НЕМАШ КОНТРААРГУМЕНТ - али имаш бесловесан коментар само да би ме увредио...:roll:
 
“citat”…..” mi nemamo alternativu nego da se pridruzimao porodici EUropskih naroda.
Srbija i SRPSKI NAROD nepokolebljivo idu ka tome cilju.
Stoga cu insistirati na nepominjanju SRPSKIH zrtava,u nadi da ce i ostale zemlje regiona odustati od insistiranja na spominjanjannju svojih zrtava.
Mi prvi necemo spominjati stradanja SRPSKOG naroda da ne bi poremetili dobrosusedske prijateljske odnose i time izazvali dusevnu bol dragih nam komsijskih prijatelja.
Ja cu zahtevati da se sva dokumentacija o SRPSKIM ZRTVAMA koristi iskljucivo po mom odobrenju i uz saglasnost “nadleznih demokratskih institucija”,a sve u skladu sa EUropskim
Standardima.
Kada Srbija uskoro postane clanica EU zajedno sa zemljama regiona onda ce i SRPSKE zrtve postati EUropske zrtve i onda cemo sa punim kapacitetom i “pijatetom” moci uciniti zajednicki pomen svim stardalima,a tada svakako ko bude to zeleo moci ce da se seti i SRPSKIH zrtava i neometano potseti na njih ne ruseci principe i standarde zrtava ,gde se secanje na broj i nacin stradanja propisuje EU standardima.
Odlucio sam se na ovaj cin iz razloga sto zelim da Srbija prva demonstrira “odlucnost” u nakani da se zarad EU integracija i sveopsteg prosperiteta vise prekine sa kojekakvim molebanima,parastosima,….moja stranka i ja dajemo punu podrsku da se sva validna dokumentacija do daljnjeg ne koristi u javnosti dok se neusaglasi ,kako sa susedima u regionu tako i sa “visokim” komesarima EU za brojanje i objavljivanje zrtava ratnog zlocina i genocida.
Ovo cinim u ime SRPSKOG NARODA i nase inicijative da prvi pokazemo da smo spremni sve zaboraviti,oprostiti i svakako izviniti se svakom ko to zatrazi ”…”zavrsen citat”

Sta mislite koji “mozgovni” kapacitet bi bio spreman ovako nesto reci,onako mrtav ladan,netrepnuvsi?!!!
Sta mislite koja “elitisticka” sredina bi mogla cuteci otrpeti ovako nesto,a da se neoglasi?!!!
 

Back
Top